Jump to content

eerenpreiss

Biedrs
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

eerenpreiss last won the day on October 11

eerenpreiss had the most liked content!

Community Reputation

68 Excellent

1 Follower

About eerenpreiss

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 12/14/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Gaming, programming, beer and woman

Contact Methods

 • Skype
  da_priex

Recent Profile Visitors

2,334 profile views
 1. eerenpreiss

  Vaig avataru.

  U made my day
 2. eerenpreiss

  Kur mācīties?

  https://www.w3schools.com/css/default.asp tur malā ir sadalītas tēmas par CSS un ir arī tieši par responsive
 3. eerenpreiss

  MineCraft dizains

  Ar kko tak čalim jāsāk. Pomelo pieminēja par resursiem... Piekrītu, ka viņu ir pietiekoši, bet ne visi iesākumā zin kur ko meklēt. Un, iespaidojoties no gataviem, profesionāliem dizainiem, zaudē savu identitāti. Principā nosodu neargumentētas replikas, bet, ja autors tiešām grib mācīties, attīstīties un saistīt sevi ar web dizainu, tad minecraft lapas noteikti nav "way to go". Jādomā plašāk.
 4. eerenpreiss

  MineCraft dizains

  Dzirdi, Tu aprobežotais dauni? Cilvēks izmēģinājis spēkus dizainā un vēlējās pamācības/ieteikumus nevis Tavus debilos, jēlos komentārus. Nesaprotamā valodā to palūdza? Tu esi kaka un Tavs avatars ir kaka, un ej smirdi kkur citur.... Tipa kārtīgs biedrs? Wannabe stackoverflow masters? Dēļ tādiem pid*riem kā Tu komjunitijs tikai zaudē ne iegūst Bet par dizainu protams piekritīšu, ka viss tāds saspiests un diezgan uzkrītoša fontu nesaderība- tas vismaz man pirmais, kas krita acīs. Es gan neesmu dizaineris, bet datuma-laika fontiem vajadzētu būt vienādiem vismaz vienas lapas ietvaros.
 5. eerenpreiss

  Nevar nomainit faila atvēršanas tipu

  Pamēģini uz faila ieiet properties un nomainīt šādi izvēloties progas atrašanās vietu. http://prntscr.com/l2qs89 -> http://prntscr.com/l2qsc8 Ja netiec galā, tātad līki pirksti. No offence, just reality.
 6. eerenpreiss

  vasaras plāni

  Šovasar jūlijā sanāks mega izbrauciens. Jūlija sākumā ar sievu un puiku jābrauc uz Slovākiju, sīkajam futbola turnīrs nedēļu garš "PREŠOV, SLOVAKIA". Lai saprastu cik liels šis turnīrs būs, šeit būs saraksts ar reģistrētajām komandām - http://www.fragariacup.4sport.sk/registered-teams.en.html . Dosimies ar mašīnu cauri Lietuvai un Polijai. Ja gadījumā kādam ir kāda rekomendācija ko pa ceļam apskatīt, tad laipni aicināti Visa nedēļa pa Slovākiju un pēc turnīra beigām kkāda ūber akvaparka apmeklējums (sīkā treneris konkrēti to parku nenosauca, bet teica, ka esot reāli kruts). Nu un tās nedēļas 5dienā rullējam atpakaļ uz LV, lai sestdienas 13:00 paspētu ierasties uz kāzām Valmierā. Tad nedēļa chills ar sievu 2atā bez sīkajiem un tad jau atkal darbs un brīvdienās atpūta pie dabas
 7. eerenpreiss

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  CAN 4:5 LAT (OT)
 8. eerenpreiss

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Latvija 5:3 Vācija
 9. eerenpreiss

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Latvija 2:6 ASV
 10.  

  1. JustQ

   JustQ

   vinsh jau 13. marta tika izlaists google play

  2. hugurris

   hugurris

   Old l, tikko no mucas izlīdis? 😀

  3. Alex's

   Alex's

   Vispār tas vid ir par to kā viņu uzlikt uz pc, lai nebūtu uz telefona jāspēlē. @hugurris

 11. eerenpreiss

  VW touran magnetolas maiņa

  Vēlējos uzzināt kur un kādas iespējas ir nomainīt 2005 gada touran audiomagnetolu. Vēlētos uzstādīt ko modernāku ar usb un bluetooth iespējām.
 12. eerenpreiss

  Programmēšana skolās

  Atvainojos, ka neizteicos pilnībā, bet nu doma bija par pamatskolu. Ņemot vērā IT un bērnu straujo attīstību, būtu jādomā tādas lietas iekļaut un dot iespēju izvēlēties agrāk... Piemēram pamatskolā jau HTML/CSS un videnē jau kko nopietnāku... Man dēls savos 6 gados datoru zin jau labāk kā mana māte un vecākais brālis un tāds jau ir mūsdienu vairākums. Kāda jēga šajos laikos mācīt paintu? Mācību programma jau pati pa sevi ir jāmaina, jo ir vnk katastrofāli novecojusi. Ok visiem bērniem vecāki varbūt neļauj sēdēt pie datora un varbūt viņi ir mazāk zinoši, bet lai kā arī nebūtu, mūsdienu bērni ir daudz attīstītāki nekā es savos tajos pašos gados biju...
 13. eerenpreiss

  Programmēšana skolās

  KKādus HTML/CSS JS pamatus varētu iekļaut informātikas priekšmetā. Domāju tas būtu daudz lietderīgāk par zīmēšanu paintā, bet kā atsevišķu priekšmetu noteikti nē!
 14. eerenpreiss

  Meklēju Laravel privātstundas

  Nav mana problēma, ka nemāki lasīt un ir uztveres problēmas. Ja nav ko piedāvāt, tad nepiesārņo forumu ar savām debilajām replikām.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.