Jump to content

enrico

Biedrs
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About enrico

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. enrico

  Meklēju cilvēku

  PM https://prnt.sc/k5u8oc https://prnt.sc/k5u8ke
 2. enrico

  Meklēju cilvēku

  Vēl joprojām vēlos uzzināt par kaudām naudām kāds varētu man uzkodēt sākumlapu un forumu.
 3. enrico

  Meklēju cilvēku

  tagad vairāk interesē cik izmaksātu uzkodēt dizainu sākumlapai un forumam
 4. enrico

  Meklēju cilvēku

  Tiek meklēts web tehniķis, dizaineris spēļu projekta attīstībā( salabot esošo un/vai izveidot jaunu skinu, vai sliktākajā gadījumā nomainīt visu dizainu) Pašamr bijušir biju nav saprašanas šajā lietā, bet naudas jau ir daudz iztērētas par šo visu un negribētos pamest visu. Dizaineri ir bijuši daudz un dažādi, cits par citu gudrāki, bet gala rezultāts nav bijis nekāds. Un taad kopš pēdējā saucamo dizaineri, vai tehniķi vis projekts sabojāts. Par summām vienosimies. Sazināties: labāk jau PM, bet par papildus info var arī jautāt šeit pat. Es laikam ne tā esmu uzrakstījis, Gribētos zināt par kādām summām iet runa, ja vajadzētu uzkodēt sākumlapu un forumu jau no gatavu dizainu.
 5. tātad,meklēju kādu cilvēku, kurš man varētu: uztaisīt mājaslapas dizinu lai varētu pielāgot IPB 3.4.8 izveidot sākumlapas dizainu un uzkodēt to SAMP_RP serveris man ir uz scroptiem, bet es vēlos, lai tas būtu uz php My Admin. Vismaz man tur ir labāk saprotams kas un kā un ko kur var atrast. Bet lūgums pieteikties tiešām tiem cilvēkiem, vai cilvēkam, kurš kaut ko saprot un to var izdarīt, nevis jēli nopļūtīt, ka var un neko neizdarīt. info sūtīt man PM, vai skype - pofig112 Par samaksām, es nezinu cik par tādiem var dot, tāpēc tā būs vienošanās cena. Es ceru, ka pareizajā vietā uzrakstiju un nedabūšu atkal wp Pastāv iespēja, ka vajadzēs kādu, kurš varētu uzkodēt sākumlapu, taisīt varbūt ka nevajadzēs. Uzreiz pieminēšu to, ka man ir vajadzīgs viss saistībā ar GM, lai nebūtu nekādu pārpratumu. paldies visiem tiem, kuri vēlas apčakarēt, kad tik naudu noslaukt. Te nevienam vairs nevar uzticēties.. Tas jau vairāk ir skaidrs, ka latvietis latvieti apčakarēs. Paldies par sapratni. Žēl gan, ka tā. Ja reiz tev samaksā, tad uztaisi par ko tev ir samaksāts.
 6. enrico

  SAMP-Rp serveris

  Tātad, kā jau pēc virsraksta esat pamanijuši, ies runa par SAMP-RP serveri. Pats no forumiem un serveru veidošanām nejēdzu daudz, bet piedāvāja nopirkt vienu projektu ar serveriem. Un teica, ka palīdzēšot, vismaz sākumā, kamēr viss būs sataisīts. Bet naudu aizskaitīta, bet par palīdzību tā pašvakāk. Un protams tika iegādāts arī SAMPserveris, kuru es vēlējos uztaisīt kā rp serveri, jo pats kādreiz spēlēju. Tad viņš ar vienu izveidoja serveri, vis ok. Un iedeva citam lai turpina, bet tas izdzēsa visu gamemodu un teica, ka ielikšot ciu utt, bet tā arī pazuda. Tad jautājums: Varbūt ir kāds cilvēks, kurš varētu palīdzēt ar servru izveidi un to uzstādīšanu? Droši vien visiem būs jautājums par samaksu! Kā vēlas, vai nu palikt projektā, kā SAMP administrators ar nelielu samaksu par izveidi, vai arī nosauc summu par kādu ir gatavs uztaisīt to visu. Uz doto brīdi man ir viens pieteicies uz paīdzību. Bet paldies pārējiem, kuri vēlas palīdzēt! Es domāju, ka pagaidām varat aizvērt ciet so topiku, bet ja būs nepieciešama vēl palīdzība, tad ziņošu. Pagaidām TC
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.