Jump to content

sumiYa

Biedrs
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sumiYa last won the day on July 1 2017

sumiYa had the most liked content!

Community Reputation

5 Bad

About sumiYa

 • Rank
  Jauniņais
 1. HeadShot is Back!

  Kāds sakars? Kur rakstīts, ka kaut kas jāgaida? Kādā sakarā tu vispār man kaut ko raksti? Jautājums nebija tev uzdots, ģēnij.
 2. HeadShot is Back!

  Tas ir normāli, ja web neiet?
 3. oop [Sessijas, help]

  Es tikko sapratu kur bija mana vaina. Es print_r rakstīju iekš foreach un sanāca, ka viņš printoja visus pēc kārtas. Atkal lieks trauksmes signāls. Ty
 4. oop [Sessijas, help]

  Sveiki visiem, nāku atkal jautāt jautājumu. Man ir funkcija, lai varētu izveidot sessiju. public static function setSession($name) { foreach ($name as $session => $value) { $_SESSION[$session] = $value; } } Un tajā pašā brīdī, kad izmantoju funkciju izpildu šādā veidā - User::setSession(['user' => '20', 'name' => 'sumiya']); Tas tāds piemērs, bet kad es taisu to masīvu funkcijā viņš ar foreach taisa vairākas sessijas. Piem. Array ( [user] => 20 ) Array ( [user] => 20 [name] => sumiya ) Kā man uztaisīt, lai viņš netaisa vairākus massīvus sessijai? Ja es uzrakstu ['user' => '20'] un vairāk neko, tad sanāk 1 masīvs.
 5. OOP [Error, help]

  Atrisināju problēmu - Risinājums ( Kad iekš kontroliera klases raksta action metodes t.i. actionIndex(){ #kods; return true; < Return true risina problēmu };
 6. OOP [Error, help]

  Var kādu paraugu, jo es no php.net lapas nesapratu, kā tas strādā, jo tur veidojas jaunas klases un tad tikai iet pārbaude, bet man ir 1 routeris kurā ir funkcija run() kura palaiž skriptu.
 7. OOP [Error, help]

  Sveiki visiem. Sāku mācīties OOP un tiku līdz MVC veidošanas, jo man tas ir vajadzīgs, ņemu piemēru no cita cilvēka un viņam ir tāda funkcija. function run() { $uri = $this->getURI(); foreach ($this->routes as $uriPattern => $path) { if (preg_match("~$uriPattern~", $uri)) { $internalRoute = preg_replace("~$uriPattern~", $path, $uri); $segments = explode('/', $internalRoute); $controllerName = array_shift($segments) . 'Controller'; $controllerName = ucfirst($controllerName); $actionName = 'action' . ucfirst(array_shift($segments)); $parameters = $segments; $controllerFile = ROOT . '/controllers/' . $controllerName . '.php'; if (file_exists($controllerFile)) { include_once($controllerFile); } $controllerObject = new $controllerName; $result = call_user_func_array(array($controllerObject, $actionName), $parameters); if ($result != null) { break; } } } } Problēma ir tajā, ka kad ieej pa napreizu linku viņš met warning - Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'SiteController' does not have a method 'actionLogina' in C:\xampp\htdocs\components\router.php on line 47 Ir kādam ideja, kā to izlabot? (Bija doma, ka tur kur ir if ($result != null) pielikt else un uztaisīt redirect uz 404, bet lieta tāda, ka arī citi linki vedīs uz to 404 izņemot no index page.)
 8. Problēma

  Un?
 9. Parperku projektu.

  Vai tad wars projekts maksā ~100 eiro?
 10. Scripts virs chatboxa

  Tu kaut ko nesaprati? Viņš prasa palīdzību. Kā ielikt virs shoutbox tādu banneri?
 11. [Pārdod]GM

  Visi kuri ir, neiet vai kaut kas crashojas.
 12. Online users [Help]

  Nevaru nekur googlē atrast online users pluginu, kas no nika maina uz bildi. Varbūt kādam ir vai var atrast, jo es vienā vietā atradu, bet par viņu bija jāmaksā.
 13. show, hide jquery

  Nu tu vnk malacis esi, paldies! Viss nostrādāja, kā gribējās. E: Varētu uztaisīt, lai kad uzliek peli uz postinfo tad informācija turās nevis pazūd?
 14. show, hide jquery

  Sveiki visiem. Man te viena tāda problēma, kuru nezinu kā atrisināt. Man ir vairāki posti un katram ir savs id, tas ir topic id. Man vajag, lai kad uzlieku peli uz noteikta id, atverās tieši tā id papildus informācija par postu. Pagaidām man sanāk tā, ka kad uzlieku peli uz jebkura posta parādās visu postu papildus info, bet man vajag, lai rādītu noteiktā posta uz kura esmu uzlicis peli. Atgādinu, ka id dodas automātiski, kad uztaisās topics un man vajag, lai tas jquery zin uz kura id stāv pele un to papildus info parāda. Mans pagaidu jquery kods <script> $(document).ready(function(){ $(".postinfo").hide(); $("li.ipsDataItem.topics").on({ mouseover: function() { $(".postinfo ").show(); }, mouseout: function() { $(".postinfo").hide(); } }) }) </script>
 15. Steam pret rs Apčakarēšana

  Lieta tāda, ka tas acc jau ir pa 100 cilvēkiem skraidījis. Acc ir pirkts no has, tad pie manis, tad pie viņa un tad pie tā appisēja.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.