Jump to content

HARDiš ye?

Biedrs
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by HARDiš ye?

 1. Nedaudz neiebraucu... Vai nu te ir totāls scams čalis paņems acc paspēlēs noraus VAC'u un nesamaksās, vai vienkārši low iq... allkeyshopā csgo ar prime 8e steam csgo prime ir 5e lētāk... wth is going on?
 2. HARDiš ye?

  ES CPU?

  Arvien biežāk mārketos pamanu ES Intel CPU's. Cik ļoti skeptiski ir ņemt kādu priekš otrā datora? ( šobrīd runa ir par kaby lake lineup )
 3. https://www.1a.lv/sadzives_tehnika/liela_sadzives_tehnika/ledusskapji/beper_90002 xd
 4. Katram altam ir savs hype uz īsu brīdi, bet vai nākotnē progresēs... well who knows. Brīdi biju riktīgi iegājis LTC, bet tad viss hype nomira un no 200$ uz 50$... Es labāk atturētos lekt kādā citā coinā iekšā ar profita vēlmi ņemot vērā, ka growth nav bijis ilgu laiku.
 5. Neraksti huiņu ja nepērc.
 6. Long story short meklēju cilvēku kas izveidos kodu mājaslapai. Ir sākumlapas html/css uz bootstrap, bet būs nepieciešams izveidot papildus divas lapas kas būs ļoti vienkārši un tad PHP versiju uz ipb. Intersentus rakstīt šeit pat privāti. ( wanabiji lūdzu nē )
 7. HARDiš ye?

  Orgasms

  Kad centies būt kā patmīlis, bet nesanāk.
 8. HARDiš ye?

  Legit saits?

  nano.lv 13.95 EUR ar visu nodokli.
 9. HARDiš ye?

  PC Pārkast.

  Defekts var būt arī pašā mātesplatē. Ja pastas maiņa nelīdz tad dodies pie "PRO" apjautāties.
 10. Pats profils - http://steamcommunity.com/id/hardsss VAC uz cs:go 2x overwatch bans. steamdb - http://prntscr.com/isg1re uplay kas nāk līdzi steam ( Dažas spēles neatrodas steam profilā ) - http://prntscr.com/isg201 Cena nav, sūti piedāvājumus un tad jau kaut ko sarunās.
 11. CPU Ar stocku var overclokot un nebūs problēmu... Šis nav amd kas tev ceps olas. Un RAM! God damn... DDR3 nav tas pats DDR4 Nu ej pamācies vēl pirms vispār iesaki citiem kaut ko. Āksts. @Skipijs Huj tev tur atsevišķu cooleri vajag, full load max 45. sit down!
 12. detaļas mēsls @Skipijs ---------- https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcjBEcAwDAKwmcBgO%2B3%2Be%2BXITyeUtvThhyxUsIPu4BQnw2LLgU2%2B6VkHFw%3D%3D Būs pubg uz 60fps stabili medium iestatījumiem, pats esmu testējis. ^^ Nākotnē lieliska iespēja arī upgrade CPU un pielikt ramu. PSU Zems jo GPU neprasa daudz, bet ja vēlies nākotnē likt ko lielāku tad tev vēl budžets atļauj 20e un izdari to. P.S Daiņa variants arī ir ideāls.
 13. Uzraksti privāti sīkumos ko māki, iespējams atradīšu spotiņu tev.
 14. Tieši tāpēc var izmantot cloud servisus kā bildites, mega, lejup, un citas cloud iespējas. gosh even hasa upload... viņš to varēja izdarīt ar dubult bildi, kāpēc to nevarēt ar orģinālu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.