Jump to content

barrenlv

Biedrs
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About barrenlv

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

351 profile views
 1. barrenlv

  [PĀRDOD] Izsolē 2oldschooli par 1 cenu

  es nenodiršu oldschool dizainus, bet tur taču nekā nav. visur tikai tie "drīzumā".
 2. barrenlv

  [Pārdod] Ziņu portālu

  Uzrakstiju privāti.
 3. barrenlv

  [Pārdod] Ziņu portālu

  Hey, es pārdodu ziņu portālu, nav vajadzīga, jo ņemos ar citu mājaslapu. Līdzi dodu 2 facebook lapas: https://prnt.sc/mc7279 https://prnt.sc/mc737q Mājaslapas links: https://htv.lv/ Ja aktīvi publicē visu tad mēnesi sanāk pie 100-200 tūkstošiem skatījumiem. Līdzi došus vecos dizainus kurus es pats pirku no https://themeforest.net. Mājaslapā nav nekad publicētas viltus ziņas, vai tam līdzigi, tapēc reputācija nav slikta! Cena: 100eiro (Cena runājama) Ja intresē droši rakstiet privāti.
 4. barrenlv

  Meklēju programmētāju ziņu portālam.

  Te neiet runa par viltus ziņām.
 5. Sveiki! Meklēju programmētaju ziņu portālam kurš vēlesies pelnīt 20-30% no peļņas katru mēnesi. Nekādas mājaslapas nevajdzēs veidot vai kautko tam līdzigi, bet palīdzēt ar sīkām tehniskām problēmām. Ja intresē cik liela peļņa ir no ziņu portāla un cik attiecīgi tu varēsi dabūt no tiem 20-30%, tad droši raksti man pm, par visu vienosimies! P.S peļņa ir protams trīs ciparu skaitlī.
 6. barrenlv

  [Pārdodu] Facebook lapas

  Lapas ir neaktīvas jo nekas netiek publicēts, bet gan šeirots. Tev varbūt atsūtīt kopējo statistiku lapām? PS. http://prntscr.com/m0a720 rekur ir mana kopēja statistika manam ziņu portālam, pa vairākiem mēnešiem, un tas viss ir tikai no manām facebook lapām, taka beidz muļķoties te!
 7. barrenlv

  [Pārdodu] Facebook lapas

  Haha! Tak vari droši apskatīties sekotājus, tur lielāka daļa latvieši. Un ja domā ka tie ir fake profili, tad ieej viņu profilos un apskati viņu aktivitāti. ;D Vienā no lapām - https://prnt.sc/m02l4g
 8. barrenlv

  [Pārdodu] Facebook lapas

  Paceļu!
 9. barrenlv

  Video maker programas.

  Ja iesācējs esi tad labāk Sony Vegas, bet premiere ja veido kautko profesionālu.
 10. barrenlv

  [Pārdodu] Facebook lapas

  Hei, pārdodu facebook lapas ar 3-4 tūkstošiem sekotāju, 90% latvieši, varu pierādīt. Viena lapa: 50eur Ja intresē droši rakstiet pm te hasā, visu varēšu parādīt un pastāstīt sīkāk.
 11. barrenlv

  2 steam profili

  Nopirku otro profilu no šī cilvēka un darījums sanāca veiksmīgs! 😉
 12. barrenlv

  Pārdodu ziņu portālu.

  nav ar .com , bet ar .net Slēdzu ciet šo topiku lai neveidotos kautkādi strīdi, bet ja kādam vēl intresē droši rakstiet man pm un tad mēs vienosimies!
 13. barrenlv

  Pārdodu ziņu portālu.

  Pārdodu ziņu portālu ar mēnesī 300 +/- tūkstošiem apmeklētajiem līdzi dodu facebook lapas kopā tur ir 30-35 tūkstoši sekotāji kā arī visus profilus! Ja intresē droši uzraksti DM. Atmetīšu visus linkus utt.
 14. barrenlv

  giveaway domain

  piedalos
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.