Jump to content

svon1

Biedrs
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-11

About svon1

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

52 profile views
 1. svon1

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Nē GPS un Karte būs vice city nevis SA. Tieši otrādāt es domāju, ka viņiem jau ir apnikusi tā SanAndreas mape. Visos serveros viņa ir un, ja pēkšņi parādīsies Dayz ar VC mapi tas noteikti piesaistītu spēlētājus - jo tas ir kaut, kas jauns nevis standarts.
 2. svon1

  [MTA] bug help

  https://forum.mtasa.com/topic/100291-download-001-roleplay-scripts-backdoor-scanner/?tab=comments#comment-882408 Labāks par tevi noteikti, ja jau vērsies pēc palīdzības hasā ar tādu elementāru problēmu Tas tagad ir kaut, kāds trends piedāvāt atlīdzību ar steam acc
 3. svon1

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Nu Latvijā varbū Dayz nav aktuāls vairs, bet international līmenī vēl turās. Un neteiksim, ka pats MTA nav aktuāls.No SAMP visi tagad saskrēja uz latviešu 'MTA RP'.
 4. svon1

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Sveiki! Ir doma taisīt visus savus MTA serverus uz Vice City mapes, bet man ir jums jautājums vai tas būtu aktuāli? Pieņemsim tas pats Dayz varis nebūtu SA mapē, bet skaistajā Vice City. Manuprāt tas varētu būt ļoti interesanti, jo iepriekš to pašu dayz uz VC mapes neesmu nekur redzējis. Rekur ir video, kā tas apmēram izskatīsies.
 5. svon1

  [MTA] bug help

  Uzraksti man pm - iespējams varēšu palīdzēt .
 6. svon1

  Tiek meklēti cilvēki

  Diemžēl tu galīgi kļūdījies.
 7. svon1

  Tiek meklēti cilvēki

  Dayz gamemode ir taisīts gandrīz no 0 un drīz tiks pabeigts. Vienam viss ir pārāk grūti.
 8. svon1

  Tiek meklēti cilvēki

  Es vēlos lai galvenie, kas atbild par serveriem ir tomēr tikai latvieši lai vieglāk varētu saprast vienam otru un detalizētāk komunicēt, jo tomēr kā nekā savu valodu mēs zinam vis labāk un vieglāk varam aprakstīt problēmu,sasniegumu vai ideju.
 9. svon1

  Tiek meklēti cilvēki

  Tiek meklēts cilvēks, kurš vēlās pats to. Pieņemsim viņam ir problēmas ar finansēm un nav iespējas iegādāties hostingu , domēnu web hostingu. Ja turpmāk viss izdosies serverī noteikti būs kaut, kādi maksas pakalpojumi kurus cilvēks varēs saņemt sev.
 10. svon1

  Tiek meklēti cilvēki

  Sveik, hasieši! Kā jau daudzi ir pamanījuši es šobrīd realizēju mta intenational serveru projektu. Vienam visu ir diezgan grūti taisīt tapēc vēršos pie jums. Šobrīd ir doma taisīt Roleplay serveri un tiek meklēts servera vadītājs, jeb tā teikt roleplay servera īpašnieks. Prasības : Angļu valodas prasmes .lua valodas zināšanas Iepriekšējā pieredze šajā amatā Mērtiecība un prasme komunicēt ar cilvēkiem Ja tu atbilsti pēc šīm prasībām droši vari reģistrēties mūsu forumā (www.spree-gaming.com/forum) un raksti man privāti . Vai arī discord svononer#2023. Hostings būs uz mūsu servera . Tev tiks izsniegtas visas ftp pieejas un gamecp . Ja tev ir kāda ideja izveidot MTA Serveri droši vari pievienoties mūsu projektam. Tas var būt jebkāds serveris piemēram : race,tactics,dm . Izskatīti tiks visi piedāvājumi. Vēl priekš foruma tiek meklēts moderators - piesakies forumā . Ar cieņu spree-gaming.com administrācija.
 11. svon1

  SPREE-GAMING.COM

  Esam atgriezušies ar jaunu forumu un domēnu. Šobrīd šis forums ir ,kā pagaidu variants. Drīzumā tiks realizēta kvalitatīva mājaslapa. Forums : http://spree-gaming.com/forum Dayz serveris pavisam drīz būs atvērts ~ nedēļa ir palikusi.
 12. svon1

  SPREE-GAMING.COM

  Nē, paldies! Projekts ir international.
 13. svon1

  SPREE-GAMING.COM

  Projekts tulīt pāries uz jaunu domēnu un jaunu nosaukumu . Šobrīd jau ir gandrīz uztaisīts diezgan kvalitatīvs gamemode . Neviens tevi nav banojis, ko tu te mūldi.
 14. svon1

  MTA Monitors

  Ļoti informatīvi! Paldies !
 15. svon1

  MTA Monitors

  Hey! Vēršos pēc palīdzības. Neteiksim , ka īsti esmu apguvis PHP valodu un var teikt gandrīz nesaprotu viņu. Man būtu nepieciešams kods, kurš izvilktu no servera spēlētājus un atspoguļotu tos mājaslapā. Tas izskatās apmēram tā = "Online Players : Spēlētāji:MaxSpēlētāji" . Ļoti ceru, ka varēsiet man palīdzēt. Paldies!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.