Jump to content

svon1

Biedrs
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-16

About svon1

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

112 profile views
 1. svon1

  Vēršos pēc palīdzības.

  Steidzami ir nepieciešams pārsviest naudu no bankas konta uz papyal kontu. Nezināmu iemeslu pēc met erroru, kad mēģinu pievienot savu karti paypal akkauntam. Man ir nepieciešams cilvēks, kuram ir paypal accounts kuram es pārskaitīšu uz kontu konkrētu naudas summu un viņš savukārt pārskaitīs viņu uz manu paypal akkauntu. Cerams, ka būs bez skamiem un piekritīšu pieņemt palīdzību tikai no cilvēkiem , kuriem ir pozitīva reputāciaj has
 2. svon1

  mekleju kadu kas varetu palidzet

  Un te arī parādās tas moments, cik kvalitatīvi tu savu darbu veic. (neiet runa konkrēti par tevi, bet gan globāli) Kačā internetā vai arī tomēr iegūldi finases, bet doties tikai tev ir šāds dizains nevis vēl +100 wannabe streameriem.
 3. svon1

  SPREE-GAMING.COM

  Serveris ir atpakaļ . IP : mtasa://192.210.132.166:22003 Mājaslapa back : www.spree-gaming.com/forum
 4. svon1

  mekleju kadu kas varetu palidzet

  Varu tev palīdzēt ar grafisko momentu, jeb logo/banneri/overlay utml. Raksti man discord : svononer#2023
 5. svon1

  SPREE-GAMING.COM

  DayZ serveris ir atvērts.
 6. svon1

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Nē GPS un Karte būs vice city nevis SA. Tieši otrādāt es domāju, ka viņiem jau ir apnikusi tā SanAndreas mape. Visos serveros viņa ir un, ja pēkšņi parādīsies Dayz ar VC mapi tas noteikti piesaistītu spēlētājus - jo tas ir kaut, kas jauns nevis standarts.
 7. svon1

  [MTA] bug help

  https://forum.mtasa.com/topic/100291-download-001-roleplay-scripts-backdoor-scanner/?tab=comments#comment-882408 Labāks par tevi noteikti, ja jau vērsies pēc palīdzības hasā ar tādu elementāru problēmu Tas tagad ir kaut, kāds trends piedāvāt atlīdzību ar steam acc
 8. svon1

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Nu Latvijā varbū Dayz nav aktuāls vairs, bet international līmenī vēl turās. Un neteiksim, ka pats MTA nav aktuāls.No SAMP visi tagad saskrēja uz latviešu 'MTA RP'.
 9. svon1

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Sveiki! Ir doma taisīt visus savus MTA serverus uz Vice City mapes, bet man ir jums jautājums vai tas būtu aktuāli? Pieņemsim tas pats Dayz varis nebūtu SA mapē, bet skaistajā Vice City. Manuprāt tas varētu būt ļoti interesanti, jo iepriekš to pašu dayz uz VC mapes neesmu nekur redzējis. Rekur ir video, kā tas apmēram izskatīsies.
 10. svon1

  [MTA] bug help

  Uzraksti man pm - iespējams varēšu palīdzēt .
 11. svon1

  Tiek meklēti cilvēki

  Diemžēl tu galīgi kļūdījies.
 12. svon1

  Tiek meklēti cilvēki

  Dayz gamemode ir taisīts gandrīz no 0 un drīz tiks pabeigts. Vienam viss ir pārāk grūti.
 13. svon1

  Tiek meklēti cilvēki

  Es vēlos lai galvenie, kas atbild par serveriem ir tomēr tikai latvieši lai vieglāk varētu saprast vienam otru un detalizētāk komunicēt, jo tomēr kā nekā savu valodu mēs zinam vis labāk un vieglāk varam aprakstīt problēmu,sasniegumu vai ideju.
 14. svon1

  Tiek meklēti cilvēki

  Tiek meklēts cilvēks, kurš vēlās pats to. Pieņemsim viņam ir problēmas ar finansēm un nav iespējas iegādāties hostingu , domēnu web hostingu. Ja turpmāk viss izdosies serverī noteikti būs kaut, kādi maksas pakalpojumi kurus cilvēks varēs saņemt sev.
 15. svon1

  Tiek meklēti cilvēki

  Sveik, hasieši! Kā jau daudzi ir pamanījuši es šobrīd realizēju mta intenational serveru projektu. Vienam visu ir diezgan grūti taisīt tapēc vēršos pie jums. Šobrīd ir doma taisīt Roleplay serveri un tiek meklēts servera vadītājs, jeb tā teikt roleplay servera īpašnieks. Prasības : Angļu valodas prasmes .lua valodas zināšanas Iepriekšējā pieredze šajā amatā Mērtiecība un prasme komunicēt ar cilvēkiem Ja tu atbilsti pēc šīm prasībām droši vari reģistrēties mūsu forumā (www.spree-gaming.com/forum) un raksti man privāti . Vai arī discord svononer#2023. Hostings būs uz mūsu servera . Tev tiks izsniegtas visas ftp pieejas un gamecp . Ja tev ir kāda ideja izveidot MTA Serveri droši vari pievienoties mūsu projektam. Tas var būt jebkāds serveris piemēram : race,tactics,dm . Izskatīti tiks visi piedāvājumi. Vēl priekš foruma tiek meklēts moderators - piesakies forumā . Ar cieņu spree-gaming.com administrācija.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.