Jump to content

HARDiš ye?

Biedrs
 • Content count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by HARDiš ye?

 1. Long story short meklēju cilvēku kas izveidos kodu mājaslapai. Ir sākumlapas html/css uz bootstrap, bet būs nepieciešams izveidot papildus divas lapas kas būs ļoti vienkārši un tad PHP versiju uz ipb. Intersentus rakstīt šeit pat privāti. ( wanabiji lūdzu nē )
 2. Steam profils

  Pats profils - http://steamcommunity.com/id/hardsss VAC uz cs:go 2x overwatch bans. steamdb - http://prntscr.com/isg1re uplay kas nāk līdzi steam ( Dažas spēles neatrodas steam profilā ) - http://prntscr.com/isg201 Cena nav, sūti piedāvājumus un tad jau kaut ko sarunās.
 3. Orgasms

  Kad centies būt kā patmīlis, bet nesanāk.
 4. Legit saits?

  nano.lv 13.95 EUR ar visu nodokli.
 5. Steam profils

  UP Again.
 6. Spēļu projekts jauniešiem

  Nevienu?
 7. PC Pārkast.

  Defekts var būt arī pašā mātesplatē. Ja pastas maiņa nelīdz tad dodies pie "PRO" apjautāties.
 8. Steam profils

  UP
 9. Steam profils

  Nē.
 10. Dators ~550 eiro.

  CPU Ar stocku var overclokot un nebūs problēmu... Šis nav amd kas tev ceps olas. Un RAM! God damn... DDR3 nav tas pats DDR4 Nu ej pamācies vēl pirms vispār iesaki citiem kaut ko. Āksts. @Skipijs Huj tev tur atsevišķu cooleri vajag, full load max 45. sit down!
 11. Dators ~550 eiro.

  detaļas mēsls @Skipijs ---------- https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcjBEcAwDAKwmcBgO%2B3%2Be%2BXITyeUtvThhyxUsIPu4BQnw2LLgU2%2B6VkHFw%3D%3D Būs pubg uz 60fps stabili medium iestatījumiem, pats esmu testējis. ^^ Nākotnē lieliska iespēja arī upgrade CPU un pielikt ramu. PSU Zems jo GPU neprasa daudz, bet ja vēlies nākotnē likt ko lielāku tad tev vēl budžets atļauj 20e un izdari to. P.S Daiņa variants arī ir ideāls.
 12. mekleju projektu kuram pievienoties

  https://laacz.lv/apostrofs/
 13. SPĒĻU PORTĀLS

  Uzraksti privāti sīkumos ko māki, iespējams atradīšu spotiņu tev.
 14. [HTML/CSS] LOGIN

  Tieši tāpēc var izmantot cloud servisus kā bildites, mega, lejup, un citas cloud iespējas. gosh even hasa upload... viņš to varēja izdarīt ar dubult bildi, kāpēc to nevarēt ar orģinālu?
 15. FANO.IN IELŪGUMI

  ...
 16. Script

  Nav iespējams, vari nemaz nemēģināt meklēt ko tādu.
 17. [HTML/CSS] LOGIN

  Parāda attēlu no attēla =D naiss. Darbs, bad tbh.
 18. popularitate 1.6 projektiem

  "Labrīt"
 19. [Pārdodu] HTML/CSS FALLET.LV

  Atcerēsimies ka viņš ir arī lietots un es html/css dabūju par 25e šeit pat. PSD izmaksāja nedaudz vairāk, bet tajā es iekļauju faktu ka viņš tika zīmēts pēc manas izvēles.
 20. Help

  1. iespēja ir BIOS 2. DRAIVERI
 21. [Pārdodu] HTML/CSS FALLET.LV

  Jo viņš ir gadu vecs, iepriekš izmantots, etc. par tādu summu var dabūt tieši to pašu ar savām vēlmēm dizainā u know.. ^^
 22. [Pārdodu] HTML/CSS FALLET.LV

  Nu nav viņš tā vērts cik x jau teicu tev...
 23. Jūsu domas par LTC?

  Interesē vai ir jēga pirkt litecoin masveidā? esmu studējis ilgi internetā par to cik ātri viņš kāps un vai vispār kāps. Šobrīd man ir nepilni 2ltc un kamēr ir 12% kritums plānoju iegādāties vel, bet mani māc kaut kādas bažas. ;D so your thoughts?
 24. Jūsu domas par LTC?

  P.S un kritums ir dēļ korekcijas.
 25. Jūsu domas par LTC?

  Es savus pirmos ltc nopirku pa ~100€ un viennozīmīgi ling term, nav jēgas ņemt 30€ profitu... es jautāju vai prediction uz 1k šeit cripteriem liekas reāls... 😂 nevis prasīju lai māci. 😂😂
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.