Jump to content

Purple #

Biedrs
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Purple # last won the day on January 23 2019

Purple # had the most liked content!

Community Reputation

-11

About Purple #

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 07/24/1997

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiki. Tīri intersanta diskusija šeit varētu būt. Vēlos atrast skriptu spēles - Ferma ( apmēram kā draugiem.lv bija, cik zinu tā ir '' nano '' Lietuviešu spēle, agrāk viņu tirgoja pa 40 USD, varbūt kāds varēs konkrētak pateikt, vai varbūt kādam ir kautkas lidzīgs, utml. Intresē ļoti.
 2. Velos iegadāties speļu projekta dizainu, gatavā variantā ( sakodētu) vēlams , lai nav tāds dizains kādam citam,vai bijis kautkur uzlikts! Galīgi neinteresē salipināti varianti, intresē kautkas svaigs! CS/MC / MU / MTA . Cena: Vienosies!
 3. Tu pats saproti ko tu gribi,un ko tu vari? Tad tu perc par 200, tad tu kadam piedava 2k, tad tev kads taisis comunity uz wp pa 200 .
 4. Atkarībā ko piedavā, visu sīkak pm.
 5. Izskatīšu visus piedāvajumus (Gatavus projektus - jebkāda tipa ) Facebook lapas . Izskatīšu visus gatavos dizainus gaming. ( PM ) Kā arī tiek meklēts dizaineris & programmētajs.
 6. Purple #

  SMS MARKETINGS

  Kads no esošiem lietotājiem ir eksperimentējis, vai dzirdējis par sms marketinga industiju iekš interneta, vai kāds var padalīties pieredzē, un nedaudz no sevīm izteikties par šo visu ?
 7. Purple #

  telefona izvēle

  Iphon xr - tīri viss ir, neko vairāk nevajag, lietojams, orģinalitāte,dizains, svaigums. Manuprāt labs variants.
 8. attstāj savus kontaktus , skyp , telegrm, vienalga
 9. atstāj savus kontaktus man privāti @ vienalga telegram,skyp , utt.
 10. Smieklīgs tips, tev neviens paplāti nenesīs.
 11. tiek meklēts koderis, kas spēs risināt dažādas problēmas tehniskajā pusē ( PM ) PAR SAMAKSU! UP !!
 12. Tiek meklēts web tehniķis uz nenoteiktu termiņu(par samaksu vienosimies privāti) uzraudzīt portāla/majaslapas tehnisko pusi. kodešana/koda editošana. tulkošana(pēc pieprasijuma) kodešana pēc pieprasijuma. Arī noderētu photoshoperis kas adbildētu par majaslapas izskatu. Logo , baneri , dizains līdz pat parastakajām lietām. @ PM (Izmantoju tikai un vienīgi telegram - maksāju par padarītu uz visām bankām, kā arī paypal, webmoney un citām. )
 13. Vai varat lūdzu ieteikt pašu labāko variantu,ir vajadzīga programma priekš vidio montāžas,principā esmu jauniņais tajā visā,bet ir vajadzīgi ieteikumi,ar kuru būtu labāk stradāt no programmām. Tīri bezmaksas programmu, netaisos pirkt. Paldies!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.