Jump to content

Alex

Biedrs
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Alex last won the day on July 14

Alex had the most liked content!

Community Reputation

3 Bad

About Alex

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

284 profile views
 1. Tākā opencart cms tomēr neizmantošu adodu themus un latviešu valodas pluginu,kopā kkādus +/- $100 samaksāju varbūt kādam noder. Ja kādam vajag opencart cms varu to arī iemest. https://drive.google.com/open?id=1PqmxI5xhtxdi5qPBnIGNy3f2pJ47TJYy Pirku no šejienes,tur arī variet apskatīties variantus. https://themeforest.net/item/branchy-opencart-responsive-theme/8754873 https://themeforest.net/item/techone-premium-opencart-theme/20784715 Latviešu valodas plugins pirkts no šejienes. https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=20164
 2. Vēlāk updaitošu ar bildēm,bet paypals saka,lai withdrawoju uz vecā kkāda templata tiklīdz tur uzklikšķinu un ievadu visu,nekas nenotiek. Vārds uzvārds viss ir pareizi. Īsāk sakot atradu pagaidām cilvēku uz kuru var paļauties,takā ja nu būs vajadzīga vēl palīzība došu ziņu,pirmā nauda ir pārskaitīta,un gaidu tiklīdz ta nauda nonāks uz viņa kontu! Pagaidām varam TC šito,lai nejiet offtopic.
 3. Tur jau tā lieta,kad man neatbalsta to iban meiģināju 4 bankas swed ,dnb ,pirvatebank un seb,nevienu neņēma pretī,pēc tam kad gāju uz banku teica,lai zvanot paypalam,kad zvaniju paypalam teica lai ejot uz banku... Tā arī līdz šij balt dienai,paypal naudu mainu uz bitcoin un caur blockchain withdrawoju naudu,bet šādi būtu nedaudz ātrāk.
 4. Protams!Nosūti skype id pa pm.
 5. Alex

  Dizaineris(?) uzzīmēt sākumlapu.

  @rainbow Noteikti,pasūtiju dizainu firmai un logo,viss idiāli esmu apmierināts ar esošo procesu,un noteikti turpināšu izmantot viņa pakalpojumus,ja vēlies uzraksti pm atstūtīšu darbus,ko viņš man ir uztaisijis pagaidām(Vēl viss izstrādes stadija.)
 6. Nu,cik aceros process bija tāds,mana paypal nauda tika aizsūtīta uz citu paypal kontu,viņs to naudu withdrawo uz savu banku,un pēc tam pārskaita man noņemot norunātos procentus. Runa iet pat EUR 500 menesī!
 7. Vai kāds vel hasā piedāvā paypal withdrawu pakalpojumus ?Aceros , ka Haribo laikam piedāvājā tādus pakalpojumus labu laiku atpakaļ. Ja ir kāds ,kas vēl ar to nodabojas,būtu ļoti jauki ja varētu nošeirot konaktus. \
 8. Alex

  [Pārdod] iPhone 7Plus

  Labi,labi EUR 350 un ņemu.
 9. Alex

  [Pārdod] iPhone 7Plus

  Par EUR 300 paņemšu.
 10. Sveiki has lietotāji! Es meklēju talantētu dizaineri,kas ir spējīgs izveidot logo prekš firmas no 0,bez nekādām kopēšanām utml. Potenciāliem dizaineriem lūgums rakstīt pm.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.