Jump to content

barrenlv

Biedrs
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

barrenlv last won the day on December 24 2020

barrenlv had the most liked content!

Community Reputation

1 Bad

About barrenlv

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

1,047 profile views
 1. Hey, pārdodu youtube kanālu ar 20 tūkstošiem sekotājiem (visi latvieši) agrāk piederēja jūtuberim Arthur Style, vairāk info rakstot man privāti. https://www.youtube.com/channel/UCgbldG_yCpDq-vjp4zFrSGA
 2. Pārdots! vēl ir pieejamas šīs lapas. https://www.facebook.com/kasjaunsllv/ 3.7k https://www.facebook.com/pvlvvv/ 3.4 Pa dvacāru atdošu.
 3. Pārdodu facebook lapas. https://www.facebook.com/utv.lv - 4,3k sekotāji. https://www.facebook.com/zinasarvalsti/ 3.4k sekotāji. Visi latvieši, varat paši pārbaudīt nav nekādi fake sekotāji. Par abām prasu 30eur Kam intresē droši rakstiet pm.
 4. tu tak teici ka pārdevi šito modu un izdzēsi, bet tagat par briivu liec? Čist tu esi galvā sists.
 5. Sākuma tu atdot to gm par velti, pēctam pārdod, pēctam pret kkadu photoshop maini. Autisms
 6. es nenodiršu oldschool dizainus, bet tur taču nekā nav. visur tikai tie "drīzumā".
 7. Hey, es pārdodu ziņu portālu, nav vajadzīga, jo ņemos ar citu mājaslapu. Līdzi dodu 2 facebook lapas: https://prnt.sc/mc7279 https://prnt.sc/mc737q Mājaslapas links: https://htv.lv/ Ja aktīvi publicē visu tad mēnesi sanāk pie 100-200 tūkstošiem skatījumiem. Līdzi došus vecos dizainus kurus es pats pirku no https://themeforest.net. Mājaslapā nav nekad publicētas viltus ziņas, vai tam līdzigi, tapēc reputācija nav slikta! Cena: 100eiro (Cena runājama) Ja intresē droši rakstiet privāti.
 8. Sveiki! Meklēju programmētaju ziņu portālam kurš vēlesies pelnīt 20-30% no peļņas katru mēnesi. Nekādas mājaslapas nevajdzēs veidot vai kautko tam līdzigi, bet palīdzēt ar sīkām tehniskām problēmām. Ja intresē cik liela peļņa ir no ziņu portāla un cik attiecīgi tu varēsi dabūt no tiem 20-30%, tad droši raksti man pm, par visu vienosimies! P.S peļņa ir protams trīs ciparu skaitlī.
 9. Lapas ir neaktīvas jo nekas netiek publicēts, bet gan šeirots. Tev varbūt atsūtīt kopējo statistiku lapām? PS. http://prntscr.com/m0a720 rekur ir mana kopēja statistika manam ziņu portālam, pa vairākiem mēnešiem, un tas viss ir tikai no manām facebook lapām, taka beidz muļķoties te!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.