Jump to content

eerenpreiss

Biedrs
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

eerenpreiss last won the day on October 11 2018

eerenpreiss had the most liked content!

Community Reputation

72 Excellent

1 Follower

About eerenpreiss

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/14/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Gaming, programming, beer and woman

Contact Methods

 • Skype
  da_priex

Recent Profile Visitors

2,438 profile views
 1. eerenpreiss

  Iesakiet kur mācīties js/jquery/php

  Neargumentēti pateikt, ka PHP ir mēsls ir tas pats, ja es tagad pateiktu, ka piens ir suuds. Katram projektam ir savādākas vajadzības un, lai tās izpildītu ir nepieciešamas atšķirīgas programmēšanas valodas. Domā PHP prikola pēc ir viena no populārākajām programmēšanas valodām? Par mācīšanos - ja ir finansiāla iespēja, iesaku apmeklēt php kursus ISMA (Informācijas sistēmas un menedžmenta augstskola), bet tas gan buus diezgan sālīti. Ja nav iespēju, tad ieteiktu sākt ar https://www.w3schools.com/ vai php oficiālo dokumentāciju.
 2. eerenpreiss

  Pēc migrācijas errors

  Veicu migrāciju, ustādīju SSL sertifikātu un izmeta šādu erroru. Any help? http://prntscr.com/mitamk
 3. eerenpreiss

  Secure web connection

  tam nevajag htaccess, pietiek ar global_config.php uz https Bet atrisināju ar šo - https://invisioncommunity.com/4guides/advanced-options/configuration-options/using-ssl-https-r273/ Bet tagad radās next problem - http://prntscr.com/mitamk
 4. eerenpreiss

  Secure web connection

  Ir iegādāts un sakonfigurēts SSL sertifikāts, bet vēl joprojām nerādās drošs savienojums. http://prntscr.com/mis6i7 Idejas kā to novērst?
 5. eerenpreiss

  Pērku xbox one spēles

  Tā kā esmu nolēmis iegādāties xbox one, meklēju iespējas iegādāties spēles par saprātīgām cenām. Prioritāte sporta spēles un multiplayer spēlējamas racing žanra spēles, bet protams izskatu arī cita žanra spēles. Ja nav ko pārdot, priecāšos arī par linkiem no izdevīgu pārdevēju mājas lapām. No rokas iegādātos Rīgā satiekoties ar cash money.
 6. eerenpreiss

  Vaig avataru.

  U made my day
 7. eerenpreiss

  Kur mācīties?

  https://www.w3schools.com/css/default.asp tur malā ir sadalītas tēmas par CSS un ir arī tieši par responsive
 8. eerenpreiss

  MineCraft dizains

  Ar kko tak čalim jāsāk. Pomelo pieminēja par resursiem... Piekrītu, ka viņu ir pietiekoši, bet ne visi iesākumā zin kur ko meklēt. Un, iespaidojoties no gataviem, profesionāliem dizainiem, zaudē savu identitāti. Principā nosodu neargumentētas replikas, bet, ja autors tiešām grib mācīties, attīstīties un saistīt sevi ar web dizainu, tad minecraft lapas noteikti nav "way to go". Jādomā plašāk.
 9. eerenpreiss

  MineCraft dizains

  Dzirdi, Tu aprobežotais dauni? Cilvēks izmēģinājis spēkus dizainā un vēlējās pamācības/ieteikumus nevis Tavus debilos, jēlos komentārus. Nesaprotamā valodā to palūdza? Tu esi kaka un Tavs avatars ir kaka, un ej smirdi kkur citur.... Tipa kārtīgs biedrs? Wannabe stackoverflow masters? Dēļ tādiem pid*riem kā Tu komjunitijs tikai zaudē ne iegūst Bet par dizainu protams piekritīšu, ka viss tāds saspiests un diezgan uzkrītoša fontu nesaderība- tas vismaz man pirmais, kas krita acīs. Es gan neesmu dizaineris, bet datuma-laika fontiem vajadzētu būt vienādiem vismaz vienas lapas ietvaros.
 10. eerenpreiss

  Nevar nomainit faila atvēršanas tipu

  Pamēģini uz faila ieiet properties un nomainīt šādi izvēloties progas atrašanās vietu. http://prntscr.com/l2qs89 -> http://prntscr.com/l2qsc8 Ja netiec galā, tātad līki pirksti. No offence, just reality.
 11. eerenpreiss

  vasaras plāni

  Šovasar jūlijā sanāks mega izbrauciens. Jūlija sākumā ar sievu un puiku jābrauc uz Slovākiju, sīkajam futbola turnīrs nedēļu garš "PREŠOV, SLOVAKIA". Lai saprastu cik liels šis turnīrs būs, šeit būs saraksts ar reģistrētajām komandām - http://www.fragariacup.4sport.sk/registered-teams.en.html . Dosimies ar mašīnu cauri Lietuvai un Polijai. Ja gadījumā kādam ir kāda rekomendācija ko pa ceļam apskatīt, tad laipni aicināti Visa nedēļa pa Slovākiju un pēc turnīra beigām kkāda ūber akvaparka apmeklējums (sīkā treneris konkrēti to parku nenosauca, bet teica, ka esot reāli kruts). Nu un tās nedēļas 5dienā rullējam atpakaļ uz LV, lai sestdienas 13:00 paspētu ierasties uz kāzām Valmierā. Tad nedēļa chills ar sievu 2atā bez sīkajiem un tad jau atkal darbs un brīvdienās atpūta pie dabas
 12. eerenpreiss

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  CAN 4:5 LAT (OT)
 13. eerenpreiss

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Latvija 5:3 Vācija
 14. eerenpreiss

  Hokeja pasaules čempionāts 2018 prognozēs

  Latvija 2:6 ASV
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.