Jump to content

BasicMan

Biedrs
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

BasicMan last won the day on June 24

BasicMan had the most liked content!

Community Reputation

17 Normal

About BasicMan

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 09/12/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia
 • Interests
  CS:GO, auto, meitenes

Contact Methods

 • Skype
  explorer9961

Recent Profile Visitors

553 profile views
 1. BasicMan

  Nav virsraksts.

  Tu jau kko jauc, tur iet runa par autortiesībām un par lielu naudu un bargiem likumiem worldwide. Tas, kāda h*jņa tiek runāta netā ir cita lieta, nosaki kas ir ok un kas nē, kādu sodu un kādā veidā piemērot. Ir gan fake news saiti, gan fake news komentētāji, viņi nav pavisam duraki arī, Bez Tabu būtu skatījies par šito un redzētu kā visi tik noplāta rokas... 2k18 gan Facebook un citas lielās platformas jau baidās no tā kā uz viņām skatās un bano tos kuri tiek reportēti diez gan ātri, pirms gadiem 5 vēl bija pie kājas un tā tas viss sākās.
 2. BasicMan

  Nav virsraksts.

  Te daudz iespēju nav, internets tomēr ir pusanonīms un vienmēr būs visādi pid... Visiem varu ieteikt redzot šādu BS uzreiz reportot, jo aktīvāk to darīsim - jo ātrāk šāds bizness apsīks.
 3. BasicMan

  Austiņas

  PC mēdz būt ka ir 3.5mm austiņu ports korpusa priekšā/sānos un aizmugurē, ieliec otrā austiņu portā.
 4. BasicMan

  Pērku steam platformas profilu

  https://www.kinguin.net/product/1235576/counter-strike-global-offensive-eu-steam-cd-key/ 7.49 EUR un tev ir SVAIGS CS:GO UZ TAVA ACC.
 5. BasicMan

  Pārdod STEAM profilu

  Tev ir skini, tev ir labas spēles, tak pasaki savu ciparu, lai var kaulēties. Par cik ir skini šadi tādi tad 50 eiro noteikti maksā.
 6. BasicMan

  Ko “pavilks” šis laptops? U.c jautājumi...

  Tiem kas neredz Spec`s, jo tas laptops 1a vairs nav, te tie atrodami. Tas systemrequirementslab neko īpaši neizsaka. Spēles kā GTA V/Skyrim/Far Cry 4/ NFS Rivals ir tās uz kurām testēt ko tavs laptop spēj, nemēģinātu uzreiz jaunās, video karte nav tā krutākā. Iesaku izmantot 1366x768 izšķirtspēju nevis 1920x1080, lai uzlabotu fps un spēlēt ar vidējiem settingiem. Par upgrade mošs tev vajag lielāku HDD, ja tev faili ir diez gan daudz un apjomīgi, ar SSD pietiks priekš paša Windows 10. Ja nedomā piepildīt ne vairāk par 350-400 GB uz HDD tad upgrade nav jēga, nekas slikts nenotiks.
 7. BasicMan

  "labākie" latviešu gabali

 8. BasicMan

  Varētu palūgt?

  Done
 9. Hit for Summer 2018

   

 10. Un turās 500+, gratz. Downloading rn...
 11. BasicMan

  Pārdodu youtube kanālu, 679subs!

  Skatoties ārzemju saitos kur aktīvi tirgojas tieši ar ACC tas ir labs cipars. Šajā gadījumā būtu svarīgāks pārdevēja godprātīgums, vai jūs uzticaties un vēlaties no viņa pirkt, par reputāciju man nav ne jausmas.
 12. BasicMan

  Failu rekoverošana no veca cietā diska.

  Ir viena noderīga programma - EaseUS Data Recovery. Pirmāk gan nokačā un uzcracko pirms skenē to HDD, nav tik viegli atrast kas strādā, bet ir. Ja faili ļoti svarīgi, mošs gan pie speciālista ta labāk iet, ja aizdomas par bad blockiem uz HDD tad viņu darbināt nav baigi veselīgi.
 13. BasicMan

  Adodu Mta sa forsa skriptu

  Pag, a caur inbox`i nevari?
 14. BasicMan

  Adodu Mta sa forsa skriptu

  Mans neredza download links atrašanos, nevajag cilvēkus tik vilināt @ DM`s šitā, tu svešs onka.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.