Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

eerenpreiss

Biedrs
 • Content count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

51 Good

1 Follower

About eerenpreiss

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 12/14/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Gaming, programming, beer and woman

Contact Methods

 • Skype
  da_priex

Recent Profile Visitors

1,380 profile views
 1. Ja esi no rīgas, atbrauc vakarā, atved kasti un pačekos... Man tīri azarts uz atdzīvināšanu. Ja pirms tam gāja un tgd nē, tad iespējami 2 varianti - A) kkas nav pareizi savienots. B ) kko esi sačakarējis jaucot ārā vai iekšā. Termopastas variantu stipri apšaubu, ja nu vienīgi špaktelē jau kkādu antīko gumijas konsistencē, bet nu pēc pieredzes, atdzīvinot vecākus PC (it īpaši DELL), visādi brīnumi ir redzēti, tādēļ 100% arī šo opciju izslēgt nedrīkst
 2. Mans ieteikums - ieģipsē rokas un nekad neņem ģipsi nost Bet, ja nopietni, tad pārliecinies, ka esi pareizi pieslēdzis barošanu atpakaļ mātenei un pārējām figņām kas Tev tur ir un vai tas ir izdarīts kārtīgi. Bet nevis pārliecinies ar redzi, bet konkrēti visu pārspraud. Iepriekš jau ieteica kāds pārliecināties CPU vai nav kkas nolocīts. Vēl protams vari izņemt bateriju un ar skrūvgriezi savienot līnijas lai noresetotu biosu. Nezinu cik tas ir labi vai slikti, bet man čakarējoties ar vecām lamatām tīri labi palīdz. Domāju, ka pie vainas ir līkrocība un kkur kkas nav savienots līdz galam.
 3. Bija nepieciešams AgencyFB fonts LV un rus valodām, tad nu es viņu kkā ar savām līkajām rokām saveidoju. Ja kādam vajag, welcome. AgencyFB.sfd AgencyFB.ttf AgencyFB.woff
 4. Nevaru nepiekrist! Un arī par to, ka kāda kuram sapratne par galu savilkšanu. Ja pelni 1.5K un ir pilna pakaļa ar kredītiem, tad jau tā arī ir galu savilkšana, bet dzīves līmenis pavisam cits!
 5. http://prntscr.com/hai24d
 6. UP
 7. Up! Piebilde: der arī swed.
 8. Priekš tās diršanās var izstrādāt nolikumu utt. tip DQ or smth.... LOL salīdzinājumā ar pirmajām 2 sezonām ir tā mainījies attieksmes ziņā. Kādreiz visi spēlēja for fun, ierēca un vnk norm pavadīja laiku, bet tgd pat bronze 5 reidžo viens uz otru, kurš ir lielāks bots, ja kko ne tā izdara...
 9. Ok! Tiklīdz būs info par RL iespējām, sāks plānošanu. Jebkurā gadījumā domāju par novembra beigām vai decembra sākumu.
 10. Zinu, ka daudziem 3vs3 īsti nav pie sirds, bet uz šo formātu būtu reālāk savākt vairāk teamu. Doma varētu būt apm šāda: piesakās individuāli un, ņemot vērā spēlētāju skaitu, izrēķina komandu skaitu. Tad no spēcīgākajiem rankiem ieliek komandu kapteiņus (cik komandu sanāk) un komandu kapteiņi picko pa vienam pickam kā vecajos labajos laikos cs 1.6 #gather. Ideāli, ja būtu atsaucība uz RL eventu. Varētu painteresēties kā ar iespējām Ludusā novadīt. Būtu fun kādā sestdienā iedzert alu un lol uzzipāt.
 11. Šī ideja vēljoprojām nav bijusi realizēta un varbūt ir interese atjaunot topiku? Savā laikā esmu vairākus turnīrus novadījis - sastādījis nolikumu, tabulas, balvas(ja bij iespēja) viss ir bijis +- ok. Varbūt pat kāds ir piedalījies gamez cupos. Varētu uzņemties organizēšanu. (varam runāt arī par real life eventu)
 12. Vispār apostrofs jau ir vecs kā zeme un (ja nemaldos, sākot ar xp) windā jau ir garumzīmes. Tik instalējot jāliek LV valoda. Garumzīmes liek kopā spiežot labo ALT + " burts, kuram vajag garumzīmi".
 13. vari pamēģināt iztīrīt kompi un updeitot draiverus iesākumā. Nezinu kādas citiem ir domas par šo - bet draiveriem izmantoju "iobit driver booster". ir atradis un ielādējis dažus draiverus, kurus manuāli sagādāja grūtības uzlikt.
 14. Piekritīšu Kapteinim - pērc no Capital! Es droši vien ierindotu šo uzņēmumu starp vienu no pretīmnākošākajiem uzņēmumiem Latvijā. Cenas protams ir augstas, bet cik man ir bijusi saskarsme, tad serviss ir bijis atbilstošā līmenī. Pērkot no kkādiem ārzemju kaktu kantoriem rēķinies ar: HVZ vai atsūtīs ko vēlējies, HVZ kādā stāvoklī būs, ja atvedīs, ja saplīsīs kkas cik izies par sūtīšanu turpu šurpu pa garantiju, ja vispār nepasūtīs na.... un, ja taisīsi pa naudu uz vietas, tad cik tas izmaksās. Beigās nočakarēsies līdz nelabumam un kārtējo reizi piepildīsies vecais labais tēmā jau pieminētais teiciens. Es uzskatu, ka tās naudiņas, kuras šeit samaksā vairāk, bet attiecinot tieši uz šo uzņēmumu, var turpmāk atvieglināt dzīvi
 15.  https://www.dssitsec.eu

   

  Ja nu kādam interesē... 

  1. Cilvēks.

   Cilvēks.

   noice

   Edited by Cilvēks.