Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

sumiYa

Biedrs
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

4 Bad

About sumiYa

 • Rank
  Jauniņais
 1. Un?
 2. Vai tad wars projekts maksā ~100 eiro?
 3. Tu kaut ko nesaprati? Viņš prasa palīdzību. Kā ielikt virs shoutbox tādu banneri?
 4. Visi kuri ir, neiet vai kaut kas crashojas.
 5. Nevaru nekur googlē atrast online users pluginu, kas no nika maina uz bildi. Varbūt kādam ir vai var atrast, jo es vienā vietā atradu, bet par viņu bija jāmaksā.
 6. Nu tu vnk malacis esi, paldies! Viss nostrādāja, kā gribējās. E: Varētu uztaisīt, lai kad uzliek peli uz postinfo tad informācija turās nevis pazūd?
 7. Sveiki visiem. Man te viena tāda problēma, kuru nezinu kā atrisināt. Man ir vairāki posti un katram ir savs id, tas ir topic id. Man vajag, lai kad uzlieku peli uz noteikta id, atverās tieši tā id papildus informācija par postu. Pagaidām man sanāk tā, ka kad uzlieku peli uz jebkura posta parādās visu postu papildus info, bet man vajag, lai rādītu noteiktā posta uz kura esmu uzlicis peli. Atgādinu, ka id dodas automātiski, kad uztaisās topics un man vajag, lai tas jquery zin uz kura id stāv pele un to papildus info parāda. Mans pagaidu jquery kods <script> $(document).ready(function(){ $(".postinfo").hide(); $("li.ipsDataItem.topics").on({ mouseover: function() { $(".postinfo ").show(); }, mouseout: function() { $(".postinfo").hide(); } }) }) </script>
 8. Lieta tāda, ka tas acc jau ir pa 100 cilvēkiem skraidījis. Acc ir pirkts no has, tad pie manis, tad pie viņa un tad pie tā appisēja.
 9. Viņš nav vienīgas un mani piemēram viņš aizvakar neappisa kad es viņam šo acc pārdevu vai arī es viņu neappisu. Šādiem cilvēkiem derētu pirkstus nocirst.
 10. Pasties kāda sessija ir autorizētam lietotājam un uzraksti if(!isset($_SESSION['Tava lietotāja sessija']{ echo 'Viss, ja neesi autorizēts'; } else { echo 'Viss, ja cilvēks ir autorizējies'; }
 11. Es tev uzrakstīju pa PM.
 12. Just wtf? [21:10:54] Edgars: Pastāsti nedaudz par sevi. [21:12:16] Mareks (Wolf): Esmu Speedshot.lv projekta īpasnieks. Visu esmu taisījis viens pats jo nevienam neuzticos. . man ir 28 g. dzivoju tukuma, [21:12:20] Mareks (Wolf): tas ari vis [21:14:56] Edgars: Rakstīji, ka es varu pievienoties, bet kāpēc tu man piedāvā, ja neuzticies nevienam? [21:16:17] Mareks (Wolf): Skaidrs ar tevi! BB Man patīk, ka čalis raksta pa PM, ka varu pievienoties viņa projektam, bet tagad kādu hujņu neš un nobloķē xD
 13. Ja tu esi pie LMT, tad tev viņiem pašiem manuprāt jāzvana un jāprasa, lai attaisa noteiktu portu.
 14. Kāpēc, lai par tiem 5e nepaprasīt pašiem baltkom, lai to izdara?
 15. Un ja pat tur būtu forši spēlēt, tu skatītos vai viņam ir .lv domēns? Rly bro?