Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

CEFF

Biedrs
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-23

About CEFF

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

180 profile views
 1. Tātad ,daļa iespējams zina ,ka MGC gm ir tā,kad piespawnojies tajā sauktajā "bordelī" ,bet problēma tāda ,kad tur nav izejs cehckpoint ,pēc būtiibas kāds nevar palīdzēt uzstādīt jaunu spawn point ,precizāk pateikt kas un kā jādara ,mēģināju pie OnPlayerSpawn likt tur SetPlayerPos(playerid, x ,y ,x ) nekas nenotiek!
 2. Kāds apvainojās ,like wtf? Es domāju ar nodomu kur var nolādēt attiecīgo filmu ,vot ieej uzraksti googlē to ko tu man atsūtīji ! Tu piedāvā skatīties tiešaitē filmu ,nevis lejuplādēt.Prikols mest kaut kādu hujņu ,kur attēlos kā jāraksta ,es tak 100x rakstīju nekko neatrada ,gāju ar nodomu te ,ja kādam hasietim ir filma latviski ,tad lai atsūti lejuplādes linku! Ja nav ko piedāvāt tad nav ,kāda jēga postot kaut kādu herņu? :?
 3. Sveiki ,kāds varētu iedot linku ,vai torrenta failu ,kurā ir filma ''Cietasi Tērauds'' Latviski ,ja nav latviski ,tad krieviski ar der!
 4. Tātad sveiki ,es ieliku autoparka mappingu sev vēlamajā vietā ,man interesē kā var izdarīt ,kad uzraksta /fixcar ,viņš to mašīnu uzspawno autoparkā? Būtu ļoti pateicīgs ,ja kāds palīdzētu ,paldies. 2 - Vēl ir viena lieta ,esmu mēģinājis mainīt spawnu ,esmu meģināji likt SetPlayerPos un noteiktās kordas ,kur vēlos ,lai piespawnojas,bet tāpat nekas nemainas ,liekas basic lietas ,bet still nevaru saprast kas par huiņ*.
 5. Pamēģini izrubīt anti aliasing ,vai kā to herņu sauco ,mož kaut ko palīdzēs ,kadu boostu iedos mož
 6. Still nekā ,atkal to pašu rāda . Nevar būt tā, ka progressbar.inc ir pie vainas ,kaut kas nepas?
 7. Nekā ,atkal rāda to pašu ,like wtf. :@
 8. public ProgressBar() { for(new playerid; playerid < MAX_PLAYERS; playerid++) { SetProgressBarValue(hungry[playerid], GetProgressBarValue(hungry[playerid])-2); } return 1; } Erros uzmetas šāds - error 029: invalid expression, assumed zero Tieši uz '' SetProgressBarValue(hungry[playerid], GetProgressBarValue(hungry[playerid])-2);" rindiņu kā safikstos ?
 9. Tātad ,nāku atkal ar problēmu .Tātad ,kā var uztaisīt tā ,kad tu esi noteiktā vietā ,tu iezej āra no servera ,kad pievienojies ,tu atspavnojies tajā pašā vietā, kur izgaji!
 10. A kas ir jādara ,lai tie errori pazustu?
 11. https://imgur.com/a/AiHti Kaut kas nejiet!
 12. Izmantoju šo te - http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=352345
 13. Tātad ,nāku ar problēmu ,jau vairākas dienas cenšos saprast ,kas par problēmu ,acīm redzot vēl neesmu izpratis.Problēma tāda ,vēlos ,es esmu ielicis food bar textdraw, man vajag apvienot tā, pieņemsi ,kad nopērku picu/burgeru/sodu/ūdeni n'shit man tad izsalkums palielinās , vai pamazinās ,lūgums palīdzēt. Paldies.!