Jump to content

ALX

Administrators
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

ALX last won the day on March 2

ALX had the most liked content!

Community Reputation

20 Normal

About ALX

 • Rank
  HAS.LV

Recent Profile Visitors

1,367 profile views
 1. Uzraksti Loycam , vai slide.
 2. Tev ir kādi pierādījumi , kas apliecina kad tieši Einārs Piebalgs ir zem šī visa? Also no kurienes dabūji bildes ar dehashed datiem ?
 3. ALX

  PayPal > swed

  Kas tev par problēmu tur ir ? Konta numuru , vai karti neņem pretī ? Vai arī savu konta numuru esi jau nolinkojis uz profilu kurš ir limiots? Atsūti dm'u kas tev par problēmu iespējams varu palīdzēt,jo pašam pirms laika bija problēmas ar naudas izņemšanu.
 4. Uzvarētaji ir: @Jhonny , @ReinissB lūdzu nosūtiet man DM'u ar savu izvēlēto veikalu kurā vēlaties dāvanukarti EU 25 vērtībā.
 5. Sveiki! Skatoties uz to kad visi iesniegtie krekla dizaini bija salīdzinoši labi , un nevēlos nevienu aizvainot , izloze būs sekojoša: Katram lietotājam ir iespēja balsot vienu reizi , un uzvarēs 2 personas ar vislielāko balsu skaitu.Abi uzvarētāji saņems EUR 25 dāvanukarti , izvelētajā veikala , pakalpojumu sniedzēja mājaslapā utml. Visi iesniegtie darbi: Korijs: Rainbow: ReinissB: Jhonny: Danex: Playboy - Daniels: Balsošana notiks līdz 28.Februārim
 6. Vēl 3 dienas līdz balsošanai!
 7. Vari šo meiģināt atdzīvināt. Pāris gadus atpakaļ nopirku , un tā arī krāj putekļus manā datorā.Ja tev vajag palīdzību ar instalāciju dod ziņu. P.S Izskatās ka downloads jau sen bija nolīkots. Lejupielāde: https://failiem.lv/u/xrbvrj35
 8. Vadoties pēc balsu vairākuma , tuvāko dienu laikā atlasīšu spēles prekš šī mēneša , un veikšu atkārtotu aptauju.
 9. Balsošana būs iespējama līdz 11.februārim.
 10. ALX

  Secure web connection

  htaccesu uztaisiji , kur visus redirecto no http , uz https ?
 11. ALX

  Ziņu portāla CMS

  Nopirku cms pāris mēnešus atpakaļ un tākā plāni mainijās , un īsti laika vairāk nav , iespējams kādam ir sapnis uztaisīt savu ziņu protālu. Tad šis nav no tiem sliktākajiem variantiem ar ko sākt. Ja kādam ir nepieciešama palīdzība uzinstalēt viņu,droši raksti pm. DEMO: Frontend: https://varient.codingest.com/ Backend: http://varient.codingest.com/admin Admin Username: admin@gmail.com Password: 1234 Moderator Username: moderator@gmail.com Password: 1234 Author Username: author@gmail.com Password: 1234 User Username: user@gmail.com Password: 1234 Lejupielādē: https://failiem.lv/u/bv3sfdhz
 12. Sveiki! Mēs veicam nelielu aptauju vai Tu esi ieinteresēts HAS.LV mēneša spēlēs, ko uzskāka @Korijs . Vairāk informācijas par spēli šeit:
 13. "Neglitākais" krekls bija domāts prekš lietotājiem , kuri katru dienu nezīmē un lai arī viņiem ir iespēja uzvarēt.Tāpēc sadalīju visu divās kategorijās. Un droši vari taisīt vairākus variantus.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.