Jump to content

ALX

Administrators
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by ALX

 1. ALX

  HAS.LV mēneša spēles.

  Vadoties pēc balsu vairākuma , tuvāko dienu laikā atlasīšu spēles prekš šī mēneša , un veikšu atkārtotu aptauju.
 2. Sveiki! Mēs veicam nelielu aptauju vai Tu esi ieinteresēts HAS.LV mēneša spēlēs, ko uzskāka @Korijs . Vairāk informācijas par spēli šeit:
 3. ALX

  HAS.LV mēneša spēles.

  Balsošana būs iespējama līdz 11.februārim.
 4. ALX

  Secure web connection

  htaccesu uztaisiji , kur visus redirecto no http , uz https ?
 5. ALX

  Ziņu portāla CMS

  Nopirku cms pāris mēnešus atpakaļ un tākā plāni mainijās , un īsti laika vairāk nav , iespējams kādam ir sapnis uztaisīt savu ziņu protālu. Tad šis nav no tiem sliktākajiem variantiem ar ko sākt. Ja kādam ir nepieciešama palīdzība uzinstalēt viņu,droši raksti pm. DEMO: Frontend: https://varient.codingest.com/ Backend: http://varient.codingest.com/admin Admin Username: admin@gmail.com Password: 1234 Moderator Username: moderator@gmail.com Password: 1234 Author Username: author@gmail.com Password: 1234 User Username: user@gmail.com Password: 1234 Lejupielādē: https://failiem.lv/u/bv3sfdhz
 6. HAS.LV UZZĪMĒ SAVU HAS KREKLU KONKURSS Konkurss norisināsies no 5. februāra līdz 25. februārim plkst. 21:00 portālā HAS.LV Lai piedalītos konkursā, viss, kas tev jāizdara ir jāiesniedz radošs zīmējums kā Tu vēlētos , lai izskatās HAS.lv krekls.Kuri pēc tam tiks izlozēti nākamajā "giveaway". Kreklus var zīmēt uz paint , photoshop utt.Vai arī izmantojot kādus no pieejamiem risinājumiem internetā kā piemēram: https://www.printful.com/ Izlozes uzvarētājus izvēlēies pēc balsošanas principa.Katram lietotājam būs iespēja nobalsot par 2. krekliem: 1. Skaistākais krekls; EUR 25 Dāvanukarte 2. Neglītākais krekls; EUR 10 Dāvanukarte Uzvarētāji savā īpašumā iegūs EUR 10 un 25 dāvanukarti , savā izvēlētajā internetveikalā vai kāda no pakalpojumu sniedzējiem utt.
 7. ALX

  HAS.LV Konkurss

  "Neglitākais" krekls bija domāts prekš lietotājiem , kuri katru dienu nezīmē un lai arī viņiem ir iespēja uzvarēt.Tāpēc sadalīju visu divās kategorijās. Un droši vari taisīt vairākus variantus.
 8. Atliku atpakaļ repu.

 9. ALX

  [Pārdod] Ziņu portālu

  Jup , vakar arī to uzzināju. Well 1dien paskatīšos logus , vai nav nekādas fake ziņas , un tad arī domāšu ņemt vai neņemt.
 10. ALX

  [Pārdod] Ziņu portālu

  Atsūti screenu no google analytics.Un vai esi pirms tam licis kkādus fake news?Ja nē,tad ņemu tagad.
 11. ALX

  Windows language

  Vari caur PM atsūtīt video ? Tā būtu vieglāk tev palīdzet.
 12. ALX

  Help me (laptop)

  Aizved barošanas bloku uz kādu servisu , kas var apskatīties spriegumu.Tad zināsi vai vaina ir barošanas blokā , vai nē. Būšu Rīgā 10.janvārī , varu apskatīties, ja neatrodi alternatīvu
 13. Daudz laimes dzimšanas dienā @sLIDe 🎉 , lai arī kā es tev nepatiktu , novēlu tev spēku , laimi un pats galvenais lai viss izdodas.💪🍾
 14. ALX

  [Pardod] Draugiem.lv profilu.

  Vari caur PM nosūtīt profilu linku ?
 15. ALX

  Welcome back. 💪

 16. ALX

  4x20€ giveaway

  @policists @boomix @Dolce @Zālens Nosūtiet man savu fb profilu caur PM,pārbaudīšu vai sekojat, un @akka nosūtīs balvas.
 17. ALX

  GIVEAWAY

  Uzvarētāji ir: EUR 50 iegūst: @Zaiga Savkiva facebook profils: https://www.facebook.com/zaiga1234 EUR 50 iegūst: @Amanda Slišāne facebook profils: https://www.facebook.com/amanda.slisane EUR 20 iegūst: @Liene Veckalniņa facebook profils: https://www.facebook.com/liene.veckalnina EUR 20 iegūst: @Einārs Piebalgs facebook profils: https://www.facebook.com/einars.piebalgs EUR 20 iegūst: Arvils Ertmanis facebook profils: https://www.facebook.com/arvilszb EUR 20 iegūst: Līga Miglāne facebook profils: https://www.facebook.com/liga.miglane.1 EUR 20 iegūst: Rea Mmd facebook profils: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008721708270 Lūk arī video , kā tika veikta izloze: https://youtu.be/YfS6IiHBcXM (Kvalitātei vajadzētu vēlāk uzlaboties.) Lūdzu uzvarētājiem sazināties ar mani caur facebook lapu: https://www.facebook.com/www.has.lv/ Vai arī šeit. Apsveicam uzvarētājus! 🎉
 18. ALX

  GIVEAWAY

  Sveiki has lietotāji. Zinu,ka pirmais iespaids par mani nav bijis tas pats labākais ,bet apsolu kad tuvākajā laikā tas mainīsies. Kā arī par izdarīto atskaitīšos piektdien! Bet tagad par GIVEAWAY.Tiks izlozēti 7 laimīgie , kuriem būs iespēja laimēt 20 EUR vai 50 EUR dāvanu karti , jebkurā mājaslapā.(Steam,amazon,ebay utt.) 2x - 50 EUR dāvanukartes 5x - 20 EUR dāvanukartes Viss kas ir jādara: Japieseko has.lv facebook lapai. Janolaiko has.lv facebook lapa. Links uz lapu: https://www.facebook.com/www.has.lv/ Laimētājus paziņosim 9.novemberī.
 19. Izvēlē bija ļoti grūta ,un pieteikumu bija ļoti daudz , bet apsveicu: @Delma , @Dekker Tifosi , @#Amerikanskij Esmu jums nosūtijis PM ar turpmākajām norādēm.
 20. Sveiki gaz lietotāji! Tiek meklēti divi cilvēki , kuri spētu divas reizes nedēļā izveidot rakstus par aktuāliem notikumiem, jaunumiem gaming,tech sfērā. Par katru rakstu tiks samaksāts , sākot no EUR 5-10. Kā arī tiks piešķirta ''Žurnālista'' grupa! Lai pieteiktos jaizpilda šī forma: Vārds: Vecums: Cik ilgi vari pievērst laiku has.lv ? Kāpēc mums vajadzētu izvēlēties tieši tevi?:
 21. Sveiki jau atkal has.lv lietotāji. Sākšu ar to kad plāni ko vēlējos darīt ar gazu,ir krasi mainījušies.Kad paziņoju par īpašnieka maiņu,nebiju vēl paspējis iedziļināties forumā.Līdz ar to pieļāvu ļoti lielu kļūdu sarakstot pēdējo murgu. Tātad nedaudz par padarīto. Ir noslēgts līgums ar ''Infomedia Leads SIA'' kompāniju,kuri veiks reklāmas darbus.Tākā viņu komanda joprojām iepazīstās ar has forumu,un cenšas izdomāt viss labāko pieeju reklāmam,ieplānotais palaišanas laiks ir 22.novembris.Līdz tam reklāmas izlikšu pats. Tagad par ''Žurnālistu'' grupu.Pagaidām būs divas žurnālistu grupas.Viena kas regulāri raksta gaming,tech related rakstus.Otra par auto remontiem,jauniem utml.Raksti tiks publicēti 4 reizes nedēļā.Ka arī žurnālistiem tiks par katru rakstu samaksāts. Šodien tika atjaunināts forums uz v4.3.6 Un kā arī tika solīdi izkārtotas reklāmas. Centīšos šis atskaites veikt pēc iespējas regulārāk. ☺️ Kā arī liels paldies @sLIDe @akka @lollka par palīdzību!
 22. Pāris cilvēki pieteikumu iesūtija caur PM,bet izskatās kad jau ir pietiekami kandidāti. Pirmdien paziņošu , kuri tika atlasīti.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.