Jump to content

Jettucis

Biedrs
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Jettucis

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jettucis

  NVIDIA Graphic driver problema

  Tev ir kaste vai portatīvais? Ja kaste, tad; man ir arī bijusi līdzīga situācija, diezgan smieklīga, ja tā padomā. Mana videokartei ir tikai HDMI un DisplayPort porti, ko es pats vēl nezināju, iespraudu VGA savu monitoru un pēc tam čīkstēju kāpēc man uzrāda Intel videokartes setingus, bet nerāda NVIDIA, lai gan es tās driverus biju uzinstalējis. Vajadzēja tikai monitoru pieslēgt pie HDMI vai DisplayPort
 2. Jettucis

  Excel VBA ASCII funkcija

  Paldies par centību, pats kaut kā izfigurēju kā to panākt. Ja nu kāds saskaras ar līdzīgu nepieciešamību šeit būs koda paraugs pirmajam. Public Sub nosaukums() Dim i As Integer x = Selection.Columns.Count For i = 1 To x a = Selection.Cells(1, i).Value a = Replace(a, ChrW(257), Chr(97), , , vbTextCompare) 'ā -> a Selection.Cells(2, i).Value = a Next i End Sub Tāds pats princips ir arī otrajam, par laimi nav jāraksta visi skaitļi der līdz pirmajam divciparu skaitlim (ieskaitot), prost manuāli ievadam skaitļus pēc ASCI tabulas, piemēram a = Replace(a, Chr(48),"nulle", , , vbTextCompare) Topiku var slēgt.
 3. Jettucis

  MineCraft dizains

  Navigāciju prasās savādāku, bet tā ir ok. Būtu labs dizains, vakariem, kad tie gaišie/baltie dizaini spiežas acīs, tumšais būtu labs risinājums tam.
 4. Jettucis

  Excel VBA ASCII funkcija

  Nepieciešama palīdzība saistībā ar Excel VBA - 2 lietiņas. 1) ASCII Kāds varētu izskatīties kods ASCII priekš vba, ja man ir jāaizstāj visi latviešu valodas burti (ā,č,ē,ģ,ķ...utt) ar angļu burtiem, piemēram, ē-->e? Pats nevaru saprast, jo cik es skatījos ASCII kodā nav nekādu latviešu gramatikas burtu iekšā. Labojums: Atradu Baltijas valodu kopu code pakā 775 un tagad radās jauna problēma, kā lai koda veidā standarta paku nomainītu uz baltijas paku, tā lai kods uztvertu latviešu zīmes, un pēc tam pārveidotu uz standarta paku. 2) Skaitļa aizvietošana ar vārdu Piemēram 9fagg0t ---> deviņifaggnullet Šim es arī nesaprotu, kāds varētu būt kods 😕, par cik latviešu valoda šaubos, ka ir iekodēta un nedomāju, ka visi skaitļi jāraksta manuāli, jo es fiziski nevarētu visus skaitļus uzrakstīt (viņu ir bezgalīgi daudz) P.S. Paldies jau iepriekš
 5. Jettucis

  Meklēju domubiedrus

  RTU DITF mācies, ja jā tad kurā grupā?
 6. brendix.lv (.com diemžēl nav pieejams) tonexs.lv / tonexs.com /tonexs.lt probaitex.lv/ probaitex.com/ probaitex.lt
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.