Jump to content

decays

Biedrs
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Bad

About decays

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

639 profile views
 1. Es jau varu taisīt viņu, jo nopirku viņu no viņiem. Viņam pie dirsas ko es ar viņu daru.
 2. Pietiekami ilgi esmu sities ar tiem Maskavas koderiem, lai kautko salabotu jāgaida mēnesis. Man ir gatavs cms, ir padaudz bagi un ļoooti iespējams, ka iekšā arī kāds šells, backdoors jo cms pirku no krieviem un viņš darbojas caur mysql remote. Lietas kuras tev būtu jāizdara: Jāsaved kārtībā drošība, neviens krievs nedrīkst nekur piekļūt, nedod dievs viņš piekonektēsies manam serverim caur rcon, jo webs ar serveri konektējas caur rcon. Kad drošība ir gatava, tad paliek funkcijas: Jāsalabo login caur steam, funkcijas kā servera pievienošana webā un varbūt vēl šis tas.. itkā vis ir gatavs, bet neiet līdz galam. Ja nēsi respektēts lietotājs ar pieredzi, vari nemaz nejautāt neko. Ja esi ieintresēts, lūdzu raksti man, nosūtīšu tev live, lai redzi ap ko lieta grozās, tad varēsi nosaukt arī savu gala summu, maksāšu ar payapal, friends and family.
 3. Vai var uzlikt update ātrumu maksimāli uz 100%, tagad server information man apdeitojas apmeram 90% no reizēm kad refreshoju, gribu panākt lai UpdateServerInformation apdeitojas ik reizi kā taisu refresh. void Unload() { CommunityEntity.ServerInstance.InvokeRepeating("UpdateServerInformation", 0f, 0.1f);
 4. Lieta tāda, battlemetrics ir lapa kura izvelk kautkādā veidā no spēļu serveriem informāciju, kā monitorings, manā gadījumā informāciju par manu Rust serveri. Es vēlos, lai viņi nevar izvilkt no mana servera last wipe date, zinu ka ļoti daudz serveri ir dabujuši sev, ka tur rāda: Unknown Uzreiz saku, maksāšu 10 eur uz tavu paypal - as friends and family payment. Paldies.
 5. ŠĪ ir viena no noderīgākajām lietām ko jebkad esmu izmantojis. Paldies!
 6. Nē, man 9 palika pirms 2 mēnešiem.
 7. Tātad kā sapratu šī metode ir salabota un vairs nedarbojas, bet ir cits variants. Man personīgi ir tumša bilde, bet ja kādam ko tālāk iekopēšu ir skaidra bilde, tad lūdzu padod ziņu. To get fake players working by now, you need to download the oxidemod source code and modify the tag building function where you can modify cp0,mp0 cp = current_players mp = max_players
 8. Meklēju kādu kam ir sajēga no dnspy, C# Gribu serverim uzlikt fake + real players Vis kas man izdevās nomainīt return value, vis nostrādāja,bet tikai uz paša servera console. Man vajag lai ir arī pašā servera listē, es zinu kur mainīt, bet nezinu kā. int fakePlayers = 69; return BasePlayer.activePlayerList.Count + fakePlayers; Cik nojaušu, ir jāpaspēlējas ar šiem abiem vai vienu no abiem. Pēdējā bildē var redzēt kur esmu uzlicis online fake + real, tikai uz servera konsuli. Atlīdzība: 25 eur uz paypala.
 9. Tāds vips serverī neeksistē, nav pluginu.
 10. Marts... serveris vēl stāv kā stāvējis, bet latviešus nemana. Laikam jau nevienam nevelk vanilla, vai arī pats rusts, bet nu varēja jau kāds ar motora zāģi paārdīties.
 11. Mūsu serverī esmu manījis jau vairākus latviešu spēlētājus, bet gribētos redzēt arī vairāk. Nelielas izmaiņas kuras sagaidīs pēc nākamā wipe kurš būs jau ceturtdien: Pēc servera wipe būs ieslēgts 5 stundas PvE mods, tas nozīmē ka 5 stundas spēlē nevarēs nogalināt nevienu spēlētāju, neskaitot dzīvniekus, badu, slazdus untt. Šāda ideja ienāca prātā, jo cenšos serveri uzturēt noob friendly cik daudz tas ir iespējams nesagraujot pašu rust spēli. Lūdzu arī visus intresentus pievienoties mūsu steam grupā: http://steamcommunity.com/groups/decayrust
 12. decays

  CS:GO Rank up

  Cau, lielākai daļai šķitīs ka stulbs jautājums, bet kāds ir veiglākais veids kā uzkačāt ranku? Esmu beidzot iegādājies cs:go un esmu zaļknābis ar šo spēli vēl. Paldies veči.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.