Jump to content

Ralfs Karro

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Bad

About Ralfs Karro

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 06/18/1996

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Germany
 • Interests
  Grafiskais Dizains, Ekstremie Sporti, u.c.

Recent Profile Visitors

401 profile views
 1. Meklēju cilvēku vai vairākus android aplikācijas izveidei no iepriekš sagatavota photoshop template. Jaizveido CMS tipa aplikacija, ar sekojosam funkcijam : (Login, Time line, Profile, Ranking, Points System, Messages e.t.c) Termiņš : 3 mēneši. Budžets : 3000 - 5000€, apmaksa var tikt veikta pa daļām kamer darbs tiek pildīts un ir redzams progress. Vairāk info par darbu privāti.
 2. Bet hidenlol cita veida jokus noniecina, bet šeit cilvēki seko tam, kas patik !
 3. Lapa protams tiks uzlabota visu laiku, dizainu uzliku tagad gaišu, bet arī tas tiks uzlabots vēl, krāsas un viss pārējais. Bet nu, lapa tiks veidota pēc lietotāju pieprasījuma, kā teiks, tā tiks būvēts komūns, gan noteikumi, gan lapas vizuālais ! Beidzot sakarīga atsauce, paldies ! Ne gluži, jo hiddenlol strikti pieturas pie melnā humora, un tikai tā ! Bet šajā lapā, var veidot grupas, kuras ir tiek tendētas uz to, ko nu kurš grib redzēt. Gribi tumšo humoru, izveido grupu, un liec tikai tumšo humoru, gribi kko maigāku, izveido attiecīgi kā pats vēlies. Lapa ir par brīvību, mēs neturēsimies, pie viena konkrēta parametra !
 4. Tas nebija domāts kā gaming portāls, sāksim ar to ! Nesaprotu, kapēc te būtu jāreklamē tikai gaming portāli? Portāls tika veidots ar mērķi izklaidei, bet ne visa izklaide ir saistīta ar CS'u un minecraft ! Portāla mērķis ir, vieta kur cilvēkiem izlikt jebkāda veida saturu, kas viņiem ir prātā, kas viņiem ir svarīgs, un kas varētu interesēt citus ! Bez jebkādas cenzūras, tieši tapēc es arī neizdzēsu tavu inteliģenti izveidoto profilu ar nosaukumu "Aizej Nahuj" Peace, ja nepatīk, nenāc, bet nu paldies par viedokli jebkurā gadījumā ! Pateicoties tādiem ģēnijiem kā - "Aizej nahuj" un "Dirsis Laizis", e-pasta apstirpināšana tiek slēgta atpakaļ iekšā, lai neveidotos stūlbi profili !
 5. Kad FB sāk kaitināt ar reklāmām, kad draugiemlv vairs nav tas pats, kas agrāk, es jums piedāvāju - House Surfing ! Lapa, kas ir radīta priekš parastiem cilvēkiem, kam no sociālajiem tīkliem ir nepieciešama, smieklu deva un saziņa ar draugiem, bez liekām reklāmām un tādām muļķībām visās malās ! Viss, kas jāizdara lai sāktu ir - jāreģistrējās un viss, tev ir pilna piekļuve pie lapas funkcijām ! Izveido profilu, uzaicini draugus, un piepildi lapu ar to, kas tev liekas svarīgs, smieklīgs, vai jebkādā citā veidā saistošs ! Reģistrējoties, nav nepieciešams apstiprināt e-pasta adresi, jo izmantojam key-captcha, kas vairāk vai mazāk, bet nodrošina, to ka jūs neesat spam bots ! Lapas administrācija centīsies nejaukties jūsu dzīvē, jo mūsu moto ir - Runas brīvība, bez cenzūras ! Lapai uz doto brīdi nav nekādu noteikumu, jo noteikumus uz komūnu mēs veidosim kopā ar jums, ņemsim vērā postus, kuri gūst pozitīvas atsauksmes un kuri negativas ! Bet nu ko es tur daudz runāšu, nāc un iečeko visu pats ! http://house-surfing.eu Keep it simple, keep it clean ! p.s. Lapas administrācija nenes atbildību, par lietotāju izvietoto materiālu !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.