Jump to content

kapey

Biedrs
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About kapey

 • Rank
  Jauniņais
 1. Sveiki! 20. augustā klubā goexanimo tiks rīkots pēc kārtas jau trešais Rocket League LAN pasākums! Par to, kas ir Teambuilder, vari lasīt turnīra aprakstā vai arī šeit. Šis turnīrs ir galvenokārt paredzēts tieši jaunajiem spēlētājiem, lai ļautu viņiem izbaudīt LAN atmosfēru, taču arī pieredzējušāki spēlētāji ir laipni gaidīti piedalīties! Komandas biedri nebūs jāmeklē, komandas tiks veidotas turnīra dienā uz vietas. Ja ir vēl kādi papildus informācija, ko tu vēlies zināt, tad droši jautā tepat komentāros vai arī sazinies ar mani steam platformā - http://steamcommunity.com/id/itskapey/, noteikti palīdzēšu visu noskaidrot. Tāpat arī visi Latvijas RL spēlētāji ir laipni aicināti mūsu DISCORD serverī un steam grupā!
 2. Dārgie draugi! Atgādinām, ka jau šo piektdien, 12. maijā, plkst. 19:00 GOEXANIMO klubā norisināsies pirmais Rocket League LAN Party Latvijā! Tie, kuri vēlas pievienoties, taču vēl nav pieteikušies, pieteikuma saite ir atrodama zemāk. Informācijai: 1) Norises vieta un laiks - GOEXANIMO klubs, Riharda Vāgnera iela 5, plkst. 19:00; 2) Visiem pasākuma dalībniekiem bārā tiek piešķirta 10% atlaide alkoholiskajiem dzērieniem! (18+); 3) Spēļu kontrollerus ir jāņem līdzi pašiem savi; pele un klaviatūra pēc izvēles (klubā jau ir uz vietas); * Saite uz pieteikumu: http://ej.uz/rl_lan_party * Mūsu discord kanāls: https://discord.gg/FmeuejG * Mūsu steam grupa: http://steamcommunity.com/groups/RocketLeagueLatvia * GOEXANIMO discord kanāls: https://discord.gg/F66z78H * Saite uz FB event'u: https://www.facebook.com/events/215533772280413/ Droši aiciniet pievienoties arī draugus un paziņas!
 3. Dārgie draugi, pēc mūsu pēdējās aptaujas (tā gan netika publicēta has'ā, taču rezultātus var aplūkot šeit: http://www.strawpoll.me/12815356/r ) tika nolemts, ka Rocket League LAN party'jam - būt! Tāpēc aicinām visus interesentus aizpildīt pieteikšanās anketu, vispirms rūpīgi izlasot anketas pirmo daļu! Norises laiks: 2017. gada 12. maijs, plkst. 19:00 Norises vieta: goeXanimo e-sporta klubs, adrese Riharda Vāgnera iela 5, LV-1050 Lūdzu neaizmirstiet, ka devaisi ir jāņem paši savi līdzi (klubā uz vietas kontrolieru nav, ir tikai klaviatūras, peles un austiņas). Gadījumā, ja tiek izmantota klaviatūra un pele, tad izvēle paliek paša ziņā - vai nu ņemt savējās ierīces, vai arī izmantot klubā esošos. Saite uz pieteikšanās anketu: https://goo.gl/forms/nnU2jwEa1kv9qf5l1 Saite uz facebook event'u: https://www.facebook.com/events/215533772280413/ EDIT: Ja kādam rodas kādi papildus jautājumi, droši aiciniet steamā: https://steamcommunity.com/profiles/76561198006819706
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.