Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Kenth

Biedrs
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Poor

About Kenth

 • Rank
  Jauniņais
 1. Neesmu koderis,bet es ari maku savienot sakumlapu ar forumu,un nokonfiguret login . > # bet tiek meklets koderis .
 2. Sos darbus pardod ? Varbut ir kur iemest aci , portfolio utt ?
 3. Tiek meklets persona kas nodarbojas ar wordpres cms,vajadzigs pastavigs tehnikis un portala pieskatitajs(uzraugs)un tehniski rast problemas kas saistits ar attiecigo portalu. Portals tiks izveidots,pasam nav laika veltit projektam laiku,bet projektu vajadzetu pamazam realizet,par darbu attiecigi samaksa bus,bet par samaksam visam sikak. Vajadzigs pastavigs cilveks.
 4. Nu ja neintrese ko cilveks piedava,vai tirgo - priekskam komentet bezjedzigi, solo uz steam market placi un perc jaunu steam akk, problem?
 5. LINKS IZNEMTS,DELET!
 6. @ PM PIESAKOS ŅĒMT !
 7. Viss ok , atradu . Paldies!
 8. Viņiem bija fb lapa, es no turienes kautkad sūtiju, gaidiju nedeļas 2x , un ignor !
 9. Nesaprotu steam pārdošanas shēmas, jēga?! P.S - ja nu kādam vajag, varu adot steam ar csgo. ( free ) @ pm .
 10. Labvakar visiem! Tatad vēlos atrast kur Rīgā var iegādaties/nopirkt blackstar apģērbus (blackstar leibl ) vai oxxy (oxxymiron fan kreklus ) varbūt kāds zina ?!
 11. Steidzami pērku csgo akk 2x (ar ranku) PM
 12. Paņemšu šo steam, ja kāds no augstākstāvošakiem rekomendēs tevi ka normālu foruma biedru. Ja ir intrese pašam atrāk notirgot tad ''pme'' neizmantoju vienīgi skyp,vairāk social platformās rakstīt vēlams.
 13. paņemtu tikai deļ csgo - 5.00 EUR , jo slinkums pirkt csgo un kačāt xp.
 14. Čalītim servisā par oukitel ekrānu prasija 120.00 EUR - Ekrāna pasūtišana, + par to kad skrūvgriezni paņem + 15.00 EURO , + attiecīgi par darbu 30.00 EUR Čalītis iedeva man,telefons nomētajas pie manīm gandrīz vai mēnesi,un viņam visu saliku pa 25. EUR (ekrānu pasūtiju pa 15.00 EUR ) Takā izdevīgāk ir pasūtit caur allixepres. P.S - kad skruvē vaļā un labo savu ierīci, tad tu vismaz zini kas tavam talrunim ir vederā.
 15. Ja turpmāk arī šo darbu pardosi,tad uzdrukā man.