Jump to content

Tentacion99

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tentacion99 last won the day on December 9 2018

Tentacion99 had the most liked content!

Community Reputation

1 Bad

About Tentacion99

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jā ,viss iet! Tiešām liels tev paldies Atkal par palīdzību, es to ļoti novērtēju!
 2. Čau, čau visiem, tātad man šobrīd ir ļoti vajadzīgs /whlock - lai līderis un aizvietotājs varētu aizvērt/atvērt bandu/mafijas noliktavu! Es pats centos uztaisīt, nekā nebija sanācis, biju ņēmis no MGC ,tur arī nav uztaisīts, tikai aizver un atver noliktavu, bet ieročus ņemt var tikuntā! Tiešām lūdzu Jums, ja kādam ir šis skripts, varat lūdzu to iesūtīt te, vai PM! Vienīgais ko varu dot par palīdzību, ir salikt plusiņus! Man viss, paldies.
 3. Čau visiem ,tātad ķersimies uzreiz pie lietas, ieliku mafbizz skriptu newmodā , pati sistēma iet, jeb aizstāvj, uzvar un tt... Bet problēma ir tajā ,ka pats mafbizz nemirgo ,kā arī mafbizz beigās teritorija nepārkrāsojas tajā krāsā, kurš piemēram iespamojot to mafiju uzvarēja, pārkrāsojas tikai pēc servera rr, tātad lūdzu Jums palīdzību, ja zinat kā ,tad rakstat te patās, vai PM, saspaigāšu plusiņus, vai ko vēl gribēsiet, paldies.
 4. Ja zini atbildi, tad vari lūdzu rakstīt man PM! Skype/discord un tt. nelietoju!
 5. Čau ,čau visiem! Tātad man ir viena problēma, kuru nevaru atrisināt jau ļoti ilgu laigu, jau apnika čakarēties un vēlos lūgt Jums palīdzību! Problēma ir tajā, kad nesaglabājas jaunās lietas, ko es ielieku, piemēram tās pašas limonādes (sprunk) , pases un tt.. Esmu izmēģinājis jau pilnīgi visus veidus, pārtaisījis datubāzē 'accounts', pārlicis vietām, tikuntā nekā! Tiešām ja tieši Tu zini ,kā šito atrisināt, tad lūdzu palīdzi, saspaigāšu tos plusiņus, vai kko tādu, paldies!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.