Jump to content

Kristone

Biedrs
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kristone last won the day on October 26 2019

Kristone had the most liked content!

Community Reputation

-10 Poor

About Kristone

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 07/19/2001

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga, Latvija

Recent Profile Visitors

974 profile views
 1. Kristone

  C#

  https://www.w3schools.com/cs/
 2. Latviešu... No RP tavā sarakstā es redzu tikai kaut kādus krievu.
 3. Ehh atcerējos sevi 3 gadus atpakaļ Pa tēmu: Aizmirsti! MTA ir miris un to neatgriezt lai arī cik unikālu un perfektu serveri tu neuztaisītu(par, ko es ļoti šaubos) MTA IR MIRIS!
 4. Wou wou wou mierīgāk. Tu jau droši vien neapzinies, ka tas ir vienkārši darbs kuru es uztaisīju aiz garlaicības, bet pāris faktorus ņemšu vērā guru. xD
 5. MTA vairs nekas nav spējīgs atgriezt. MTA LV Official R.I.P
 6. Mans tev ieteikums, ja tiešām vēlies kļūt par labu programmētāju. Ej uz 12 un kamēr mācies vidusskolā apgūsti programmēšanu pašapmācības ceļā un pēctam ej uz augstskolu un uz ez pabeidz . Gan dokumenti gan skils.
 7. Kristone

  Jūsu domas

  Pirmo variantu kurš viņam simpatizēs jeb pareizi izveidota reklāma ar mārketinga elementiem.
 8. Kristone

  Jūsu domas

  Mans piemērs bija diezan slikts ar tiem čipsiem. Mani klienti pārsvarā būs biznesmeņi mājaslapas izstrādes meklējumos un nav tāda 'brenda' mājaslapu izstrādē kurš būtu ļoti populārs vai arī cilvēkiem zināms. Ar to es gibēji pateikt to, ka cilvēks ieraugot reklāmu izvēlēsies pirmo piedāvājumu . Protams tas ir atkarīgs jau no mārketinga un tā, kā mēs to klientu tā teikt aizvērsim un sadarbību ar mums, bet pārsvarā pirmo ,ko ieraudzīs un ja tas atbilst klienta prasībām viņš to arī izvēlēsies . Nu tas ir šajā situācījā . Par pārējo piekrītu laiks un finanses būs jāiegūlda, bet nekur nav rakstīts ka tev kaut kas izdosies , ja tu tajā neiegūldīsi savus spēkus.
 9. Kristone

  Jūsu domas

  Man ir nedaudz savādāka domāšana. Ar, ko es būšu sliktāks par esošajiem? Ja pieņemsim būs palaista target reklāma jebkurā gadījumā būs cilvēki kas strādās ar mani. Tieši tāpat, kā ir cilvēki, kas nopirks tomātu čipsus no Lays vai arī no Estrella. Atšķirības nekādas nav, bet dažādām cilvēku grupām patīk Lays, dažām Estrella kaut gan viņi var teikt ir vienādi. ( Iespējams šis nav no tiem labākajiem piemēriem, bet ceru, ka domu saprati! )
 10. Kristone

  Jūsu domas

  Sveicināti, has lietotāji! Vēršos pie jums ar jautājumu. Vai ir jēga taisīt projektu/kompāniju kura nodarbosies ar web developmentu? ( tieši dizains+ frontend + backend) Ņemot vērā to faktu, ka ir jau daudz visu šito wix, weebly un, kas tik vēl nav.
 11. Kristone

  Bannerits

  Nebija, ko darīt un izdomāju pazīmēt kaut kādus aplīšus
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.