Jump to content

Gold digger

Biedrs
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Gold digger last won the day on May 11 2018

Gold digger had the most liked content!

Community Reputation

16 Normal

About Gold digger

 • Rank
  Jauniņais

Contact Methods

 • Website URL
  www.gameplace.lv
 • Skype
  engure123

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Owner of gameplace comunity

Recent Profile Visitors

1,522 profile views
 1. Man kopā ir 8 šāda veida funkcijas, vai vari nedaduz vairāk izklāstīt par reset funkciju?
 2. Problēma sekojoša: Nodefinēju sekojošus html tagus <a href="#" id ="SUNS"></a> <a href "#" id ="KAKIS"></a> Tālāk, lai filtrētu pēc click'a uz a tagu es izmantoju javascriptu $('#SUNS').on('click', function () { dataTables.columns(0).search("Argo").draw(); }); $('#KAKIS').on('click', function () { dataTables.columns(1).search("Taigeris").draw(); }); Kad uspiežu filtrēt pēc suņa kollonas (argo) dati tiek nofiltrēti, kad pēc tam spiežu, lai nofiltrētu pēc kaķu kollonas dati netiek nofiltrēti un parādās, ka nekas netika atrasts. Tas pats notiek mainot secību. Vienu vārdu sakot, ja es ar otro klikšķi gribu nofiltrēt kādu citu kollonu datus vairs neatrod, ja ar otro klikšķi filtrēju tajā pašā kollonā dati tiek atrasti. Vai ir kādam kādi ieteikumi kā debagot šādu problēmu vai varbūt ir kāds risinājums?
 3. Liels paldies, strādā perfekti. Kā arī paldies par API autorizācijas mehanisma resursiem- noteikti noderēs!
 4. Ir izveidots REST API, kas atgrieš info JSON formātā. Vai varat dot kādu padomu, kā nodrošināt API autorizāciju, lai pieņemsim API pieprasījumu var veikt no konkrēta domain utt.
 5. Kādu OS un webserveri tu izmanto?
 6. Vai ir iespēja kaut kādā veidā auditēt api pieprasījumus?
 7. Kad klients ievada informāciju un nosūta to uz datubāzi, tad kurā vietā un kā, lai es pieslēdzu šo API klāt, lai pārbaudītu vai klienta numurs ir derīgs vai nav....
 8. Gold digger

  API

  Ir 2 serveri uz katra servera atrodas 1 datubāze-> DB1 ar tabulu NUM ----------------- numurs ----------------- datums ----------------- DB2 ar tabulu KL ----------------- vards ----------------- numurs ----------------- karte ----------------- lietotājs aizpilda formu-> vards numurs to saglabā datubāzē DB2 (piemērs) -> Toms 27556277 IR DERĪGS Jāizstrādā API, kas pārbaudīs vai ievadītais numurs datubāzē DB1 ir derīgs vai nav derīgs pēc datuma, tālāk to pieglabājot DB2 ar vārdu un numuru; Šobrīd esmu izveidojis API, kas pārbaude vai numurs ir derīgs vai nav derīgs un atgriež info atpakaļ. Jautājums: Kā šajā situācijā vislabāk rīkoties?
 9. Vidzemes augstskola
 10. Es ieteiktu izmantot windows 7 ultimate (nebūs problēmas ar windows update) un perf. ziņā labākais. p.s windows 10 servisi patērē vairāk ram nekā, windows 7
 11. Ja, kāds var, tad man arī lūdzu- oskarsleitans@gmail.com
 12. Ja FAT32, tad legacy boot'am jābūt disabled
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.