Jump to content

BasicMan

Biedrs
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

BasicMan last won the day on September 21 2018

BasicMan had the most liked content!

Community Reputation

45 Good

1 Follower

About BasicMan

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 09/12/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia
 • Interests
  CS:GO, auto, meitenes

Contact Methods

 • Skype
  explorer9961

Recent Profile Visitors

2,035 profile views
 1. Ja tev nav ideju un zini tikai atsauci par mēnešniekiem tad tavs projekts nevar būt kas cits. Iesaku attīstīties kaut kā, sākt celt sev līmeni, pirmkārt Gramatikā. Taisi projektu par to kas Tev interesē, mēs tak nezinam. Analizē pašreizējos komūnus. Kā tikt pie tautas - izveido projektu par kaut ko, par ko ir skaidrs ka Tev un citiem cilvēkiem ir interese. Lapu ar patīkamu dizainu, ar dažādām 'fiškām' lai nav tukša un Pabeigtu. Serveri tāpat - Pabeigtu. Ar ko tu netiksi galā, ar to tavs projekts noslīks. Ja viss ir Ok tad vienkārši reklamē ar baneriem, rakstiem.
 2. Līdzīgi šomēnes LMT pieslēdzu bezlimitu uz nedēļu par velti (nu jau beidzās) 20 GB tā tik nokurināju
 3. BasicMan

  HDD Corrupted?

  Ko tu izmanto? Iesaku Rufus programmu.
 4. BasicMan

  HDD Corrupted?

  Pamēģini CHKDSK caur komandrindu. Apraksts https://technet.microsoft.com/en-us/library/ee872425.aspx Te Zem bildēm sākas labāka pamācība kā izmantot. https://www.easeus.com/data-recovery/file-recovery-software/recover-files-from-a-corrupted-hard-drive.htm TĀLĀK ja neizdodas >>> Vai smieties vai raudāt, to var ietekmēt - sūdīgs SATA kabelis sūdīgs barošanas bloks BIOS taisa jokus, to parasti ar update labo brāķis mātesplate Ja jau tev tiešām uz otra pc iet labāk, tad pamēģini iztestēt ar citu kabeli vismaz, vai pats taisies mainīt detaļas un testēt nezinu, mošs vērts apmeklēt servisu. Censties no tāda diska pašlaik taisīt windows flešku nav labākais variants jebkurā ziņā.
 5. Skaidrs, tavā laikā protams ka bija spēlētāju, tagad MU izdzīvo tie kas māk. Ik pa laikam parādās serveri kurus taisijuši cilvēki ar pārdesmit aiz muguras. Iesaku kontaktēties pa tiešo MU forumos un prasīt lai uzbliež ko jaunu, nekāds kosmoss tas nav, bet nu tomēr, galvenais ka zini mērķi.
 6. MU Online ja neko nezini neiesaku, liela nauda aizies. Rēķinies ka vajag serveri, izdomāt labu konfigurāciju un sataisīt, vajag webu ar visu tava MU servera sistēmu, SMS Shop, tad vēl tev vajag turpināt maksāt tehniķim, jo pats neko nemāki un turpināt maksāt hostingu un domēnu. Ja tu esi gatavs iztērēt 150$+ uz priekšu, ja ne tad nevajag, vēl kāds appisīs par to pašu.
 7. BasicMan

  Chocolate 1.0.1

  Tīri smuks, šādi melnie IPB nav redzēti.
 8. Multiple VAC bans on record un VISAS spēles private? Par ko vispār tur maksāt?
 9. Lietots nav pat gadu, bet 4. paaudzes procis, tagad tiek gaidīta 9. paaudze. Ja tu zini PC cenu tad rēķinies ap 40% max no tā, pamēģini ielikt kaut pa 50% sākumā.
 10. Ir tāda lieta ka nevar pievienot citas personas karti @ Paypal, kas tev liek domāt ka tu vari Sjavai paprasīt kontu un ielikt, un viņi atsūtīs. Tak izveido Revolut, 100% dabūsi, ja tik vien vajag kā UK kontu.
 11. Es nezinu to Monese, bet man pat ir Revolut banka un karte, un viņa izdara man visu ko vajag un kad vajag, tādēļ varu ieteikt.
 12. Neloģiski ir uzticēties kādam no malas ar 0 garantijām. Revolut jau novembrī licensei pieteicās un jau pieteicās cik sapratu U.S. licensei. Aplikācija strādā droši un super ātri, arī valūtas maiņas kurss ir labs un vari izmantot jebkur un piedāvā lietotājam daudz vairāk kā Paypal. Kā arī ja kkas nav riktīgi tad support ir atsaucīgs.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.