Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

FliidossY

Biedrs
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-16

About FliidossY

 • Rank
  Jauniņais
 1. streamer inc pareizo versiju atrodi.
 2. pašam nav smieklīgi??
 3. nu ja, jo tu esi scameris un tev neviens neuzticas.
 4. tad aizej un atdot.
 5. es pārdodu, nevis mainu.
 6. up
 7. Sveiki, pārdodu šo profilu .. http://steamcommunity.com/id/fliiidossy/ cena sākot no 40eur. Zināmām personām iešu pirmais. sazināties var skype fliidos
 8. pēc pieredzes varu teikt ka vainīga temperatūra vai arī overclock, ja protams to dari ar savu procesoru.. Nomaini termopastu. Noņem overclock (ja protams tu esi overclockojis..)
 9. pēdējie divi mēneši gan aktīvi ar samp projektiem :DD
 10. 20eur! rakstat.
 11. vēl ir kāds ielūgums? fliidossy@inbox.lv Paldies.
 12. labi, darīšu to pašu. tc
 13. sanāk tev tā pati problēma? nu vēlāk uzraksti vai ir izmaiņas!
 14. khem, khem, es biju teicis, ka vienmēr tas bija griezies, kā arī ka es viņu neiegriežu, dators uzkarst un tas vienkārši iefrīzo
 15. es kaut ko saku, ka esmu ļoti pazīstams? nesaprotu, jūs negribat nepērkat, gribat pērkat, es jums spiežu pirkt? ta ir Jūsu izvēle kur pirkt. šodien un rīt cena 20eur!