Jump to content

eerenpreiss

Biedrs
 • Content count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

eerenpreiss last won the day on October 3 2017

eerenpreiss had the most liked content!

Community Reputation

67 Excellent

1 Follower

About eerenpreiss

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 12/14/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Gaming, programming, beer and woman

Contact Methods

 • Skype
  da_priex

Recent Profile Visitors

2,195 profile views
 1. eerenpreiss

  vasaras plāni

  Šovasar jūlijā sanāks mega izbrauciens. Jūlija sākumā ar sievu un puiku jābrauc uz Slovākiju, sīkajam futbola turnīrs nedēļu garš "PREŠOV, SLOVAKIA". Lai saprastu cik liels šis turnīrs būs, šeit būs saraksts ar reģistrētajām komandām - http://www.fragariacup.4sport.sk/registered-teams.en.html . Dosimies ar mašīnu cauri Lietuvai un Polijai. Ja gadījumā kādam ir kāda rekomendācija ko pa ceļam apskatīt, tad laipni aicināti Visa nedēļa pa Slovākiju un pēc turnīra beigām kkāda ūber akvaparka apmeklējums (sīkā treneris konkrēti to parku nenosauca, bet teica, ka esot reāli kruts). Nu un tās nedēļas 5dienā rullējam atpakaļ uz LV, lai sestdienas 13:00 paspētu ierasties uz kāzām Valmierā. Tad nedēļa chills ar sievu 2atā bez sīkajiem un tad jau atkal darbs un brīvdienās atpūta pie dabas
 2. eerenpreiss

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  CAN 4:5 LAT (OT)
 3. eerenpreiss

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Latvija 5:3 Vācija
 4. eerenpreiss

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Latvija 2:6 ASV
 5.  

  1. JustQ

   JustQ

   vinsh jau 13. marta tika izlaists google play

  2. hugurris

   hugurris

   Old l, tikko no mucas izlīdis? 😀

  3. Alex's

   Alex's

   Vispār tas vid ir par to kā viņu uzlikt uz pc, lai nebūtu uz telefona jāspēlē. @hugurris

 6. eerenpreiss

  VW touran magnetolas maiņa

  Vēlējos uzzināt kur un kādas iespējas ir nomainīt 2005 gada touran audiomagnetolu. Vēlētos uzstādīt ko modernāku ar usb un bluetooth iespējām.
 7. eerenpreiss

  Programmēšana skolās

  Atvainojos, ka neizteicos pilnībā, bet nu doma bija par pamatskolu. Ņemot vērā IT un bērnu straujo attīstību, būtu jādomā tādas lietas iekļaut un dot iespēju izvēlēties agrāk... Piemēram pamatskolā jau HTML/CSS un videnē jau kko nopietnāku... Man dēls savos 6 gados datoru zin jau labāk kā mana māte un vecākais brālis un tāds jau ir mūsdienu vairākums. Kāda jēga šajos laikos mācīt paintu? Mācību programma jau pati pa sevi ir jāmaina, jo ir vnk katastrofāli novecojusi. Ok visiem bērniem vecāki varbūt neļauj sēdēt pie datora un varbūt viņi ir mazāk zinoši, bet lai kā arī nebūtu, mūsdienu bērni ir daudz attīstītāki nekā es savos tajos pašos gados biju...
 8. eerenpreiss

  Programmēšana skolās

  KKādus HTML/CSS JS pamatus varētu iekļaut informātikas priekšmetā. Domāju tas būtu daudz lietderīgāk par zīmēšanu paintā, bet kā atsevišķu priekšmetu noteikti nē!
 9. eerenpreiss

  Meklēju Laravel privātstundas

  Nav mana problēma, ka nemāki lasīt un ir uztveres problēmas. Ja nav ko piedāvāt, tad nepiesārņo forumu ar savām debilajām replikām.
 10. eerenpreiss

  Meklēju Laravel privātstundas

  Izskatās, ka šis forums sevi ir izsmēlis.... Visādi wannabe superstari huiņu dzen un tas arī ir viss... Man mby ir grūti apgūt principus un specifiskas lietas angļu valodā, bet tas nemazina manu vēlmi mācīties. Es BLED lūdzu palīdzību pa maksu nevis ubagoju lai man visu nahaļavu iemāca. Lasīt ujobok nemāki? nevari neko piedāvāt, tad pis staisni ībli!
 11. eerenpreiss

  Meklēju Laravel privātstundas

  Tēmēts arī tiem, kuri ir ielaikojuši šo postu - es latviešu valodā uzrakstīju ko meklēju!
 12. eerenpreiss

  Meklēju Laravel privātstundas

  Meklēju adekvātu programmētāju, kurš pa samērīgām naudiņām varētu pāris h mēnesī pamācīt dziļāk par PHP OOP bet konkrētāk tieši pa Laravel freimworku. Kkādas priekšzināšanas jau ir iegūtas un principā arī tēmas, kuras gribētu apskatīt un izzināt vairāk arī ir jau padomā iesākumam. Doma ir tāda - veidojot projektu pa laikam tikties un atstrādāt nepieciešamās zināšanas. Lūdzu neatsaukties "wannabe" skolotājus un "esmu krutāks par dievu", bet tiešām lietpratējus. Piedāvājumus šeit vai privāti. Piedāvājums aktuāls līdz topiks tiks slēgts.
 13. eerenpreiss

  Ipb 4 nagivācija.

  http://invision-virus.com/forum/index.php/topic/1846-how-do-i-edit-navbar-ipb/ https://invisioncommunity.com/forums/topic/322782-adding-link-to-main-menu/ Izklaidējies!
 14. eerenpreiss

  Ipb 4 nagivācija.

  F12 -> inspect element Lai gan īsti nezinu IPB uzbūvi, bet pieņemu, ka navigācijas nosaukumi varētu būt arī DB, bet tas ir tikai minējums... P.S. ja jau nevari kodā atrast navigāciju, varbūt nemaz nav vērts sākt, pa priekšu nepamācoties kko no kodēšanas?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.