Jump to content

Dāvissssssss

Biedrs
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Poor

About Dāvissssssss

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

164 profile views
 1. Dāvissssssss

  Vajag palīdzību!

  Nop gribu to izsalkums kipa ka bilde ir kur ir izsalkums gribu tur dabūt viņu...
 2. Dāvissssssss

  Vajag palīdzību!

  Nop tad izsalkums aizgāja atpakaļ kur bija iepriekš pie minmap Bišk auksa bet man vajag ka bilde ir izsalkums grib to dabūt to pussi kipa.
 3. Dāvissssssss

  Vajag palīdzību!

  Es sava serverī ieliku šo script :http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=352345 es iztulkoju to un ieliku sava ftp serverī šādi sanāca http://prntscr.com/kinpp8 Visu laiku domāju domāju kā var nomainit to zilo cetru sturī uz uz nauda kur atrodas ''izsaukums'' ''Ļoti vajag palīdzību jums!
 4. Dāvissssssss

  {HELP} Nezinu kādēļ tā nezinu kur rakstīt to! problēma ar register.

  Tc vēru ciet pats atrādu!
 5. Sveiki/a! es nāku pēc palīdzības šeit! tā notika ielādēju forum failu sava hostā. viss ir ok draugām aisūtīju link forumā viņš registstrejas bet viņām Piemēram šādi rāda.http://prntscr.com/kd5qh6 Problēma rādās no Security Check viņš neko neprasija nevar uzspiest pat un uzrakstīt neko Jā vārāt palīdzēt rakstāt atpaksā!
 6. Dāvissssssss

  Sveiki visiem ! Nāku pēc palīdzības! samp sever un Forum

  Pārējais domāju Kā kipa nada forums failu kau kādu lai saliktu forum nomrālu uttt
 7. Pēc viena menēša nopirki host pie itap.lv. Tādat es paņemu host 100 ar forum . Bet hujzin tieku visur kas ir piejams ftp utt. meklēju forum failu Bet lai būtu latviski jā negribat darīt bezmaks arī var ar samaksu plusa arī liekiet paši manu wep un samp severi vāres sarūnat Pm. es arī pērku gm priekš samp lētu ! jā ir kāds jautājums rakstāt! Jā ir kļūda nekas.
 8. Dāvissssssss

  [HELP] man vajag datubaze lai iet samp!

  Sveiki mekleju datubaze prieks samp lai iet severis!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.