Jump to content

ricco

Biedrs
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-7 Poor

About ricco

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jo man ir cits acc hasā caur kuru es lasu un tam acc ir slikta pagātne es vienkārši interesējos. tas arī viss.
 2. pavisam vienkāršs jautājums, vai tas ir iespējams jūsuprat? tā, ka tas atplenās vismaz pats sevi atpelna.?
 3. korij bet pats sakums kad neviena nav, jo taisi viens pats. kā pasniegt sevi? ko jaunu var taisīt? kāda ir situācija latvijā?
 4. tā kā jau zinat tad es centos taisit projektu domāt idejas, bet es gribu lai jūs pasakiet kā lai notur projektu tukšu tik ilgi lai tas nebūtu mēnešnieks. es taisīju un skatos tur neviena nav. ko man darīt? kā man samierināties ar to ka tur neviena nav tiaki draugi kas prasa pieejas? paldies jau tagad.
 5. chetri komuni tochna nav kick kso keep stn battle chill playhard speedshot wos mostwanted thru moxx heal dga matrica banzuke xgames revenge visi pastāv ja kick - aktivitate kso - 1.6 aktivs bi keep - heals stn - oldskul battle - krievinu milakais komuns chill - ari aktivs playhard - labs un vecz speedshot - forss forums wos - legenda mostwanted - labakais kaze thru - neiet sakums nezinu kapec moxx - loti sompatisks heal - keep dga - forss dizainiski matrica - jebe labs banzuke - ari bija op xgames - labakie serveri revenge - oldschool garsa es teiktu ka latvija viss labi ar komuniem, es ari driz versu un bus viegli dabut cilvekus vismaz 100 pa dienu.
 6. pēc šā es sapratu ka es veidošu csgo multi komūnu. idejas jau galvā ir 100tiem.. bet serveru izvele vel nav skaidra. projektu nosauksu par idnity.lv, domens nav aizņemts un ir brīvs. kādus csgo serverus jūs gribētu? es domāju kaut kadu arenu un surf ar bhop un public. ja daudz cilveku bus tad var ari jailbreak. no jums es gribētu dzirdēt ko jūs gribētu spēlēt csgo serveros? paldies pē es. tas nebūs mēnešnieks
 7. čau. vēlos lai jūs man palīdzētu un mēs kopā varētu nospriest kādu spēļu komūnu labāk vērt vaļā. vai tas ir 1.6, vai tas ir mc, vai csgo? es vēlētos lai katrs atbild, jo no šī atkarīgs vai latviešu cilvēkiem bus kur spēlēt. protams butu labi ja iedotu kadas ideju nosaukumus ari. nauda ir un tas nav problemiskais. un varbut ja ir informacija ka var uztaisit pubg serveri savu?
 8. sveiki. pāris pēdējo mēnešu laikā es sapratu ka 1.6 serveri ir dead un nav jēga viņus vērt vaļā vai spēlēt tur jo nu viņi ir sūdīgi. dd2 = viss kas latvijai atlicis, citās valstīs ir normāli, latvieši vienkārši vainīgi pie tā, ka nespēlē bet spele kaut kādos pubg un citas spēles.. man ir ideja atvērt kārtīgu csgo projektu bet es gribētu zināt ar ko sākt, jo kaut kad moxz atvēra un viņiem tur neviens nekad nebija. nosaukums kaut kas ar latviju un csgo latvgo.lv varētu bet vēl domāju... tad nākošais es uz ucoza labprāt turētu webu jo man to 1 cilvēks ieteica darīt + discord jo discords ir tas pats kas webs.. jūsu idejas un domas ko man darīt tālāk??? serveri? kā piesaistīt un varbūt ir kāds kas grib iesaistīties?
 9. tad kapec tev ir vaiadzigs projekts?
 10. Sveiki, kas notiek ar 1.6 serveriem latvijaa? kapec ir visadi dust2 un nekas cits un kapec? kas notiek ar vecajiem un labajiem 1.6 projektiem ka stn revenge banzuke forffun matrica kapec viniem visiem ir kaut kadi tuksi 1.6 serveri? par kick nevelos runat jo tur ir parak pokemoniskas 10000 lietas... ieeju banzuke skatos o ir 1.6 dd2, iegaju ieksa tukshums ieeju heal skatos o ir 1.6 un atkal dd2 ieeju kso un tur vispar cilveki nav ja citreiz ir tad kaut kadi albani, gigns aizveris vispar serverus .. kas notika ar revenge? csgo ari dabuju vac banu, ko darit? kur kads normals projekts? kapec stn tagad atvera dd2 un ari tukss stav? GRIBU 1.6 kapec ir projekti kur nekas nenotiek? ieeju mox tur vispar cilveku nekad muza nav .. nafig tad projektu vajag
 11. forsa majaslapa viss kartigs kad ir doma ar csgo serveriem atvert?
 12. bet kapec tad identy aizvera savus 1.6 serverus? jo tur bija vis tik zaibis, nekadas liekas fignas serveros nebija un pokemoniskas lietas??? dr surf un vel kas tur bija. es saprotu ka vini tagad popularakie csgo, bet kapec tad visu veco izmeta? un tur ari sezh foruma un discorda un teamspeka un chato aktivi, bet tur es acc nedabuju un nav jegas sevi pieradit ... jo nedeva iespeju.
 13. sveiki!!! taa kaa csgo dabuju vac, tad saku pieversties 1.6 jo nu vairs nav ne jeegas ne vareshanas spelet csgo ... bet tagad man ir tads interesants jautajums un tema par ko uzzinat jusu atbildes. kapēc 1.6 nomira un joprojam mirst? vienigie serveri ir dd2 un viss + tajos komunos neka cita nav, neskaitot kic* un hea* tur viss ir parbazsts ar pokemoniskam lietam un es neesmu pieradis tados uztureties, gribu casual 1.6 server kur ir daudz mapes nevis tikai dd2 only dd2... un casual forumu kur nav skaitam lidz 10000000 topiks vai vel kkas tads otrs jautajums kas notika ar kso un gign? jo cik atceros tur bija tik daudz cilveku .... bet tagad tur serveros un foruma ir vienkarsi nekas. veletos jusu atbildes, idejas kapec ta..., varbut serveru ipashnieki var pastastit
 14. ricco

  Speelju komuuns

  nemaaku, roxcs nebus csgo? tak 1.6 ir noiets etaps es tur nedabuju acc tagad citu mekleeju, bvet tur ir labi serveri zhel ka nepienema lohi
 15. ricco

  Speelju komuuns

  ja buutu kur iet ..... citus latvieshu serverus neatradu tikai saplestus
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.