Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

HARDiš ye?

Biedrs
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Community Reputation

31 Good

1 Follower

About HARDiš ye?

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 02/15/1998

Contact Methods

 • Website URL
  http://confront.lv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dublin
 • Interests
  YEET

Recent Profile Visitors

522 profile views
 1. Nē.
 2. Pats profils - http://steamcommunity.com/id/hardsss VAC uz cs:go 2x overwatch bans. steamdb - http://prntscr.com/isg1re uplay kas nāk līdzi steam ( Dažas spēles neatrodas steam profilā ) - http://prntscr.com/isg201 Cena nav, sūti piedāvājumus un tad jau kaut ko sarunās.
 3. CPU Ar stocku var overclokot un nebūs problēmu... Šis nav amd kas tev ceps olas. Un RAM! God damn... DDR3 nav tas pats DDR4 Nu ej pamācies vēl pirms vispār iesaki citiem kaut ko. Āksts. @Skipijs Huj tev tur atsevišķu cooleri vajag, full load max 45. sit down!
 4. detaļas mēsls @Skipijs ---------- https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcjBEcAwDAKwmcBgO%2B3%2Be%2BXITyeUtvThhyxUsIPu4BQnw2LLgU2%2B6VkHFw%3D%3D Būs pubg uz 60fps stabili medium iestatījumiem, pats esmu testējis. ^^ Nākotnē lieliska iespēja arī upgrade CPU un pielikt ramu. PSU Zems jo GPU neprasa daudz, bet ja vēlies nākotnē likt ko lielāku tad tev vēl budžets atļauj 20e un izdari to. P.S Daiņa variants arī ir ideāls.
 5. https://laacz.lv/apostrofs/
 6. Uzraksti privāti sīkumos ko māki, iespējams atradīšu spotiņu tev.
 7. Tieši tāpēc var izmantot cloud servisus kā bildites, mega, lejup, un citas cloud iespējas. gosh even hasa upload... viņš to varēja izdarīt ar dubult bildi, kāpēc to nevarēt ar orģinālu?
 8. ...
 9. Nav iespējams, vari nemaz nemēģināt meklēt ko tādu.
 10. Parāda attēlu no attēla =D naiss. Darbs, bad tbh.
 11. "Labrīt"
 12. Atcerēsimies ka viņš ir arī lietots un es html/css dabūju par 25e šeit pat. PSD izmaksāja nedaudz vairāk, bet tajā es iekļauju faktu ka viņš tika zīmēts pēc manas izvēles.
 13. 1. iespēja ir BIOS 2. DRAIVERI
 14. Jo viņš ir gadu vecs, iepriekš izmantots, etc. par tādu summu var dabūt tieši to pašu ar savām vēlmēm dizainā u know.. ^^
 15. Nu nav viņš tā vērts cik x jau teicu tev...