Jump to content

lovethat

Biedrs
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Poor

About lovethat

 • Rank
  Jauniņais
 1. un tu esi čuvaks, kas sēž has.lv un raksta visādu mēslu, kamēr pats neko nepērk..nu kur tolka? Kāda starpība, kā es piepelnos ?
 2. Dabūju savā īpašumā velvienu tādu, šoreiz pilnībā neatvērtu. Varu nokristies līdz 45 eiro, pa vienu! 85 pa abām. Varu piegādāt pa omniva vai varam arī tikties!
 3. Par tādu cenu, kaut kur citur varēsi paņemt. Manuprāt jau diezgan zemu esmu nogājis, līdz kādiem 50 varu nokristies
 4. Tātad, manās rokās ir nonācis tāds brīnums, kā G413 Carbon klaviatūra. Ļoti ērta, laba klaviatūra priekš spēlēm vai vispār priekš rakstīšanas. Manā īpašumā tā ir ļoti jauna, tikai nedēļu. Par cik neatbilst drusku maniem standartiem, vēlos pa lēto atdot kādam. Cena - 55 eur, nav akmenī kalta. Klaviatūra pilnībā jauna, ļoti mazlietota, tikai principā no kastes izņemta un pieslēgta. 1A pa 81 eiro iet, tas ir vel neskaitot shipping protams. - https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/periferija_programmatura/klaviaturas/logitech_g413_mechanical_gaming_keyboard_carbon_us?gclid=CjwKCAjwg-DpBRBbEiwAEV1_-H9p_TTeox4xdq4turDXwl-PVWHvnbzkyPANxzVZCvv4OKG7tSPeexoCn_8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Var sazināties šeit PM un telefona numuru arī PM var dabūt, jo daudz jāstrādā. Bildes vairāk varēšu wpp aizsūtīt, ja vajadzēs un interesēs. Bilde mana - https://imgur.com/a/Ddwyx3t Paldies par uzmanību.
 5. Creeper.lv bija labs serveris ap 2012-2013, viens no primajiem maniem serveriem, kurā uzsāku mc. Kāpēc jaiztiek mironis?
 6. Piekrītu, kurš mousepad mainīs lol.
 7. lovethat

  4x20€ giveaway

  Tikai scammeri vienigi visur
 8. Nevajag sēdēt stacijā nesanāks projekts, ja versīsies tikai vienīgi uz staciju, bet nu gan jau kaut kādi pokomeniskie mappingi ir pieejami netā.
 9. Nu 5 eiro, maksimāli diemžel. Jo nu cik zinu, CS:GO iet pa lēto. Varbūt vajag cenu ielikt pašam.
 10. Rekomendēju, vienozīmigi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.