Jump to content

absolutinsh

Biedrs
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

absolutinsh last won the day on October 24 2018

absolutinsh had the most liked content!

Community Reputation

35 Good

About absolutinsh

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Contact Methods

 • Skype
  fuckingabsolutlv

Recent Profile Visitors

4,465 profile views
 1. 3. Griezīsimies pa kreisi, jo mums tas ir atļauts. Pirmā zīme, jeb respektīvi pirms brauktuves krustošanās vietas norāda to, kā mēs varam šķērsot pirmo brauktuvi, respektīvi mēs varam braukt pa sarkano līniju līdz X punktam, kur mums jāapstājas un jālaiž pretīm braucošos. Kad pretī vairs neviens nebrauc, varam pabeigt manevru. Kā arī uz saliņas mums ir rīkojuma zīme, aizbraucot līdz vidum tā ļauj braukt taisni vai griezties pa kreisi. Secinājums: Griezīsimies pa kreisi krustojumā.
 2. Hey, visiem! Nepieciešams portfolio tipa PSD dizains ar vairākām sadaļām, ieskaitot administrācijas paneli. Budžets - 150-300eur Ja vari uzzimēt kvalitatīvu un vienkāršu dizainu, vai varbūt zini kādu, kurš var, droši rakstat uz e-pastu: esparbmx@gmail.com vai arī šeit pat forumā.
 3. Kāpēc lai viņi nevarētu rezervēt exanimo telpas? Tu uzreiz nosodi viņus par to? Manuprāt, ļoti laba vieta, kur var savākties komandas un domāju, ka par saprātīgām samaksām. Ja tas ir izdevīgi kādēļ, lai viņi to neizmantotu ? Tur viss ir pieejams un ne par ko nav jādomā.
 4. Ja jau nodosi musarā, tad izliec par velti. Vai nu tu nodosi datoru ar failiem, vai arī tu iepriecināsi cilvēkus hasā. Cik vienkārša laimes recepte.
 5. Var jau arī paklusēt, nevis tupa dirst Bet nu, ja jau tev nav ko darīt, tad vismaz tev prieku sagādā kaut kas tāds. Cena: 80eur
 6. 95eur, īstam pircējam var sarunāt zemāku cenu. Dators velk gta5
 7. Hey, visiem. Tiek pārdots šis dators, piedāvājat savu cenu. VIDEO KARTE - https://msi.com/Graphics-card/N610-1GD3HLP.html PROCESORS - Intel i3-2100 3.10GHz 4 CPU`s RAMS: 4GB MĀTES PLATE - GIGABYTE GA-B75M-D2V HDD: 500GB
 8. Sveicināti, visi has.lv biedri.. Ar asarām uz lūpām rakstu šo topiku, bet diemžēl nekas cits man neatliek. Tā tad, kā jau pēc virsraksta redzat, kad tiek pārdots projekts. Projektu pārdodu nevis tāpēc, ka to nevēlos turpināt vai arī tāpēc, ka nav tauta un potenciāls.. Nē tā nav.. Diemžēl nākas pārdot projektu tāda iemesla dēļ, ka tam vairs nav laika. Projekta doma tikai veidota visu vasaru, būtībā visus 3 mēnešus.. Viss tika skaisti izdomāts, viss tika sākts veidot. Bet diemžēl atverot projektu un paejot mēnesim es atdūros pret realitāti kuru diemžēl neparedzēju - laika trūkums. Nedaudz par projekta ideju. Projekts tika sākts veidot balstoties uz mājas lapu. Būtībā galvenā ideja bija tāda, ka vēlējāmies realizēt to, ka spēlējot mūsu serveros, par nospēlētajām stundām, par TOP vietām un visādiem prikoliņiem tu saņem iNaudiņas, pa kurām tālāk tu vari iegādāties VIP un visādas privilēģijas mūsu serverī. Par cik diemžēl tam visam nav laika, tas netika realizēts. Tika realizēta forumā inaudas sistēma, kura diemžēl ir +/- pabeigta tikai forumā, bet tālāk lietotāji to izmantot nekur nevar. Tika izveidota LEVEL sistēma, kurai arī bija ieplānots, ka par katru level tu saņem balvas un bonusus, tā pat arī balsošanas sistēma kura arī netika realizēta. Tagad nododu diez gan daudz idejas kuras es ceru kāds beidzot realizēs kādā no projektiem. Ceru, ka tas būs beasts.. Jo diemžēl paskatoties uz projektiem kas pašlaik ir, neko dižu tur nesaskatu. Plānos bija arī izveidot MC, MTA, CS:GO user paneļus kuros varētu redzēt savus status, saņemt privilēģijas un kā minēju saņemt bonusus par nospēlētajām stundām. Kas ir tikts realizēts. Pašlaik ko varat apskatīt ir mājas lapa, mta roleplay un dayz serveri. Kā arī privāti ir iespējams apskatīt minecraft skyblock serveri. Mājas lapu varat apskatīt šeit - www.beast.lv Ir izveidots paškodēts forums un visādi citādi prikoli kurus var uzzināt privāti. Mājas lapu dienā apmeklē vidēji ~100 lietotāji. Roleplay serveris ir populārākais Latvijā. Dayz diemžēl patlaban ir nolaists, bet visu var pacelt ja ir vēlme un laiks. Līdzi arī dodu minecraft serveri kurš vēl nav ne reizi bijis atvērts. Projektam ir potenciāls un domēns ir diez gan pieprasīts. Ir pagājuši rupji rēķinot 2 mēneši un forumā jau ir reģistrējušies 728 lietotāji. Cena kuru vēlētos par visām nosauktajām lietām (web dizains, mc serveris, mta serveri, kā arī ir cs:go serveris, domēns): 150 eur. Manuprāt tā ir adekvāta summa priekš Latvijas cenām, jo diemžēl nav citas izvēles. Projektu negribu tā vienkārši aizslēgt, jo tajā ir ieguldīts ļoti daudz laika un rūpes. Pārējās idejas nododu dāvanā! Aizmirsu pieminēt, ka ar mani var sazināties caur skype - fuckingabsolutlv Ar cieņu, Beast.lv īpašnieks FuckingAbsolut
 9. Nebija ko darīt un vēlējos pamēģināt kaut ko jaunu, tādēļ izvēlējos pamēģināt uzzīmēt iphone social network login. https://prnt.sc/g4r2j5 lejupielāde - https://failiem.lv/u/y8ajaxx5
 10. Hey! Kā jau pēc virsraksta varat spriest, meklēju GTA:SAMP serveru speciālistu, kuram ir liela pieredze saistībā ar serveru veidošanu. Ir vajadzīgs izveidot vairākus serverus. Iesākumā vajadzēs izveidot RolePlay bāzes serveri. Ideja jau ir gatava, atliek tikai to realizēt. Bet lai to visu realizētu vajag nopietnu cilvēku kurš gatavs to visu uzņemties, tādēļ ja Tu esi zinošs un pieredzes bagāts cilvēks, kurš ir gatavs ilgstoši sadarboties, raksti skype - fuckingabsolutlv lai noskaidrotu vairāk informāciju par gaidāmo projektu. Tur arī vienosimies par vēlmēm, laikiem un naudām.
 11. Vieni ir cinkoti, otri ir krāsoti. Bet par to neiet pašlaik runa..
 12. http://induline.lv Liels paldies tiem kas to var izdarīt! + Būtu ļoti jauki, ja arī kaut kas tiek atrasts, Jūs to varētu ierakstīt šeit vai man privāti!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.