Jump to content

lovethat

Biedrs
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Poor

About lovethat

 • Rank
  Jauniņais
 1. Creeper.lv bija labs serveris ap 2012-2013, viens no primajiem maniem serveriem, kurā uzsāku mc. Kāpēc jaiztiek mironis?
 2. Piekrītu, kurš mousepad mainīs lol.
 3. lovethat

  4x20€ giveaway

  Tikai scammeri vienigi visur
 4. Nevajag sēdēt stacijā nesanāks projekts, ja versīsies tikai vienīgi uz staciju, bet nu gan jau kaut kādi pokomeniskie mappingi ir pieejami netā.
 5. Nu 5 eiro, maksimāli diemžel. Jo nu cik zinu, CS:GO iet pa lēto. Varbūt vajag cenu ielikt pašam.
 6. Rekomendēju, vienozīmigi.
 7. Pārdodu augstas klases tumbu ( premium ), par 65 EUR. Galīga jauna, mazlietota. Cena vel runājama. Jauns tumbas vērtība jeb veikalā, tādu pašu atradīsiet no 130-200a eur. Tumbai ir iespējams ielādēt pat speciālu aplikāciju uz IOS / Android. Skaņa ir ļoti skaļa, priekš tik mazas izmerā tumbas. Tumbu, varat apskatīt arī šeit: BTW - man ir limited edition tumba jeb panther variants, kas nozīmē, ka trūkst tikai daži aksesuāri, ka piemerām power bricks, bet nu ja jums ir jebkāds lādētājs telefonam, tad jebkurš power bricks, būs derīgs, tumbas uzlādei. Ar mani var sazināties caur e-pastu = shalleballe2016@gmail.com VAI mēģinat šeit - PM.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.