Jump to content

ALX

Administrators
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

ALX last won the day on March 2

ALX had the most liked content!

Community Reputation

24 Normal

About ALX

 • Rank
  HAS.LV

Recent Profile Visitors

1,669 profile views
 1. Tā pat prasīs veco gmail kontu , ja nemaldos.Parasti šādos gadījumos ierīci rooto.
 2. Gūtais ienākums no kriptovalūtas pārdošanas deklarējams iesniedzot deklarāciju DK “Pārskata perioda deklarācija par ienākumu no kapitāla pieauguma”, ienākuma veidā norādot “C – ienākums no darījuma ar cita veida kapitāla aktīviem”. Darījumi apliecinošie dokumenti (pirkšanas/ pārdošanas čeki) deklarācijai DK nav jāpievieno, bet tie ir jāglabā vismaz piecus gadus, lai pēc Nodokļu administrācijas pieprasījuma tos varētu uzrādīt.
 3. http://gameguardianapkx.com/post/cyrus-cs40
 4. Kas par telefonu ?
 5. Varbūtība, kad tas notiks ir ļoti maza.Bet ja arī notiktu tad summa tiks dalīta uz pusēm.
 6. Lietotājs kurš visas 7 spēles uzminēs pareizi, saņems EUR 100 no manis. 🤗 Piedāvājums spēkā, lietotājiem kuri iesniedza rezūltātus līdz 11.05.2019
 7. ALX

  Haltūra/s tehniķim = $

  Tad Tu man gribi teikt, kad ja pie manis strādā tehniķis Ventspilī , Tu tos televīzorus, un konsoles vedīsi šurp, un atpakaļ ? Ja, Tu pats vedīsi ar savu auto , degvielai vien aizies 50 EUR + remonts , ja ar kurjieru tad vēl dārgāk , neredzu no tā jēgu.
 8. ALX

  Haltūra/s tehniķim = $

  Varēji arī uzrakstīt kur Tu atrodies , jo maz šaubos kad sūtīsi tos televīzorus un konsoles par pastu, uz citu Latvijas galu.
 9. Uzraksti Loycam , vai slide.
 10. Tev ir kādi pierādījumi , kas apliecina kad tieši Einārs Piebalgs ir zem šī visa? Also no kurienes dabūji bildes ar dehashed datiem ?
 11. ALX

  PayPal > swed

  Kas tev par problēmu tur ir ? Konta numuru , vai karti neņem pretī ? Vai arī savu konta numuru esi jau nolinkojis uz profilu kurš ir limiots? Atsūti dm'u kas tev par problēmu iespējams varu palīdzēt,jo pašam pirms laika bija problēmas ar naudas izņemšanu.
 12. Uzvarētaji ir: @Jhonny , @ReinissB lūdzu nosūtiet man DM'u ar savu izvēlēto veikalu kurā vēlaties dāvanukarti EU 25 vērtībā.
 13. Sveiki! Skatoties uz to kad visi iesniegtie krekla dizaini bija salīdzinoši labi , un nevēlos nevienu aizvainot , izloze būs sekojoša: Katram lietotājam ir iespēja balsot vienu reizi , un uzvarēs 2 personas ar vislielāko balsu skaitu.Abi uzvarētāji saņems EUR 25 dāvanukarti , izvelētajā veikala , pakalpojumu sniedzēja mājaslapā utml. Visi iesniegtie darbi: Korijs: Rainbow: ReinissB: Jhonny: Danex: Playboy - Daniels: Balsošana notiks līdz 28.Februārim
 14. Vēl 3 dienas līdz balsošanai!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.