Jump to content

Jaazeps

Biedrs
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Bad

1 Follower

About Jaazeps

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 01/21/2004

Contact Methods

 • Website URL
  jaazeps420.xyz
 • Skype
  neizmantoju

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Jelgava.

Recent Profile Visitors

741 profile views
 1. Jaazeps

  R.I.P

  kāda starpība.
 2. vispār būtu nice ko tādu uzspēlēt, vismaz pamēģināt, bet uzreiz saku, netaisi LV community, veido vairāk kā uz to "international server", pašam šī lieta ieinteresēja.
 3. Es it kā arī izmantoju šāda veida flešku, bet man nav bijušas šādas problēmas, ir reizes, kad jā, varbūt pazūd internets, tad restartēju pc un man viss aiziet, bet tā viss ideāli iet un rūteris arī man neatrodas pārāk tuvu manam pc.
 4. Jaazeps

  Qr (:

 5. šis cilvēks man pats palūdza, lai ielieku viņa steamu arī pārdoties, uzjautā kaut vai viņam. :DD btw čau normaly. 🙂
 6. LOL acc eune: https://imgur.com/a/r0vzUlk steam: https://steamcommunity.com/id/hellnaaah/ ; https://steamcommunity.com/profiles/76561198032750986 screens no csgo steama - https://imgur.com/a/wSWfL6x https://steamcommunity.com/profiles/76561198426284777/ - bans uz csgo. par cenām runājot, visu privāti sarunāsim.
 7. Kāpēc honor level ir aizklāts ciet? jo accounts ticis banots un vairak nav honorable ? xDD Jautāju, jo esmu ieinteresēts.
 8. Bez problēmām. https://prnt.sc/k5l76b https://prnt.sc/k5l70f
 9. Pāŗdodu league of legends accountu ar 40lvl, 31 championi, tagadejais ranks: bronze 1, 7sezonas ranks bija silver 5, ir 2 skini, project yi, project ashe, honor level 3, accounts nav bijis banots, nav nekādu banu, pilnīgi tīrs accounts. Screens no profila. - http://prntscr.com/k5547z Plašāka informācija privāti, par cenu un visu pārējo sarunāsim privāti.
 10. Jaazeps

  DayZ nesavienojas

  Varbūt normāli pastāsti savu problēmu? Izskatās, ka tev login un slothbot plugini nestrādā, bet bez normālas paskaidrošanas neko palīdzēt nespēšu .
 11. Jaazeps

  ARMA 2 [DAYZ MOD]

  Tiešām, viss noritēja veiksmīgi! Slēdzam ciet.
 12. Jaazeps

  ARMA 2 [DAYZ MOD]

  Varbūt atradīsi, bet noteikti tas nebūs MP. Varu pārdot pa lēto account, kurā ir Arma II, Arma II Operation Arrowhead (Tas ir priekš DayZ mod) un vēl daudzas citas spēles. Tikai uzraksti, ja interesē.
 13. Diezvai kāds nāks uz šādu forumu, jo neviens īsti nedalīsies ar pašu veidotiem vai arī pārtulkotajiem Gm un citiem scripts, domāju, ka tev nav jēga neko tādu uzsākt.
 14. Jaazeps

  97p+

  Parakņājos flaškā, atradu kaut kādu, izmēģināju, nav bugu, viss strādā ideāli ja māk pieslēgt, ja vajag, PM iedošu. Tagad negribu vilkt uz interneta un mest linku . ;D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.