Jump to content

Erča

Biedrs
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Bad

About Erča

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Erča

  Pārdodu ASUS Laptopu.

  Sveicināti! Esmu izlēmis pārdot savu portatīvo datoru. To var labi izmantot mācībām, darbam un videospēlēm. Uzreiz brīdinu, ja ir plānos taisīt YouTube videospēļu tiešraides, tad portatīvais dators nebūs tas labākais variants. Bet nopirku ar mērķi spēlēt mūsdienu jaunās spēles un montēt videoklipus. Portatīvo datoru pirku UK, Peterborough pilsētā. John Lewis veikalā. (Kaut arī zinu, ka tas jums neko daudz neizsaka.) Lietots kopš decembra mēneša sākuma, 2016. Diemžēl dokumenti ar visu garantiju nav saglabājies, bet ja nemaldos, garantija bija 2-3.gadi Specs: Laptop: Asus N Series Modelis: n752vx Procesors: Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz RAM: 12 GB Video Karte: NVIDIA GeForce GTX 950M OS: Microsoft Windows 10 (build 17134), 64-bit Izšķirtspēja: 17.3" Full HD Display (1920 x 1080) SSD: 118 GB Mājas foto: http://bildites.lv/images/keucn84p/142488/thumbnail Oriģināls: http://bildites.lv/images/fruhcgk4/142488/thumbnail UZMANĪBU: Ir tikai viens defekts! Jāmaina batareja, kaut arī īsti neesu pārliecināts, jo uz servissu konsultācijai nebiju vedis. Dators strādās tikai tad, kad ir pieslēgts pie lādētāja vada un bez tā tas neslēgsies iekšā! Batarejas dēļ dators ik pa laikam nerāda pareizi laiku un datumu, tapēc pašam tas manuāli ir jāuzstāda, bet arī neesu pārliecināts, vai tas ir batarejas dēļ. Cenu piedāvājiet paši via PM's. Ja ir interese pirkt datoru, vai arī kādi citi saistoši jautājumi ap to, tad lūgums sazināties ar mani privāti šeit HAS.lv forumā caur PM. Ir iespēja arī atbraukt un iztestēt datoru. Protams sīkākas detaļas par kontaktiem privāti caur PM. Atrašanās vieta - Rīga. Ar cieņu, Ervīns S. Šis topiks būs slēgts.
 2. Sveicināti! Par brīvu ir iespēja lejupielādēt strīma overlay "Glitch" iekš StreamLabs OBS. Domāju, ka noderēs tiem, kuri paši protams veido tiešraides utubā un tiem, kuriem nav laika uztaisīt savu overlay, vai arī vienkārši nav pieredzes ar Ps u.c., lai izveidotu savu. Preview: http://www.bildites.lv/images/wvk44v7t/141561/original.jpg http://www.bildites.lv/images/brnr28f2/141561/original.png http://www.bildites.lv/images/vr9xy2k8/141561/original.jpg http://www.bildites.lv/images/rp8fqu35/141561/original.jpg http://www.bildites.lv/images/tdb2z3q4/141561/original.jpg http://www.bildites.lv/images/t2whghnp/141561/original.jpg http://www.bildites.lv/images/7nzmnbdh/141561/original.jpg http://www.bildites.lv/images/khsczgya/141561/original.jpg http://www.bildites.lv/images/4gdjy66s/141561/original.jpg Lejupielāde: https://failiem.lv/u/t5acnp8j Autors: NerdorDie Uzmeklējiet YouTube "NerdorDie Glitch Overlay", lai redzētu ieskatu video formātā, kā arī video pamacības kā uzstādīt šo overlay.
 3. Erča

  Problēma ar avatāru.

  Kur tas varētu būt atrodams?
 4. Erča

  Problēma ar avatāru.

  Sveiki. Nez kapēc, kad augšupielādēju bildi, tai abās malās ir melnas līnijas un oriģinālajai bildei tādu nav. Bet tā tikai ir, kad bildi ieliek uz visu izmēru iekš cropp. https://i.imgur.com/aTqTw3X.png Varbūt kāds var pateikt lūdzu kur caur .templates vai .css ir kaut kas jāpamaina? Skatos, ka jums šeit tādu problēmu nav.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.