Jump to content

eerglis

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Bad

About eerglis

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. eerglis

  [Pārdodu] Facebook lapas

  izbeidz vecais, nav galīgi vairs pat smieklīgi.
 2. eerglis

  [Pārdodu] Facebook lapas

  Tas nav svarīgi. Lapas ir pilnīgi neaktīvas.
 3. eerglis

  [Pārdodu] Facebook lapas

  Iesaku būt uzmanīgiem. Puse no tām lapām reģistrētas pirms mēneša ar vienu postu. 3-4k sekotāju. Domāju komentāri lieki
 4. Būtu interesanti aprunāties, apmainīties ar pieredzi..
 5. eerglis

  fb lapas- pērk kāds?

  Sveiks Jautājums principā virsrakstā. Jautājums, vai šajos laikos vispār kāds pērk fb lapas? Vai pēc tā, kad 17 gadā fb nogrieza reach priekš fan pages, viņas vairs īsti neatmaksājas?
 6. eerglis

  FB lapa,sekotaji

  padārgi sanāk Bet vienīgais variants priekš fb.
 7. eerglis

  FB lapa,sekotaji

  Tikai jēga no viņiem nav nekāda.
 8. eerglis

  Fb/insta public pages- Latvijā monetizējamas?

  Tā tas nenotiek. Ja cilvēks jau ir attīstijis līdz 18k lapu, iespējas drīzāk atrod viņu pašu.
 9. eerglis

  Fb/insta public pages- Latvijā monetizējamas?

  Tur jau tā lieta, ka tie ir blogeri. Un žigis pats par sevi skaitās brends. Par to, ka blogeriem ir reklāmas ņēmēju Latvijā, to es jau zināju, bet nezinu cik daudz. Plus, blogeriem ir pavisam citas reklāmas cenas kuras ir reizes dārgākas. Gribu precizēt savu domu. Es nesaku, ka 1.4K eur skaitās dārgi. Tā lapa var maksāt arī 5 un 10k eur, bet viņai ir jānes peļņa tādā gadījumā. Ja viņa atmaksājas 9-12 mēnešos, tad nekādu jautājumu. Super. Šajā gadījumā lapai būtu jānes 116 eur profita mēnesī, kas būtu ap 6-12 reklāmas izvietojumu mēnesī cenā no 10-20 eur. Viņa gadijumā lapa nav nevienam reklāmas ņēmējam interesanta, jo lapā nav neviena reklamas izvietojuma. Pats arī raksta, ka naudu no viņas nekādu nepelna.
 10. eerglis

  Fb/insta public pages- Latvijā monetizējamas?

  Sveiks! Topika mērķis arī bija uzzināt, vai Latvijā ir vispār to reklāmas ņēmēju tiem maksas postiem? Man nav ne jausmas. internetā tādas informācijas arī nav. Varbūt Tu kaut ko sīkāk zini? Pagaidām es uzzināju tik to, ka viens cilvēks gatavs pārdot savu 18k joku lapu pa 1400eur. 8centi pa subu. Kosmoss. Ja es vēl redzētu, ka viņa tiek kaut kā monetizēta, bet nē.
 11. eerglis

  Fb/insta public pages- Latvijā monetizējamas?

  Te jau drīzāk ir jautājums, vai vispār Latvijā ir pietiekami to reklāmas ņēmēju.. Jo arbitrāžā neko daudz nenopelnīsi. Cik var izspiest no tiem 900k fb lietotāju? 60k subus varbūt arī var kaut kādā plašā tematikā, vairāk gan nebūs. I to, to pašu joku, kura skaitās vissliktākā auditorija.
 12. eerglis

  Fb/insta public pages- Latvijā monetizējamas?

  Pastāsti, kā ne uz haļavas uzvārīt. Manuprāt haļavas nav nekur.
 13. eerglis

  Fb/insta public pages- Latvijā monetizējamas?

  Paldies par atbildi. Nē, doma nav par joku lapām. Cik esmu lasījis un lasījis es esmu pietiekami daudz, ka joku lapas ir visvieglāk "raskruķīt", bet visgrūtāk monetizēt. Vienkārši, manuprāt, ir pamatotas aizdomas, ka nav to reklāmas ņēmēju mums šeit. Ja tajā krievijā "pelnīšana internetā" ir ļoti attīstīta un visi tie cilvēciņi savā starpā pērk reklāmas, tad šeit nekā tāda nav.
 14. Sveiki! Neko nepārdodu. Tīri sportiska interese. Latvijā fan pages iir monetizējamas? Nerunāju par lielajiem blogeriem, kuri tiešām pelna no reklāmas un cenas ir sākot no 150eur par reklāmas izvietošanu. Zinu, ka krievijā cilvēki taisa tajā pašā vk veselus tīklus ar tām public pages, sākot ar Joku lapām, beauty, kino, beidzot ar kkādiem citātiem, tehnoloģiju lapām utt Tiek grūzta iekšā liela nauda un gala rezultātā peļņa tiek mērīta līdz desmitiem tūkstošu mēnesī. Saprotu, ka Latvijā ir kkas ap 60x mazāk soc.tīklu jūzeru, bet tikpat labi, ari tās fanpages ir tikpat reizes mazāk kuras sadalītu to naudu, teiksim, par reklāmu. Ja ir kāds tikpat liels interneta fanāts kā es, varbūt padalaties ar savām domām.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.