Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

st3af

Biedrs
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-38

About st3af

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender
 1. Tātad, skaiti ka esi man jau 10eur parādā. 1. Izņem ramu, pārtīri slotus ar kādām smaržam, or smth. 2. Pārbaudi vai visi kontakti kārtīgi iesprausti. 3. Apskati vai zem procesora nav kāda austiņa ieliekta. 4. Reseto biosu mātesplatei, kā to izdarīt ? katrai mātesplatei ir savādāk, nu princips viens un tas pats, bet katrai ir tas citā vietā! 100% tāda pat problēma bija! Vari vainot tikkai mātesplati / proci vai ramu.
 2. Gribi jaunus heiterus? ieej Hasā :D // Kwasiks

  1. smarting

   smarting

   Ja heito citus, tad heitos arī tevi, ka arī runājot par hate tu dabūsi hate+

  2. Alex's
  3. alov

   alov

   klauns =) =) =)

 3. Pārdodu divus Intel pentium 4kodolu 2.80ghz procesorus! Abi ejoši, varu nosūtīt arī uz test izmeiģinājumu, tāpat arī ir pieejama mātesplate priekš viņiem LG755 par katru 10e. atrodas latgalē, sūtu caur pastu..
 4. par katru lietu nedaudz sīkāk nevarētu, kur man prasās palīdzība?
 5. palīdzēs kāds?
 6. varat tc, pargāju uz ipb 4.2.6
 7. Heyo, sodien jau nāku pēc palīdzības jau pēc IPB 4.2.6 versijas.. es gribētu uzzināt vai ir iepējams un kā uzstadīt savādāku dizainu reputācijām, tagad tās izskatās šādi http://prntscr.com/hyntmt un vai ir iespēja uzlikt tādas, kādas bij agrāk vecajos IPB, noteikti zinat par ko es domāju.. Un vai nav vēl arī kāds USER ONLINE TIME un EASY PAGES hooks kādam? būtu ļoti patteicigs ka padalītos.. Aizmirsu piebilsst, kā var arī ielikt IFRAME, jo gribu ielikt so monitoru šis viss ir priekš ipb 4.2.6 Paldies jau iepriekš
 8. Ja vien es varētu izdarīt ko vairāk kā tikkai pateikt liels paldies un saspiest LIKE! tas remap strādā, bet tagad ir 5gb no 6gb, ganjau tas 1gb iet uz video karti! Tiešam liels paldies Vēlāk uzliekot automatic memory bootā, msconfig, sāka rādit visus 6gb http://prntscr.com/hxzhfw
 9. http://prntscr.com/hxz5kj http://prntscr.com/hxz5na
 10. ir tā.. es izņemu batariju no mātes plates, tad ielieku atpakaļ, ieslēdzu datoru, uzrāda 6gb rams, ieeju biosa lai salikt laiku un datumu jo savādāk dators nepalaižas.. pēc save viņš restartejas un tad atkal uzmet tos savus 3gb tikkai! kamēr principā es nepamainu laiku biosa, rams ir 6gb.
 11. Sveiki, esmu atkal saskāries ar problēmu. Es nespēju nekur atrast IPB 3.4 recent status update, lasiju ka tie ir jau uz default foruma, skatijos visus settings, neko nepiemeklēju.. varbūt kāds palīdzēs?
 12. nedaudz gudrāks esi, ko tu vari pateikt man pēc šī screena? http://prntscr.com/hxyxhw es īsti neko nekonspektēju
 13. Edit: Vēl vari paskatīties, vai gadijumā viss pārējais rams nav resource monitorā atzīmēts kā "hardware reserved" varbūt vari uzdrukāt kādu pamacību kā to apskatīt!? windowsu instelēju caur bootu.
 14. Pārinstelēju uz windows 7.. Nekas neizmainijās.
 15. to pašu biju atradis arī youtube, nepalīdz.. tas pats bij uz 4gb, tagad aŗī tas pats ir uz 6gb..