Jump to content

TALAVITO

Biedrs
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Poor

About TALAVITO

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Saprotu cik muļķīgi tas izskatās no malas, bet nu šo es atturēšos komentēt. Pašlaik, kā redzi forums ir tukšs, protams, mēs plānojam pievienot saturu forumā, kurš vismaz PS iesācējiem tiešām noderēs. Ideja ir tāda, ka šī ir tāda, kā draudzīga PS kopiena, kurā lietotāji dalās savā starpā ar saviem PS darbiņiem, piedalās dažādos ar PS saistītos konkursos, konkursu sistēma vēl tiek izstrādāta, bet visticamāk tiks bāzēta uz trophy sistēmu. Kā jau headerī norādīts, vieta kur "pačillot". Pašlaik tā nav prioritāte, labojam pēdējos sīkumus un tad arī pamazām liekam saturu iekšā. Īpašnieks pārsteidzās ar lēmumu publiskot lapu jau tagad, bet toties gūstam noderīgu informāciju.
 2. Varētu palūgt precīzāk norādīt problēmu?
 3. Mēs neesam photoshopa vikipēdija, bet gan komūns, tomēr paldies par tavu ieteikumu, apdomāsim šo jautājumu.
 4. Tu pārprati, tas bija domāts nepilnīgu forumu, ka nevēlamies izlaist, jo tik daudz nezinam par IPB 4, es nesaku, ka versija ir nepilnīga. Bišķin triggeri paķēri, ne? Nākošreiz izlasi divreiz.
 5. Tas ir komūns un komūnos saturu veido kopiena/lietotāji. Protams, mēs paši arī kaut ko pievienosim, lai veicinātu satura plūsmu.
 6. Katram sava gaume un ieradumi, kā arī nevēlējāmies izlaist nepilnīgu IPB 4 forumu, jo mūsu zināšanas par IPB 4 salīdzinot ar IPB 3 ir ļoti aprobežotas. Jo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.