Jump to content

hardsad

Biedrs
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

hardsad last won the day on March 14 2019

hardsad had the most liked content!

Community Reputation

22 Normal

About hardsad

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Location
  /pol/ /b/

Recent Profile Visitors

601 profile views
 1. - Serveris ir hostots pie itap.lv man liekas tas ir rādītājs mēnešnieka statusam ( BTW HOSTS IR MESLS) - vecs neglīts ipb, gan jau ar 101 backdoor - navigacija daudzi linki neeksistē - cs 1.6 ir dead 2020 Latvijā - CS:GO serveris ir vnk casual serveris un tur pat botu nav tad es labāk offline spēlēju ar botiem offtopic Pieriezes emciiti atlausos nosaukt par bomzi - eS nECiToJu CsGo!12211! @emciits~
 2. hardsad

  Dankest memes.

  http://is2.4chan.org/wsg/1562648612353.webm
 3. yo man spēlītes apnikušas pa lielam vēlos atbrīvoties no šiem https://steamcommunity.com/id/oligarhs69 Pie workshop contenta netiksi. gan man negribas, lai kads paņem un izdzēš par piemeru mapi ar 99k subscribers ( nice flex lol). ownership paliks otram creator. Tas pats attiecas uz steam grupām, kur esmu admins. Viss pārējais jūsu rīcība. https://steamcommunity.com/id/big911/ vac ban cs 1.6 abi mani personigie acc vnk uzsit pm vai ieraksti šeit topic un piedāva cenu. swed / crypto Pirmais neiešu, ja vien tu te neesi trustable person ar foruma grupu. Es vienreiz ar kapteini te notreidoju 150$ PP pret BTC, ja gribat pajautājat ( domaju gana iespaidīga summa worth mention)
 4. Pāris jau ir pārdoti. Vai šis ir aktuāli latviešiem? Nemāku vēl teikt.
 5. Ko tu iegūsi nopērkot profilu no manis? CS:GO 10-Year Veteran Coin 5-6 ciparu garš Steam ID Oriģinālais E-pasts ar, ko profils ir reģistrēts 1x. Profils bez VAC baniem. Reģistrācijas gads - 2003 Half-Life Platinum Pack ( 8 Spēles) 0% Iespēja, ka kāds piekļūvas tavam profilam. Spēles Counter-Strike Day of Defeat Deathmatch Classic Half-Life Half-Life: Blue Shift Half-Life: Opposing Force Ricochet Team Fortress Classic Apmaksa AUOTOBUY - https://selly.gg/p/710447f0 Kontaktinfromācija // Atbalsts // Reputācija 1h Pēc pirkuma. ( Es, arī varu būt offline es neesmu robots.) Attsauksmes discord kanāla #vouch Discord Server - https://discord.gg/4qYStMY Telegram - https://t.me/oofme69 Discord - Grindex#1259
 6. Esmu vērojis šo projektu no 2017. gada decembra ik pa laikam. Viss forši ar webu ir tīri tīkams acīm, sms shops neduras kā vienīgā lieta webā, bet esmu ieverojis administrācija tev tur mainās kā zeķes. Visi neveiksminieki kā thefour un citi, kuri ir bijuši 101 projektā pie tevis ir galvenajos amatos. Varu iespējams minēt 1 iemeslu, kāpēc neviens nespēlē tavos go serveros: Tur nav nekādas pievienotās vērtības no jums. 1x ļoti sen apskatījos DM servera pluginu sarakstu. Tur bija visi default sourcemod plugini, sb++ un viss. Pietam default Valve dm configs. Tas ir tpt kā ieiet valve dm, bet tikai tukšā serverī. Būtu atradis pēc ranking labākos dm serverus un no tiem smēlies idejas. Piemēram - http://www.brutalcs.nu/ Ok ne vienmēr viss sanāk, bet Jūs pat necenšaties pabeigt ideju uzreiz pilnībā, ko citu taisat kā nesanāk. Ieteikumi: 1. Nočekojat cilvēku pagātni, ja nu nav iespējams pirms kaut ko piešķirat, lai tas cilvēks pierāda sevi ar darbiem, ko spēj izdarīt, nevis klausaties kā batonus ausīs bāž. 2. Ieguldat vairāk laiku vienā serverī un, tad ar laiku cilvēki, arī webā nāks. 2.1 Sākat tikai ar 1 spēļu serveri, pārējie pagaidīs, ar laiku. 3. Wos.lv un top.ieej.lv bezjēdzīgi nav moderni, tiem saitiem ir mazs traffic, tad labāk veidot sadarbību ar lv youtuberiem. Izmantoju wos.lv, lai atrastu jaunu sūdīgu komūnu un pasmietos. Visi mēs pieļaujam kļūdas, arī es. Veiksmi.
 7. Parakājos pa PC vēl ir pieejama CS:GO 1v1 Arena, KZ Climb un Deathrun ( Deathrun Test Serveris vēl ir online ) gatava konfigurācija.
 8. hardsad

  hardsad

 9. Hello. Tā kā pirms pāris dienām pārtraucu pēc 2 gadu perioda savu cs:go servera darbību un šo spēli netaisos vairs spēlet, es pārdodu gatavu sakonfigurētu https://oof.lv CS:GO Public Casual serveri (Senāk bija zem cita nosaukuma). ========================== Webs un domēns netiek pārdots! Palīdzēšu uzstādīt visu, ja būs vajadzībā. Došu līdzi pāris privātus pluginus, kas nav iekšā gatavā servera konfigurācija. Ja ir interese varu pārakstīt servera hostu uz Jūsu vārdu. Kāds labums no tā ir? Servera IP adrese ir pāris tūkstošiem cilvēku favorite listē vai vēsturē ( Pārsvarā latviešiem). Pēdējā mēneša statistika : Ja galva strādā labi, šo varēsiet izmanto savā labā. Cena runājāma, jo atkarība no tā, ko vēlaties iegādāties no manis. Sīkāk detaļās parādīšu visu, ko piedāvāju privāti. Sazināties varat ar mani has forumā, steam vai discordā ( Vēlams Discord) oligarhs69 𓅞#1380 https://steamcommunity.com/id/oligarhs69 P.s Neapspriedīšu iemeslus, kāpēc serveris pārtrauca darbību vai, kāda tā vadība bija.
 10. gaidu pornhub premium account dumb ar šo lietotāju e-pastiem
 11. Svarīgākais es domāju, ka ir orģinilitāte. Atrodu nišu, kas nav pārliekus novecojusi vai pavisam kaut, ko jaunu. Es nevaru parādīt ar pirkstu, kura būs tev īstā spēlē uz, kuru vajadzētu tendēties. Tev jaizvērtē vai tā būs aktualā tavai auditorijai, ko Tu vēlies iegūt un vai tev būs laiks, nauda un zināšanas, lai pilveidotu savu ideju. No savas pieredzes varu pateikt, ja tev diez, ko nav lielas zināšanas, lai izveidotu, ko unikālu un tik bezmaksas resursus izmanto un nav lieli naudas līdzekļi, ko iegrūst būs ļoti grūti. Manu prāt pret to atduras visi "mēnešnieki". Protams, arī būtu svarīgi, lai tev būtu dotības vadīt visu un grūtā brīdi neuzlikt mīksto. Konkrētāk man jau vairāk, ka gadu pieder pāris cs:go serveri. Aizsāku visu pieticīgā veidā, jo viens no maniem mīļākajiem cs:go serveriem nezināmu iemeslu pēc aizslēdzās ciet. Pastāstiju draugiem ar, kuriem tur spēlēju, ka vēlētos izveidot jaunu serveri, jo tāda paša unikāla server nekur citur nebija. Es izmantoju bezmaksas hostingu sākumā man bija praktiski nulle zināšanas par sourcemod. Sākums bija smags nodzīvoju 3 mēnešus ar ļoti mazu spēlētāju skaitu, serveris nebija diez, ko labs. Pēc tam aizdomājos, kas LV CS:GO scene bija samērā vēl nesen populārs 1 mods, bet vairs nepastāvēja. Pieliku pāris citas savas idejas un tā lieta aizgāja serveris ar to pašu ip vēl ir online un cilvēki to apmeklē. Citi gamemod serveri diez, ko man nekad neizdevās, ja pat izdevās es visu nočakarēju, jo diez, ko labi ar financēm neveicās. Es meklēju vēlāk partnerus vai nu, kas palīdzētu cilvēkus vēl vairāk piesaistīt vai ar naudu palīdzētu uzturēt visu un īstenot visu. Man vajadzēja pārciest 3 nosaukumu maiņas, lai saprastu, ka sadarbojos ar nepareizajiem cilvēkiem. 4x nopirku savu domēnu un dzīvoju tālāk, lai gan laiku vairs neveltu kā agrāk, jo nav vairs tāda aizraušanās, bet nevēlos apbēdināt cilvēkus, kas atrodas pie manis vairāk kā gadu. Kas man ļāva sasniegt apmēram ~100k unikālos apmeklējumus serveros (precīzu datu nav diemžēl negribu sameloties, bet šis skaitlis varētu būt patiess) ? Es pieņemu, ka degsme pret to, ko es darīju, šatad cilvēku atbalsts finaciāli un orģināls saturs pāris custom plugini, un speciāli veidotas kartes serveriem un citas lietas. Viss nav bijis perfekti protams un vienmēr ir daudzas citas problēmas bijušas, ja tās būtu atrisinājis noteikti sanāktu izveidot vēl lielāku cilveku loku ap maniem serveriem. Rezumē tev jābūt degsmei pret to, ko tu dari, naudai, laikam un zināšanām. Par milzīgu peļnu nesapņo, ja tev nav mega lieli serveri vai citas orģinālas idejas kā pelnīt izņemot no, kaut kādiem VIP statusiem. Esmu apgrozijis tuvu pie 1000 eur un peļņa praktiski nekāda, tīri drīzāk brīvā laika nosišanas veids. Varbūt, kāds noprata par, ko es runāju, bet komūna vārdu nesaukšu un, arī diez vai jebkad te ievietošu reklāmu.
 12. TIEŠĀM LABS SERVERIS iesaku!!!! Np par palīdzību nebūs 4 profils jātaisa = )))) Neko citu nesagaidīju, ka man mīnusus sapisīs, jo vai nu Jūs visi 3 esat viena persona vai no viena komūna, kas Jūsu viedokli šeit nepadara objektīvu = )
 13. Vecit Giveaway neizglabs hasu xdd
 14. Stundas var uzboostot, nevienam nav garants nekad, ka tevi nenoscamos pērkot no 3 personas. Inv nebiju skatījies un, ja nemaldos viņas pat nav tradeable. Par ranku minēju tiem 20eur var vairāk piemestu klāt ārzemnieks noteikti, bet tas ir ļoti atkarīgs no ranka un par pašām spēlēm vairāk varētu iespējams piemest ārzemnieks, bet ne latvietis r. Ja es reāli to visu varu dabūt par 35 eur prieškam, man pārmaksāt? Visu varu nopirkt pats tad. Ja gribētu ranked acc pirktu, kur ir tikai cs:go nevis citas spēles uz profila. Un ko tu gaidīji? Latviešu dzīves līmenis nav tik labs, lai pirktu par lielākām summām profilus, nevajag tad te postot nemaz un raudāt, ka daudz nepiedāvā. Cits varbūt to acc gribētu citu spēļu pēc nevis cs:go.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.