Jump to content

st3af

Biedrs
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-38

About st3af

 • Rank
  Jauniņais
 1. PC neslēdzas iekšā

  Tātad, skaiti ka esi man jau 10eur parādā. 1. Izņem ramu, pārtīri slotus ar kādām smaržam, or smth. 2. Pārbaudi vai visi kontakti kārtīgi iesprausti. 3. Apskati vai zem procesora nav kāda austiņa ieliekta. 4. Reseto biosu mātesplatei, kā to izdarīt ? katrai mātesplatei ir savādāk, nu princips viens un tas pats, bet katrai ir tas citā vietā! 100% tāda pat problēma bija! Vari vainot tikkai mātesplati / proci vai ramu.
 2. Gribi jaunus heiterus? ieej Hasā :D // Kwasiks

  1. smarting

   smarting

   Ja heito citus, tad heitos arī tevi, ka arī runājot par hate tu dabūsi hate+

  2. Alex's
  3. alov

   alov

   klauns =) =) =)

 3. Pārdodu procesorus!

  Pārdodu divus Intel pentium 4kodolu 2.80ghz procesorus! Abi ejoši, varu nosūtīt arī uz test izmeiģinājumu, tāpat arī ir pieejama mātesplate priekš viņiem LG755 par katru 10e. atrodas latgalē, sūtu caur pastu..
 4. IPB 4.2.6 REP PALĪDZĪBA

  par katru lietu nedaudz sīkāk nevarētu, kur man prasās palīdzība?
 5. IPB 4.2.6 REP PALĪDZĪBA

  palīdzēs kāds?
 6. Recent status update 3.4 ipb (Meklēju)

  varat tc, pargāju uz ipb 4.2.6
 7. IPB 4.2.6 REP PALĪDZĪBA

  Heyo, sodien jau nāku pēc palīdzības jau pēc IPB 4.2.6 versijas.. es gribētu uzzināt vai ir iepējams un kā uzstadīt savādāku dizainu reputācijām, tagad tās izskatās šādi http://prntscr.com/hyntmt un vai ir iespēja uzlikt tādas, kādas bij agrāk vecajos IPB, noteikti zinat par ko es domāju.. Un vai nav vēl arī kāds USER ONLINE TIME un EASY PAGES hooks kādam? būtu ļoti patteicigs ka padalītos.. Aizmirsu piebilsst, kā var arī ielikt IFRAME, jo gribu ielikt so monitoru šis viss ir priekš ipb 4.2.6 Paldies jau iepriekš
 8. Problēmas ar usable ramu datorā.

  Ja vien es varētu izdarīt ko vairāk kā tikkai pateikt liels paldies un saspiest LIKE! tas remap strādā, bet tagad ir 5gb no 6gb, ganjau tas 1gb iet uz video karti! Tiešam liels paldies Vēlāk uzliekot automatic memory bootā, msconfig, sāka rādit visus 6gb http://prntscr.com/hxzhfw
 9. Recent status update 3.4 ipb (Meklēju)

  http://prntscr.com/hxz5kj http://prntscr.com/hxz5na
 10. Problēmas ar usable ramu datorā.

  ir tā.. es izņemu batariju no mātes plates, tad ielieku atpakaļ, ieslēdzu datoru, uzrāda 6gb rams, ieeju biosa lai salikt laiku un datumu jo savādāk dators nepalaižas.. pēc save viņš restartejas un tad atkal uzmet tos savus 3gb tikkai! kamēr principā es nepamainu laiku biosa, rams ir 6gb.
 11. Sveiki, esmu atkal saskāries ar problēmu. Es nespēju nekur atrast IPB 3.4 recent status update, lasiju ka tie ir jau uz default foruma, skatijos visus settings, neko nepiemeklēju.. varbūt kāds palīdzēs?
 12. Problēmas ar usable ramu datorā.

  nedaudz gudrāks esi, ko tu vari pateikt man pēc šī screena? http://prntscr.com/hxyxhw es īsti neko nekonspektēju
 13. Problēmas ar usable ramu datorā.

  Edit: Vēl vari paskatīties, vai gadijumā viss pārējais rams nav resource monitorā atzīmēts kā "hardware reserved" varbūt vari uzdrukāt kādu pamacību kā to apskatīt!? windowsu instelēju caur bootu.
 14. Problēmas ar usable ramu datorā.

  Pārinstelēju uz windows 7.. Nekas neizmainijās.
 15. Problēmas ar usable ramu datorā.

  to pašu biju atradis arī youtube, nepalīdz.. tas pats bij uz 4gb, tagad aŗī tas pats ir uz 6gb..
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.