Jump to content

QuestiomXD

Biedrs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About QuestiomXD

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 12/31/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Og

Contact Methods

 • Skype
  QwerXD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. QuestiomXD

  Meklēju cilvēku

  stn.lv , cenu viņš prasa kādu vēlies par darbu un darba ss vari iegūt pm
 2. QuestiomXD

  [perku]Steam Acc

  vsipār gan 16,77e nejau 35e 😂
 3. QuestiomXD

  Ko “pavilks” šis laptops? U.c jautājumi...

  Skaidrs paldies
 4. Labvakar! Tātad nesen izveidotajā topikā privātajā man ieteica laptopu, kuru esmu iegādājies, bet vēl neesmu to izmantojis, jo vēlos zināt, vai ir vērts un, ko varēs šis laptops?!? -Paldies jau iepriekš visiem , kuri man palīdzēja vai palīdzēs atbildot uz jautājumiem! - Man ir interesanti, ko varēs šis laptop - https://m.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/asus_vivobook_x505bp_dark_grey_eng_x505bpej080t . Prasu konkrēti par spēlēm piem. (csgo,mc, pay day 2, un labām un nesenām spēlēm), kā laptop reaģēs uz Ps un sony vegas, tas amd būs nenormāli karsts??? KUR VAR IEGŪT PILNĪGI VISUS DRAIVERUS PRIEKŠ ŠI LAPTOPA?
 5. QuestiomXD

  Ieteiksiet laptop?!

  ska, thanks ps- paldies visiem :))
 6. QuestiomXD

  Ieteiksiet laptop?!

  Klau tikko nopirku šo https://www.dateks.lv/cenas/portativie-datori/158040-dell-vostro-15-3568-black-15-6-hd-core-i3-6006u-8gb-256gb-ssd-linux-windows-10-home?q=Dell%2C Vostro 15 (3568) Black%2C 15.6" HD%2C Core i3-6006U%2C 8GB%2C 256GB SSD%2C Linux , kā domā ir labs, ilgi dzīvos, drusciņ vairāk par standartalietām biznesam, skolai un bikiņ spēlēm vai ps ar sony vegas pavilks??
 7. QuestiomXD

  Ieteiksiet laptop?!

  Nejau tikai i-neta surf, bet arī kodēšana, drusciņ video montèžšama, photo shops, varbūt pa retam spēles cs,mc utt
 8. QuestiomXD

  Ieteiksiet laptop?!

  Sveiki has.lv lietotāji un administrācīja! Man uzradās nepieciešamība iegādāties laptop uz kura varētu kodēt, surfot netā, varētu diezgan ilgi darboties bez ladētāja aka ilgas lekcijas, ceļošana, visu laiku kaut kas jādarās.. Domāju, ka laptopam jābūt līdz 600e, labai baterijai, 8Gb ram, lai varētu pavilkt 1080p minimum 720p. Vēlams, lai nebūtu kaut kāds ķīnietis un, lai labi viss strādātu.. Paldies jau iepriekš Tagad ir pagaidām tikai divi piedāvājumi vai nu šis - https://m.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/dell_vostro_3578_black_n072vn3578emea01_1 , vai arī šis - https://www.dateks.lv/cenas/portativie-datori/162379-dell-vostro-15-3578-black-15-6-fhd-core-i5-8250u-8gb-256gb-ssd-radeon-r5-m420-2gb-linux ! Tikai 1)Baidos, ka tad amd aka radeon nodeks un 2) To, ka Linux nav tik labs un 3) To, ka modelis nav tik jauns...
 9. QuestiomXD

  Pārdodu ziņu portālu.

  parvisu.com un teikšu godīgi pedējo laiku dzirdu no visām pusēm šo ziņu portālu, bet arī mīnusi, ka daža info ir fake, bet tā safe.
 10. QuestiomXD

  sell steam acc

  Es atvainojos, bet tu, ko zeltu pārdot??
 11. QuestiomXD

  Aliexpress + Pasts

  Iesniegums + bankas izdruk + screen no alixpresa pārdevēja, kir norādīta prece un izsūtīšanas kods
 12. QuestiomXD

  Pārdodu CS:GO cd-key

  Kā jau iepriekš teica, plati. ru ir 50/50... Par Tēmu: Kāda ir garantija, tev ir rep or smth?!?
 13. QuestiomXD

  Telefonam prasa NCK kodu

  Zuraksti email procaiderim. Viņš tev palūgs info un samaksāt apm 80€. Un tikai pēc apm. divām nedēļām tev tiks unlocked. Vai arī tas būs jāizdara telefonisku vai offisā. Gl
 14. QuestiomXD

  giveaway domain

  Piedalos, gl and gg
 15. Sveiki! Mans draugs ir noķēris vīrusu, ka uz ekrāna lec ķīnoešu reklāmas un, ka notifikeišan centrā, kur rāda paziņojumus. Kāds nevar teikt, kur var izdzēst, kādu programmu ieinstelēt utt?!!.. Būšu ļoti patteicīgs!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.