Jump to content

Qr (:

Biedrs
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Bad

1 Follower

About Qr (:

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 01/21/2004

Contact Methods

 • Website URL
  jaazeps420.xyz
 • Skype
  neizmantoju

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Jelgava.

Recent Profile Visitors

988 profile views
 1. Qr (:

  mainu.

  Sveiki, vēlos mainīt gta V online accountu pret steam acc, kurā ir vismaz csgo ar prime un mg1+ ranks, vai arī unranked. accounts ir uz social club, nav nekur linkots, viss safe. vai arī varu piedāvāt lol accountus pret steamu, sīkāk discordā. Jēkabs#4894
 2. Qr (:

  inperil ielūgums

  Ja kādam ir, tad protams varētu mani ari uzaicināt, kā saka, parādā nepaliktu. email: emilsaukmanis@icloud.com
 3. Sveiki, tātad esmu nolēmis pārdot/samainīt savu league accountu pret kaut ko citu, vēlams it kā būtu pārdot, bet tātad, neko te daudz nerakstīšu, vienkārši viss būs screenshotos. reģions: eune https://imgur.com/a/oc7rKuM cenu izlemsim privāti, vislabakais būtu, ja sazinātos discord, lejā atstāšu savu discordu, bet nu ja nav, tad pm u.t.t. discord: no u lol#4894 izskatās, ka neviens nav ieinteresēts, anyways, ja uzrodas interese, discord esmu vienmēr, šeit arī ienāku pa laikam.
 4. Qr (:

  R.I.P

  kāda starpība.
 5. vispār būtu nice ko tādu uzspēlēt, vismaz pamēģināt, bet uzreiz saku, netaisi LV community, veido vairāk kā uz to "international server", pašam šī lieta ieinteresēja.
 6. Es it kā arī izmantoju šāda veida flešku, bet man nav bijušas šādas problēmas, ir reizes, kad jā, varbūt pazūd internets, tad restartēju pc un man viss aiziet, bet tā viss ideāli iet un rūteris arī man neatrodas pārāk tuvu manam pc.
 7. Qr (:

  Qr (:

 8. Qr (:

  Pāŗdodu lol+steam

  šis cilvēks man pats palūdza, lai ielieku viņa steamu arī pārdoties, uzjautā kaut vai viņam. :DD btw čau normaly. 🙂
 9. LOL acc eune: https://imgur.com/a/r0vzUlk steam: https://steamcommunity.com/id/hellnaaah/ ; https://steamcommunity.com/profiles/76561198032750986 screens no csgo steama - https://imgur.com/a/wSWfL6x https://steamcommunity.com/profiles/76561198426284777/ - bans uz csgo. par cenām runājot, visu privāti sarunāsim.
 10. Qr (:

  Pārdodu d5 lol acc

  Kāpēc honor level ir aizklāts ciet? jo accounts ticis banots un vairak nav honorable ? xDD Jautāju, jo esmu ieinteresēts.
 11. Qr (:

  Pāŗdodu lola acc.

  Bez problēmām. https://prnt.sc/k5l76b https://prnt.sc/k5l70f
 12. Pāŗdodu league of legends accountu ar 40lvl, 31 championi, tagadejais ranks: bronze 1, 7sezonas ranks bija silver 5, ir 2 skini, project yi, project ashe, honor level 3, accounts nav bijis banots, nav nekādu banu, pilnīgi tīrs accounts. Screens no profila. - http://prntscr.com/k5547z Plašāka informācija privāti, par cenu un visu pārējo sarunāsim privāti.
 13. Qr (:

  DayZ nesavienojas

  Varbūt normāli pastāsti savu problēmu? Izskatās, ka tev login un slothbot plugini nestrādā, bet bez normālas paskaidrošanas neko palīdzēt nespēšu .
 14. Qr (:

  ARMA 2 [DAYZ MOD]

  Tiešām, viss noritēja veiksmīgi! Slēdzam ciet.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.