Jump to content

cetrisimtidivdesmitajs

Biedrs
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-16

About cetrisimtidivdesmitajs

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. cetrisimtidivdesmitajs

  Nepieciešams skriptetis [MTA:RP]

  lol kaut, kādi non-rp kuri saskrējuši no SAMP.LV protams, bet manās idejās ir izveidot tiešām klavitatītu serveri ar odziņu, kurā protams būs ne īpaši viegls UCP lai visi mazie tur nevarētu saskriet. Es gribu atgriezt veco LV:RP tikai jaunā līmenī. P.S MGT vairāk par 1,5mēn nenoturēsies. Jau, cik reizes viņi sola, taisa un aplaužās. ;d
 2. cetrisimtidivdesmitajs

  Nepieciešams skriptetis [MTA:RP]

  Hey! Meklēju tiešām zinošu cilvēku, kurš spēs izpildīt manas prasības. Vēlos uztaisīt roleplay serveri uz owl gaming bāzes, bet pārveidot visu tā, ka gandrīz nevarētu atpazīt. Konkrētāk tos, kuri ir ieinteresēti gaidu PM. Samaksa būs diezgan pieklājīga + vēl meklēju, kādu kurš varētu uzkodēt mājaslapu.
 3. cetrisimtidivdesmitajs

  [HTML] Globalgame

  http://prntscr.com/la3u83
 4. cetrisimtidivdesmitajs

  2Friends MTA (HTML)

  Īstenībā nav jau baigā māksla novilkt no krievu saita un iemest te, bet reāli es esmu meklējis pats kaut, kādus HTML template priekš MTA un īsti neko daduz nebiju atradis un šis ir diezgan labs variants.
 5. cetrisimtidivdesmitajs

  Vēršos pēc palīdzības.

  Naudu esmu gatavs pārskaitīt pirmais. Man ir SEB banka. Gaidīšu piekritējus pm :).Summa 150EUR.
 6. cetrisimtidivdesmitajs

  Vēršos pēc palīdzības.

  Steidzami ir nepieciešams pārsviest naudu no bankas konta uz papyal kontu. Nezināmu iemeslu pēc met erroru, kad mēģinu pievienot savu karti paypal akkauntam. Man ir nepieciešams cilvēks, kuram ir paypal accounts kuram es pārskaitīšu uz kontu konkrētu naudas summu un viņš savukārt pārskaitīs viņu uz manu paypal akkauntu. Cerams, ka būs bez skamiem un piekritīšu pieņemt palīdzību tikai no cilvēkiem , kuriem ir pozitīva reputāciaj has
 7. cetrisimtidivdesmitajs

  mekleju kadu kas varetu palidzet

  Un te arī parādās tas moments, cik kvalitatīvi tu savu darbu veic. (neiet runa konkrēti par tevi, bet gan globāli) Kačā internetā vai arī tomēr iegūldi finases, bet doties tikai tev ir šāds dizains nevis vēl +100 wannabe streameriem.
 8. cetrisimtidivdesmitajs

  SPREE-GAMING.COM

  Serveris ir atpakaļ . IP : mtasa://192.210.132.166:22003 Mājaslapa back : www.spree-gaming.com/forum
 9. cetrisimtidivdesmitajs

  mekleju kadu kas varetu palidzet

  Varu tev palīdzēt ar grafisko momentu, jeb logo/banneri/overlay utml. Raksti man discord : svononer#2023
 10. cetrisimtidivdesmitajs

  SPREE-GAMING.COM

  DayZ serveris ir atvērts.
 11. cetrisimtidivdesmitajs

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Nē GPS un Karte būs vice city nevis SA. Tieši otrādāt es domāju, ka viņiem jau ir apnikusi tā SanAndreas mape. Visos serveros viņa ir un, ja pēkšņi parādīsies Dayz ar VC mapi tas noteikti piesaistītu spēlētājus - jo tas ir kaut, kas jauns nevis standarts.
 12. cetrisimtidivdesmitajs

  [MTA] bug help

  https://forum.mtasa.com/topic/100291-download-001-roleplay-scripts-backdoor-scanner/?tab=comments#comment-882408 Labāks par tevi noteikti, ja jau vērsies pēc palīdzības hasā ar tādu elementāru problēmu Tas tagad ir kaut, kāds trends piedāvāt atlīdzību ar steam acc
 13. cetrisimtidivdesmitajs

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Nu Latvijā varbū Dayz nav aktuāls vairs, bet international līmenī vēl turās. Un neteiksim, ka pats MTA nav aktuāls.No SAMP visi tagad saskrēja uz latviešu 'MTA RP'.
 14. cetrisimtidivdesmitajs

  MTA Serveris ar Vice City mapi

  Sveiki! Ir doma taisīt visus savus MTA serverus uz Vice City mapes, bet man ir jums jautājums vai tas būtu aktuāli? Pieņemsim tas pats Dayz varis nebūtu SA mapē, bet skaistajā Vice City. Manuprāt tas varētu būt ļoti interesanti, jo iepriekš to pašu dayz uz VC mapes neesmu nekur redzējis. Rekur ir video, kā tas apmēram izskatīsies.
 15. cetrisimtidivdesmitajs

  [MTA] bug help

  Uzraksti man pm - iespējams varēšu palīdzēt .
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.