Jump to content

CEFF

Biedrs
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-23

About CEFF

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. CEFF

  [MGC GM] Spawn vieta.

  Tātad ,daļa iespējams zina ,ka MGC gm ir tā,kad piespawnojies tajā sauktajā "bordelī" ,bet problēma tāda ,kad tur nav izejs cehckpoint ,pēc būtiibas kāds nevar palīdzēt uzstādīt jaunu spawn point ,precizāk pateikt kas un kā jādara ,mēģināju pie OnPlayerSpawn likt tur SetPlayerPos(playerid, x ,y ,x ) nekas nenotiek!
 2. CEFF

  Cietais tērauds

  Kāds apvainojās ,like wtf? Es domāju ar nodomu kur var nolādēt attiecīgo filmu ,vot ieej uzraksti googlē to ko tu man atsūtīji ! Tu piedāvā skatīties tiešaitē filmu ,nevis lejuplādēt.Prikols mest kaut kādu hujņu ,kur attēlos kā jāraksta ,es tak 100x rakstīju nekko neatrada ,gāju ar nodomu te ,ja kādam hasietim ir filma latviski ,tad lai atsūti lejuplādes linku! Ja nav ko piedāvāt tad nav ,kāda jēga postot kaut kādu herņu? :?
 3. CEFF

  Cietais tērauds

  Sveiki ,kāds varētu iedot linku ,vai torrenta failu ,kurā ir filma ''Cietasi Tērauds'' Latviski ,ja nav latviski ,tad krieviski ar der!
 4. Tātad sveiki ,es ieliku autoparka mappingu sev vēlamajā vietā ,man interesē kā var izdarīt ,kad uzraksta /fixcar ,viņš to mašīnu uzspawno autoparkā? Būtu ļoti pateicīgs ,ja kāds palīdzētu ,paldies. 2 - Vēl ir viena lieta ,esmu mēģinājis mainīt spawnu ,esmu meģināji likt SetPlayerPos un noteiktās kordas ,kur vēlos ,lai piespawnojas,bet tāpat nekas nemainas ,liekas basic lietas ,bet still nevaru saprast kas par huiņ*.
 5. CEFF

  CSGO FPS

  Pamēģini izrubīt anti aliasing ,vai kā to herņu sauco ,mož kaut ko palīdzēs ,kadu boostu iedos mož
 6. Still nekā ,atkal to pašu rāda . Nevar būt tā, ka progressbar.inc ir pie vainas ,kaut kas nepas?
 7. Nekā ,atkal rāda to pašu ,like wtf. :@
 8. public ProgressBar() { for(new playerid; playerid < MAX_PLAYERS; playerid++) { SetProgressBarValue(hungry[playerid], GetProgressBarValue(hungry[playerid])-2); } return 1; } Erros uzmetas šāds - error 029: invalid expression, assumed zero Tieši uz '' SetProgressBarValue(hungry[playerid], GetProgressBarValue(hungry[playerid])-2);" rindiņu kā safikstos ?
 9. CEFF

  [SAMP] Spawn problēma

  Tātad ,nāku atkal ar problēmu .Tātad ,kā var uztaisīt tā ,kad tu esi noteiktā vietā ,tu iezej āra no servera ,kad pievienojies ,tu atspavnojies tajā pašā vietā, kur izgaji!
 10. CEFF

  food bar ,precīzāk izsalkuma sistēma

  A kas ir jādara ,lai tie errori pazustu?
 11. CEFF

  food bar ,precīzāk izsalkuma sistēma

  https://imgur.com/a/AiHti Kaut kas nejiet!
 12. CEFF

  food bar ,precīzāk izsalkuma sistēma

  Izmantoju šo te - http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=352345
 13. Tātad ,nāku ar problēmu ,jau vairākas dienas cenšos saprast ,kas par problēmu ,acīm redzot vēl neesmu izpratis.Problēma tāda ,vēlos ,es esmu ielicis food bar textdraw, man vajag apvienot tā, pieņemsi ,kad nopērku picu/burgeru/sodu/ūdeni n'shit man tad izsalkums palielinās , vai pamazinās ,lūgums palīdzēt. Paldies.!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.