Jump to content

ALX

Administrators
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ALX last won the day on July 16 2018

ALX had the most liked content!

Community Reputation

10 Normal

About ALX

 • Rank
  HAS.LV

Recent Profile Visitors

1,127 profile views
 1. ALX

  Windows language

  Vari caur PM atsūtīt video ? Tā būtu vieglāk tev palīdzet.
 2. ALX

  Help me (laptop)

  Aizved barošanas bloku uz kādu servisu , kas var apskatīties spriegumu.Tad zināsi vai vaina ir barošanas blokā , vai nē. Būšu Rīgā 10.janvārī , varu apskatīties, ja neatrodi alternatīvu
 3. ALX

  [Pardod] Draugiem.lv profilu.

  Vari caur PM nosūtīt profilu linku ?
 4. Daudz laimes dzimšanas dienā @sLIDe 🎉 , lai arī kā es tev nepatiktu , novēlu tev spēku , laimi un pats galvenais lai viss izdodas.💪🍾
 5. ALX

  Welcome back. 💪

 6. ALX

  4x20€ giveaway

  @policists @boomix @Dolce @Zālens Nosūtiet man savu fb profilu caur PM,pārbaudīšu vai sekojat, un @akka nosūtīs balvas.
 7. ALX

  GIVEAWAY

  Uzvarētāji ir: EUR 50 iegūst: @Zaiga Savkiva facebook profils: https://www.facebook.com/zaiga1234 EUR 50 iegūst: @Amanda Slišāne facebook profils: https://www.facebook.com/amanda.slisane EUR 20 iegūst: @Liene Veckalniņa facebook profils: https://www.facebook.com/liene.veckalnina EUR 20 iegūst: @Einārs Piebalgs facebook profils: https://www.facebook.com/einars.piebalgs EUR 20 iegūst: Arvils Ertmanis facebook profils: https://www.facebook.com/arvilszb EUR 20 iegūst: Līga Miglāne facebook profils: https://www.facebook.com/liga.miglane.1 EUR 20 iegūst: Rea Mmd facebook profils: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008721708270 Lūk arī video , kā tika veikta izloze: https://youtu.be/YfS6IiHBcXM (Kvalitātei vajadzētu vēlāk uzlaboties.) Lūdzu uzvarētājiem sazināties ar mani caur facebook lapu: https://www.facebook.com/www.has.lv/ Vai arī šeit. Apsveicam uzvarētājus! 🎉
 8. Izvēlē bija ļoti grūta ,un pieteikumu bija ļoti daudz , bet apsveicu: @Delma , @Dekker Tifosi , @#Amerikanskij Esmu jums nosūtijis PM ar turpmākajām norādēm.
 9. Sveiki jau atkal has.lv lietotāji. Sākšu ar to kad plāni ko vēlējos darīt ar gazu,ir krasi mainījušies.Kad paziņoju par īpašnieka maiņu,nebiju vēl paspējis iedziļināties forumā.Līdz ar to pieļāvu ļoti lielu kļūdu sarakstot pēdējo murgu. Tātad nedaudz par padarīto. Ir noslēgts līgums ar ''Infomedia Leads SIA'' kompāniju,kuri veiks reklāmas darbus.Tākā viņu komanda joprojām iepazīstās ar has forumu,un cenšas izdomāt viss labāko pieeju reklāmam,ieplānotais palaišanas laiks ir 22.novembris.Līdz tam reklāmas izlikšu pats. Tagad par ''Žurnālistu'' grupu.Pagaidām būs divas žurnālistu grupas.Viena kas regulāri raksta gaming,tech related rakstus.Otra par auto remontiem,jauniem utml.Raksti tiks publicēti 4 reizes nedēļā.Ka arī žurnālistiem tiks par katru rakstu samaksāts. Šodien tika atjaunināts forums uz v4.3.6 Un kā arī tika solīdi izkārtotas reklāmas. Centīšos šis atskaites veikt pēc iespējas regulārāk. ☺️ Kā arī liels paldies @sLIDe @akka @lollka par palīdzību!
 10. Pāris cilvēki pieteikumu iesūtija caur PM,bet izskatās kad jau ir pietiekami kandidāti. Pirmdien paziņošu , kuri tika atlasīti.
 11. Sveiki gaz lietotāji! Tiek meklēti divi cilvēki , kuri spētu divas reizes nedēļā izveidot rakstus par aktuāliem notikumiem, jaunumiem gaming,tech sfērā. Par katru rakstu tiks samaksāts , sākot no EUR 5-10. Kā arī tiks piešķirta ''Žurnālista'' grupa! Lai pieteiktos jaizpilda šī forma: Vārds: Vecums: Cik ilgi vari pievērst laiku has.lv ? Kāpēc mums vajadzētu izvēlēties tieši tevi?:
 12. ALX

  GIVEAWAY

  Uzticēšu to ,kādam no adminiem,vai programētājiem. Ja,tev prātā ir kāda konkrēta persona,kas varētu veikt izlozi.Atsūti man dm.
 13. Looks nice! 👍

  Jau sen VIP biji pelnījis!

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.