Jump to content

hardsad

Biedrs
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

hardsad last won the day on March 14

hardsad had the most liked content!

Community Reputation

22 Normal

About hardsad

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Location
  /pol/ /b/

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. Parakājos pa PC vēl ir pieejama CS:GO 1v1 Arena, KZ Climb un Deathrun ( Deathrun Test Serveris vēl ir online ) gatava konfigurācija.
 2. hardsad

  hardsad

 3. Hello. Tā kā pirms pāris dienām pārtraucu pēc 2 gadu perioda savu cs:go servera darbību un šo spēli netaisos vairs spēlet, es pārdodu gatavu sakonfigurētu https://oof.lv CS:GO Public Casual serveri (Senāk bija zem cita nosaukuma). ========================== Webs un domēns netiek pārdots! Palīdzēšu uzstādīt visu, ja būs vajadzībā. Došu līdzi pāris privātus pluginus, kas nav iekšā gatavā servera konfigurācija. Ja ir interese varu pārakstīt servera hostu uz Jūsu vārdu. Kāds labums no tā ir? Servera IP adrese ir pāris tūkstošiem cilvēku favorite listē vai vēsturē ( Pārsvarā latviešiem). Pēdējā mēneša statistika : Ja galva strādā labi, šo varēsiet izmanto savā labā. Cena runājāma, jo atkarība no tā, ko vēlaties iegādāties no manis. Sīkāk detaļās parādīšu visu, ko piedāvāju privāti. Sazināties varat ar mani has forumā, steam vai discordā ( Vēlams Discord) https://steamcommunity.com/id/fanijs fàni 𓅞#1380 P.s Neapspriedīšu iemeslus, kāpēc serveris pārtrauca darbību vai, kāda tā vadība bija.
 4. gaidu pornhub premium account dumb ar šo lietotāju e-pastiem
 5. Svarīgākais es domāju, ka ir orģinilitāte. Atrodu nišu, kas nav pārliekus novecojusi vai pavisam kaut, ko jaunu. Es nevaru parādīt ar pirkstu, kura būs tev īstā spēlē uz, kuru vajadzētu tendēties. Tev jaizvērtē vai tā būs aktualā tavai auditorijai, ko Tu vēlies iegūt un vai tev būs laiks, nauda un zināšanas, lai pilveidotu savu ideju. No savas pieredzes varu pateikt, ja tev diez, ko nav lielas zināšanas, lai izveidotu, ko unikālu un tik bezmaksas resursus izmanto un nav lieli naudas līdzekļi, ko iegrūst būs ļoti grūti. Manu prāt pret to atduras visi "mēnešnieki". Protams, arī būtu svarīgi, lai tev būtu dotības vadīt visu un grūtā brīdi neuzlikt mīksto. Konkrētāk man jau vairāk, ka gadu pieder pāris cs:go serveri. Aizsāku visu pieticīgā veidā, jo viens no maniem mīļākajiem cs:go serveriem nezināmu iemeslu pēc aizslēdzās ciet. Pastāstiju draugiem ar, kuriem tur spēlēju, ka vēlētos izveidot jaunu serveri, jo tāda paša unikāla server nekur citur nebija. Es izmantoju bezmaksas hostingu sākumā man bija praktiski nulle zināšanas par sourcemod. Sākums bija smags nodzīvoju 3 mēnešus ar ļoti mazu spēlētāju skaitu, serveris nebija diez, ko labs. Pēc tam aizdomājos, kas LV CS:GO scene bija samērā vēl nesen populārs 1 mods, bet vairs nepastāvēja. Pieliku pāris citas savas idejas un tā lieta aizgāja serveris ar to pašu ip vēl ir online un cilvēki to apmeklē. Citi gamemod serveri diez, ko man nekad neizdevās, ja pat izdevās es visu nočakarēju, jo diez, ko labi ar financēm neveicās. Es meklēju vēlāk partnerus vai nu, kas palīdzētu cilvēkus vēl vairāk piesaistīt vai ar naudu palīdzētu uzturēt visu un īstenot visu. Man vajadzēja pārciest 3 nosaukumu maiņas, lai saprastu, ka sadarbojos ar nepareizajiem cilvēkiem. 4x nopirku savu domēnu un dzīvoju tālāk, lai gan laiku vairs neveltu kā agrāk, jo nav vairs tāda aizraušanās, bet nevēlos apbēdināt cilvēkus, kas atrodas pie manis vairāk kā gadu. Kas man ļāva sasniegt apmēram ~100k unikālos apmeklējumus serveros (precīzu datu nav diemžēl negribu sameloties, bet šis skaitlis varētu būt patiess) ? Es pieņemu, ka degsme pret to, ko es darīju, šatad cilvēku atbalsts finaciāli un orģināls saturs pāris custom plugini, un speciāli veidotas kartes serveriem un citas lietas. Viss nav bijis perfekti protams un vienmēr ir daudzas citas problēmas bijušas, ja tās būtu atrisinājis noteikti sanāktu izveidot vēl lielāku cilveku loku ap maniem serveriem. Rezumē tev jābūt degsmei pret to, ko tu dari, naudai, laikam un zināšanām. Par milzīgu peļnu nesapņo, ja tev nav mega lieli serveri vai citas orģinālas idejas kā pelnīt izņemot no, kaut kādiem VIP statusiem. Esmu apgrozijis tuvu pie 1000 eur un peļņa praktiski nekāda, tīri drīzāk brīvā laika nosišanas veids. Varbūt, kāds noprata par, ko es runāju, bet komūna vārdu nesaukšu un, arī diez vai jebkad te ievietošu reklāmu.
 6. TIEŠĀM LABS SERVERIS iesaku!!!! Np par palīdzību nebūs 4 profils jātaisa = )))) Neko citu nesagaidīju, ka man mīnusus sapisīs, jo vai nu Jūs visi 3 esat viena persona vai no viena komūna, kas Jūsu viedokli šeit nepadara objektīvu = )
 7. Vecit Giveaway neizglabs hasu xdd
 8. Stundas var uzboostot, nevienam nav garants nekad, ka tevi nenoscamos pērkot no 3 personas. Inv nebiju skatījies un, ja nemaldos viņas pat nav tradeable. Par ranku minēju tiem 20eur var vairāk piemestu klāt ārzemnieks noteikti, bet tas ir ļoti atkarīgs no ranka un par pašām spēlēm vairāk varētu iespējams piemest ārzemnieks, bet ne latvietis r. Ja es reāli to visu varu dabūt par 35 eur prieškam, man pārmaksāt? Visu varu nopirkt pats tad. Ja gribētu ranked acc pirktu, kur ir tikai cs:go nevis citas spēles uz profila. Un ko tu gaidīji? Latviešu dzīves līmenis nav tik labs, lai pirktu par lielākām summām profilus, nevajag tad te postot nemaz un raudāt, ka daudz nepiedāvā. Cits varbūt to acc gribētu citu spēļu pēc nevis cs:go.
 9. CS:GO 4 eur ets2 pa 2 eur uz atlaidēm bija (EU Reģionā) Rainbow six 6eur For Honor bija free Terria 3eur payday2 free bija gmod zem 2 eur portal 2 eur uz atlaidēm apmēram bija half life 2 bundle 5eur cs 1.6 3 eur uz atlaidēm atceros kādi 0,50 centi. Apmēram šādi sanāktu nepērkot no 3 personas +/- iznāktu pie 32-38eur un atlaidēm varbūt kādi 10 eur nost vai vairāk? Izmantojot vpn dažos reģionos diezgan lēti iznāk, protams čakars ir daudz kur ar maksājumu metodēm. Noteikti kādā brazīlijas region vai indijas vēl lētāk visu varētu sadabūt nekā no manis nosauktajām cenām. Nav reģiona slēgts tikai dāvināt nevar spēles. Lvl up uz 26 lv kādi 4eur izietu 7 gadi ir nekas. Vecāku acc pa kapeikām var dabūt. Stabili zem 20 un ne vairāk par šo es nedotu. Visiem kā pajāt, ka tu viņas daudz dārgāk nopirki pat par tiem 34eur. Ja cs:go ranked un prime tad varbūt tikai ārzemnieks piemestu klāt tiem 20 eur vairāk.
 10. ko dirs visiem patiks roblox montāžas
 11. Pastaigāju pa lv komuniem. Četros 1.6 komūnos dzīvības pazīmes manāmas. Kicks nav labākais piemērs es tādā serveri negribētu spēlēt, jo visos serveros ir fake boti, forums pilns ar spamu un ausis asiņo no čata. Serveri tur ir samērā tukši tur drīzāk tas, ka regulāri tika ieguldīts laiks forumā aktivitātes veidošanai ir noturējusi tautu. CSS nekā jēdzīga nav, pāris cilvēki 2 komūnos ir. TF2 apaļa 0. MC kādos 3 komūnos regulāra tauta līdz 30 playeriem. Mta divi un samp 1. CS:GO 3 komūni 1 tā pa vairāk, pārējos 2 viduvēji nav tik daudz serveru vai visos cilvēki. Beigās sapratu labāk nepieminēt mirušos komūnus, jo tad nāktos izdot grāmatu. Ar Latviešiem galīgi no šī nav jēgas. Fortnite.lv discord serveris pat man liekas ir aktīvāks kā visi lv 1.6 serveri un vēl pāris piemest klāt varētu no citām spēlēm. Es ar to domāju forumi sāk novecot tāpat kā, kad ienāk vairāk spēles, kuras var multiplayer modā spēlēt tāpat un var iztikt bez gaming komuniem pietiek ar discord serveriem max, kur val nolasīties un apspriest lietas par spēli. Protams discords nespēj aizstāt visas labās funkcijas, ko web lapās var izveidot. OP @The hitch tik smagi laikam saminu, ka nespēj atbildēt un labāk izvairās no jautājumiem. do it fag atbildi.
 12. Veco zēn tu neapdirsīsies pēc mēneša, kad sapratīsi, ka tas nebūs veids, kā atpelnīt? Protams tu mums neatklāji vai, kādam citam iemeslam netiek izmantotas kastes no kā tu gūsti pelņu. Neviens tāpat nemaksā par to uzturēšanu, ja nu Tu biji idiots un izīrēji/nopirki šim iemeslam. Turēt Ilde Serverus CS:GO būtu pat izdevīgāk, ja motd turpinās strādāt, kā agrāk būtu lielāks profits, ja veiksmīgi tiktu reklamēts. Grūti teikt vai tf2 ilde serveri vēl ir esoša lieta varbūt, kāds kas spēlējis daudz var teikt. Tu gribi teikt pats tu meklēsi advert deals? Vai 1 pluginā saliksi kopā no esošiem reklāmu pluginiem vairākus? Ja tava mērķa auditorija ir tikai latvieši tava ideja ātri nogrims. Ieej jebkurā serverī, kur ir reklāmas ar Latvijas IP adresi un tad redzēsi ļoti reti būs reklāmas redzamas. Vienkārši maz, ko būs rādīt tādām mazam reģionam, ja vien nesadarbosies ar latviešu reklāmu aģentūrām. Un visi esošie in-game ads pakalpojumi, ko es zinu tēmē uz angliski runājošam valstīm, jo lielākas iespējas nopelnīt. Protams mēnesis ir svarīgs, kad vairāk visādi svētki = vairāk reklāmas. Visas valve mp spēles? Neizklausās diez ko gudri , jo dažas pa lielam mirušas. Max Gmod, Tf2, CS:GO varbūt css vēl. Latvijā turot atkrīt gmod, tf2 un css. Paliek tikai cs go. Maz tiek spēlēts. Ja pat piedāvātu visas tev pašam ir zināšanas? Kurš atbildēs par sourcemod updeitiem, ja kaut kas salūzīs? Uz ammx vispār iespējams būtu reklāmas izplatīt par, cik pusei ir crackoti serveri un lielākā daļa šauj caur non steamu? Un, ja cilvēks kaut ko nejēgs sataisīt tiks sniegta palīdzība? 3 mēneši nav par daudz? Es max dotu nedēļu samočīt 1 serveri tā daudz maz, lai būtu iespējams spēlēt 1 no viņiem. Un web reklāmas es nevaru iedomāties, kā tas notiks. Ļausi likt nelicenzētus ipb forumus? Uzņēmums reģistrēts, ko tādu šaubos vai drīkstēs atļauties. Kas tev dos garantu, ka forums būs aktīvs? Varbūt tikai serveri. Ja viss oficiāli tad par lietotāju datiem neuztrauktos. + Ko tu darītu, ja valve sāktu cīnīties pret reklāmu serveriem? Kur mēs varam atrast tava uzņēmuma lapu un nosaukumu, lai pārliecinātos, ka viss ir oficiāli? Trīs komūni sākumā vēl sīkums un, ja paplašināsies viens pavilksi vai ir citi, kas darbosies ar šo? Rezumē = 2 sēdies. Pārāk mazs info tāpat atbildē un tev nav nekādas nākotnes vīzijas. -Un nobeigums, ne katrs var salasī tos 10eur, labāk iztērē kur citur, tapēc šāda akcija tiek piedāvāta. Itapa pat budžeta mēnešnieks par 10eur nesanāk. Te nav kaut, kas tīrs sajūta, ka tu smagi dirs un es zinu vairāk par tevi lol.
 13. Es šaubos vai cilvēkam, kas māk taisīt savus pluginus būtu vajadzība izmantot bezmaksas hostu. Cilvēks, kurš nemāk neko tādu nebūtu, ko zaudēt, ja pat pievāktu failus, kurus var atrast vienkārši internetā. Kādas spēlēs vispār var ievietot reklāmu pluginus izņemot uz valve games, kas iet uz source engine? Uz kādiem dzelžiem tie serveri stāvētu? Turēšanas nosacījumu no tavas puses, ko nedrīkstētu darīt, slotu ierebežojumi utt? Vispār kā Tu pārbaudīsi vai netiek ievietoti citi reklāmu plugini tev nezinot? Ko tu darīsi, ja tie būs shit serveri, kur neviens nespēlēs = nav income? + Kā tu iedomājies, ja tu piedāvāsi, kādā UK nostūri serveri un latvietis tur tautu dabūs? Protams, atkarīgs no spēlēs citas darbojas uz lokācijas principa un piedāvā tuvāko serveri. Vai ārzemnieks ies tajā serverī? Es stipri šaubos, ja tas būs, kāds latviešu komuns. Un reti, kurais lv taisa globālos komūnus. un neko iespaidīgu no cilvēka, kas izmantotu bezmaksas hostu šaubos vai sagaidīsi. Pēdējais, ja dosi hostu cs:go, ko Tu darīsi pēc 6 dienām, kad tiks izlaists visiem Panorama UI un vecais noņemts? Motd cs:go vairs nestrādā uz Panorama UI un, arī ar Steam Beta Update. Minimāla cerība, ka tiks salabots (haha rip visi Ilde serveri un standarta ar reklāmām). Pēc tavas sniegtā info es nekādu serenādi pm nerakstītu, ja pat nespēj normāli pats sniegt detalizētu informāciju un cilvēkiem tēmā viss, jānorāda tavā vietā un jāpārjautā. Rezumē: Es labāk izmantotu, kādu nabagu kantori, kā itap un maksātu pats par savu hostu. Mazs edits: Ja tev ir bijusi pieredze, ar 1 nedēļas vai 1 mēneša 1.6, mta, samp un minecraft projektu protams kā bez spamošanas plaši vairs neizmantotajā saziņas programmā skype, arī reklāmu izvietošanu lapā wos.lv, kuru reāli apmeklē tikai mēnešnieku īpašnieki un statusņiki. Give a try. Jums nereāli šeit padodas daiļdiršana reklāmu sadaļā un pm piedirsīsiet pilnas ausis ar saviem lielajiem plāniem. 10/10 Jūsu gadījumā. (Pēc ilggadējas foruma stalkošanas, beidzot izdomāju padalīties ar savām domām).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.