Jump to content

Daniels

Biedrs
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Daniels

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Joprojām neesmu sagaidījis - bauska18@@gmai.com
 2. Daniels

  Clash royale

  Danjkaa #2YRGP98GJ Highest Trophies:6419
 3. Paldies par jūsu viedokļiem! Dažš labs, varēja labāk nekomentēt, bet nu labi. Izlēmu, ka uzlabošu savu veco dumpaku.
 4. Stacionārais ir. Spēlēt spēles it kā var, bet gribējās kaut ko jaunu izmēģināt. Tā "Geforce now" it kā nav slikta ideja, bet nu jā. Mans kartupelītis; AMD FX-4300 Quad-Core Radeon R7 360 2GD5 OC 8gb ram 1tb cietais 550w psu lkm, īsti neatceros neesmu mājās, kad būšu editošu.
 5. Čau! Rakstīšu īsi un konkrēti, vēlos dzirdēt jūsu viedokļus. Vēlos iegādāties portatīvo datoru, summa līdz 1500e. Ik dienas lietošanā, pārnēšanai un spēļu spēlešanai pārsvarā. Paldies par uzmanību!
 6. Sveiki, vēlējos pajautāt vai ir vēl kāds labs saits, kur ir sludinājumi ar mašīnām latvijā. Izņemot “ss.com.” Ir doma iegādāties pirmo mašīnu, ap 1k vērtību kaut kādu dīzelīti.
 7. Daniels

  Win 7

  Čau. Man ir tāda problēma, ka slēdzot iekšā datoru tālāk par "Windows starting" tālāk neiet. Kas varētu būt par problēmu? Miris cietais? Repair services neiet.
 8. Nē, es jau tur skatījos.
 9. Sveiki, iespējams ir kāds kas pārdot Rust giftu pa lēto?
 10. Daniels

  CS GO neiet.

  Atceros, ka man uz otra profila bija šādi, kur jau spēļu daudz un spēlēts arī, bet vēlāk aizgāja. Vakar nopirku cs go visu izmeiģināju tāpat nav savienojuma.
 11. Daniels

  Austiņas

  Es negribu mazās, man vajag lielās.
 12. Daniels

  Austiņas

  Mani interesē apmēram kaut kas tāds, kam varēs dzirdēt soļus iekš cs go, jo pārsvarā spēlēju to. Gribu jūsu viedokli, ko varētu paņemt par šādu summu, kas būs labāks.
 13. Daniels

  Austiņas

  Sveiki. Vēlējos pajautāt, kur var iegādāties kaut kādas lētas austiņas, 17 eiro budžetā priekš gaming. Zinu to, ka nekā laba nesanāk, bet tomēr pa retai reizei, ka spēlēšu cs lai ir.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.