Jump to content

Purple #

Biedrs
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Purple # last won the day on January 23

Purple # had the most liked content!

Community Reputation

-11

About Purple #

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 07/24/1997

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Atkarībā ko piedavā, visu sīkak pm.
 2. Izskatīšu visus piedāvajumus (Gatavus projektus - jebkāda tipa ) Facebook lapas . Izskatīšu visus gatavos dizainus gaming. ( PM ) Kā arī tiek meklēts dizaineris & programmētajs.
 3. Purple #

  SMS MARKETINGS

  Kads no esošiem lietotājiem ir eksperimentējis, vai dzirdējis par sms marketinga industiju iekš interneta, vai kāds var padalīties pieredzē, un nedaudz no sevīm izteikties par šo visu ?
 4. Purple #

  telefona izvēle

  Iphon xr - tīri viss ir, neko vairāk nevajag, lietojams, orģinalitāte,dizains, svaigums. Manuprāt labs variants.
 5. attstāj savus kontaktus , skyp , telegrm, vienalga
 6. atstāj savus kontaktus man privāti @ vienalga telegram,skyp , utt.
 7. Smieklīgs tips, tev neviens paplāti nenesīs.
 8. tiek meklēts koderis, kas spēs risināt dažādas problēmas tehniskajā pusē ( PM ) PAR SAMAKSU! UP !!
 9. Tiek meklēts web tehniķis uz nenoteiktu termiņu(par samaksu vienosimies privāti) uzraudzīt portāla/majaslapas tehnisko pusi. kodešana/koda editošana. tulkošana(pēc pieprasijuma) kodešana pēc pieprasijuma. Arī noderētu photoshoperis kas adbildētu par majaslapas izskatu. Logo , baneri , dizains līdz pat parastakajām lietām. @ PM (Izmantoju tikai un vienīgi telegram - maksāju par padarītu uz visām bankām, kā arī paypal, webmoney un citām. )
 10. Vai varat lūdzu ieteikt pašu labāko variantu,ir vajadzīga programma priekš vidio montāžas,principā esmu jauniņais tajā visā,bet ir vajadzīgi ieteikumi,ar kuru būtu labāk stradāt no programmām. Tīri bezmaksas programmu, netaisos pirkt. Paldies!
 11. Marka, modelis: BMW 320 - Novērtējums: 0 - Teicamā tehniskā stāvoklī - Dūmainības koecients (m ): 0.42 - Degvielas veids: Dīzeļdegviela - Motora maksimālā jauda (kW): 110 - Motora tilpums (cm3): 1995 - Pilna masa (kg): 1930 - Pašmasa (kg): 1505 Izlaiduma Gads : 2003. + tonēti logi aizmugurē. visi ) Plānos čipot iespējams. https://failiem.lv/u/74esjta5#_
 12. Ja nu kādam intresē steam`i ar csgo. Droši '' pme '' ir palikuši divi akk (ranks vienam nova IIII, Otram MG ) P.S - Par tēmu Smarting`am ir laba rep pārdošana,viņš gazā ir no pirmsākumiem, manuprāt.
 13. Varu tādas bezmaksas kādam adot @ Rīga, kam intresē!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.