Jump to content

Dekker Tifosi

Appisējs
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Dekker Tifosi last won the day on April 29 2019

Dekker Tifosi had the most liked content!

Community Reputation

35 Good

About Dekker Tifosi

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

895 profile views
 1. Nav mans demo. Cilvēks kas man pārdeva, pats kautko taisa ar viņu, tāpēc jā - reģistrēties nāksies.
 2. Varbūt kādam noder - alt ģenerators. Iekšā ir divi sql, neatceros kuru īsti jāmet virsū no abiem, bet paskataties jūs. Demo: https://grimegen.icu/dashboard Download: https://failiem.lv/u/as5s62ge P.S Nav Manis veidots. Ieguvu par pāris kapeikām.
 3. Labāk lietot ips api. Ar šo ilgāk galvu lauzelēsi.
 4. Iesaku sāc pa bišķiņai, attīsties paralēli. Uztaisi vienu serveri - piepildi ar cilvēkiem, tad bliez nākamo, tā būs labāk un ātrāk.
 5. Labi veiksmi tev projektu meklēšanā. Nevēlos uzsākt strīdu ar savu viedokli. :).
 6. Skolas darbiem izdevīgāk ir VPS. (Mans Viedoklis). Vienkārši izklausas neticami, ka dos tādu serveri, jo pēc parametriem uzturēšana ir dārga. Un ja īrē, tad vispār par ko runāt.
 7. Priekš gaming projekta, diezgan grūti būs ko tādu uzturēt. Un domāju down jau būs pēc mēneša, skatoties kādas man ir izmaksas pagaidām par diviem serveriem, bez peļņas diezvai kāds gribēs ko turēt un maksāt, ka makā tikai mīnusi ies.
 8. Takā testeru ir ļoti daudz, un saprotu ka ir intrese. Piedāvāju web-host testa stadijā. Plāns ir Unlimited un cena pagaidām būs 4eur uz 30 dienām. Ja vēlies pietiekties, raksti man privāti, un hostinga kontu izveidošu stundas laikā. Apmaksa: Bankas Pārskaitijums, Paypal.
 9. Takā intrese ir ļoti liela, testeru skaitu palielinām līdz 6 testeriem. topiks tiek slēgts. Pieteikties joprojām var caur privātu vēstuli. Ar laiku testeru skaitu varam palielināt. Pirmajiem kanditātiem otrdien tika iedoti promo-kodi caur kuru varēs paņemt hostingu.
 10. Lai pārbaudītu vissu reālajā dzīvē, kā klientiem viss iet, Vai esošajā serveru vietā tiešam garantētie 1gbps interneta ātrums būtu. Vēlamies vissu ar reālu darbību pārbaudīt, nepieciešamības gadijumā pārcelt serverus uz citu vietu (garantējot up-time). Ir faktori dēļ kā vēlamies vissu pārbautīt. Tāpēc došu iespēju cilvēkiem, kas testēs mums vissu, Pēc testa garantējot mega-lielu atlaidi (vai iespējams pat turpmāk arī bezmaksas). Neliels update: Serveru lokācijas: Rīga, Latvija Viļņa, Lietuva Londona, Lielbritānija Serverus izvietosim trijās vietās, garantējot darbu pa vissu Eiropu.
 11. Man nav problēmu uztaisīt līgumu ar konkrētiem testeriem :).
 12. Takā tiek veidots hostings, un serverim nepieciešams neliels tests (ko vēlos pārbaudīt kad lieto cilvēki). Meklēju 3 testerus katram tiks iedots Web Host + Game Serveris pēc izvēles. Atalgojums: Vissu testēšanas processu viss būs pilnīgi par velti. Pēc testēšanas saņemsat 70% atlaidi vissam. Testerus vajag tādus kas darīs kautko, testēšanas process var ilgt līdz pat 6 mēneši. Ja esi īstais, tad raksti šeit vai man privāti. p.s no hate.
 13. Diemžēl Windows pats paziņoja, ka tikai turpinās bug-fix uz Windows phone, bet neko jaunu neizstrādās - projekts kurš arī ir apstājies. Toties KaiOS ir kas tāds, kas uztaisa ko jaunu no vienkārša telefona, kādu mēs vēl atceramies 2010. Un kā piemērs kad google investēja 22 milj. dolāru, bet ja atceramies google nopirka par 50 milj. $ androidu. Kas nozīmē ka arī' google uzskata ka šim ir milzīga nākotne.
 14. Šeit ir domāts tieši par mobilo ierīču operētājsistēmām. Un jā, tā ir :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.