Jump to content

QuestiomXD

Appisējs
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

QuestiomXD last won the day on December 19 2018

QuestiomXD had the most liked content!

Community Reputation

-17

About QuestiomXD

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 12/31/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Og

Contact Methods

 • Skype
  QwerXD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nu , ja kādam nav žel, tad es neateiktos juskanks@gmail.com. Paldies .
 2. csgo rukāji ar čītiem man divi pacani demo atsūtīja un sabūstoji sev komentārus
 3. https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcaxAQAgCAOwl1oKgvr%2FX4KZwgwkDq8JZPzYKnUEh%2BVEBKrjKM9JWG1OHg%3D%3D
 4. Tikai 500e? Tas dato neiesaku un 3 nav pieejams , esmu pieienojies savus piedàvājumus(zinu, ka nav baig forši, bet kaut ir! https://www.dateks.lv/datori/gaming-series/amd-ryzen-3-gaming - līdzīgs tajam 1a otrajam https://capital.lv/Produkti/Katalogs/Gaming/NEO-gaming-datori/Dators-Capital-NEO-X-Archer-Plus-2400G-8GB-120GB-1TB-Radeon-RX-Vega-8 - Uz vega 11 arī var spēlēt
 5. QuestiomXD

  Portatīvais

  https://m.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/lenovo_ideapad_33015arr_81d200dgpb personīgi izmantoju jn nesūdzos, ja nepatīk, ka ssd tikai 246gb, tad var paņemt tādu pašu varesiju, bet ar 2tb - https://m.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/lenovo_ideapad_33015arr_81d200dhpb
 6. tehnikumā bakalauru?
 7. QuestiomXD

  CSGO gameri

  Edited 3 hours ago by Pushers pareizrakstība - Pff, Tu to sauc par pareizrakstību? Čau! Vai ir kāds Latvietis, kurš vēl spēlē Counter-Strike: Global Offensive? Situācija ir tāda, ka visi mani "čomi" vairs nespēlē. Varbūt kāds vēlētos ar mani pa vakariem "uzšaunt"? Mans ranks (competive) ir Master Guardian II , es neesmu profesionāls, bet neesmu arī Nūbs aka Low. Es zinu, ka man ir ar kļūdas, bet tas ir labāk nekā augšējais! Runājot par tēmu- Sorry bro, I'm silver :[
 8. Uhh, tas ir HP, kur Izšķirtspēja ir 1366 x 768 , varu tev oriģinālo windows 10 easy dabūt for free, cik ilgi lietots..?
 9. Būtu ļoti patticīgs juskanks@gmail.com Danke!
 10. Man sanāca šādi ( https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcjJEcAwDMPAliiaupL%2B%2B4oZvHYQy6164iUEHCMjc4we9hrD28WpHvlIIPWjUcYH ), kā jums liekas? Es NEKO nedomāju pielik vai piepirkt tuvākos divus gadus!
 11. Labvakar ļaudis! Diemžēl nesen nobruka mans iemīļoties gaming pc no dateks(monitor)un izlēmu, ka šoreiz budžets jābūt lielāks. Tātad ļoti vēlos, lai dators tiku salikts uz 1a.lv/rdelectronics/dateks.lv/vai vispār tikai nosaukumi, bet lūdzu ar max cenu cik var maksāt tā lieta. PC esmu sakrājis MAX 800e un monitorama man ir sanācis sagrabināt 160e. Es ļoti lūdzu vai kāds/-i nevarētu man salikt PC no jaunām detaļām un monitoru jaunu(bet var arī lietotu, ja ir piedāvājumi labi, tad +money priekš pc), bet runa iet par labu fullhd,70hz,ips/tn... Galvenais, lai no katras kapeikas tiku izsūkta vērtība, lai pc nebūtu skaļš, par karstu un lēns. Vēlos komforti spēlēt spēles, skatīties seriālus, montēt mazus video, kaut ko photoshopā padarīties... Paldies jau visiem licējiem un palīgiem iepriekš !
 12. lietojis esmu abus. Ja tavas prasības nav lielas labāk ņem 2015g airu ar 4gb ram. Tev pilnīgi pietiks un nekas nelagos! Ja ir papildus jautājumi droši raksti pm .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.