Jump to content

eerenpreiss

Biedrs
 • Content count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

eerenpreiss last won the day on October 3 2017

eerenpreiss had the most liked content!

Community Reputation

64 Excellent

1 Follower

About eerenpreiss

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 12/14/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Gaming, programming, beer and woman

Contact Methods

 • Skype
  da_priex

Recent Profile Visitors

1,813 profile views
 1.  

  1. JustQ

   JustQ

   vinsh jau 13. marta tika izlaists google play

  2. hugurris

   hugurris

   Old l, tikko no mucas izlīdis? 😀

  3. Alex's

   Alex's

   Vispār tas vid ir par to kā viņu uzlikt uz pc, lai nebūtu uz telefona jāspēlē. @hugurris

 2. VW touran magnetolas maiņa

  Vēlējos uzzināt kur un kādas iespējas ir nomainīt 2005 gada touran audiomagnetolu. Vēlētos uzstādīt ko modernāku ar usb un bluetooth iespējām.
 3. Programmēšana skolās

  Atvainojos, ka neizteicos pilnībā, bet nu doma bija par pamatskolu. Ņemot vērā IT un bērnu straujo attīstību, būtu jādomā tādas lietas iekļaut un dot iespēju izvēlēties agrāk... Piemēram pamatskolā jau HTML/CSS un videnē jau kko nopietnāku... Man dēls savos 6 gados datoru zin jau labāk kā mana māte un vecākais brālis un tāds jau ir mūsdienu vairākums. Kāda jēga šajos laikos mācīt paintu? Mācību programma jau pati pa sevi ir jāmaina, jo ir vnk katastrofāli novecojusi. Ok visiem bērniem vecāki varbūt neļauj sēdēt pie datora un varbūt viņi ir mazāk zinoši, bet lai kā arī nebūtu, mūsdienu bērni ir daudz attīstītāki nekā es savos tajos pašos gados biju...
 4. Programmēšana skolās

  KKādus HTML/CSS JS pamatus varētu iekļaut informātikas priekšmetā. Domāju tas būtu daudz lietderīgāk par zīmēšanu paintā, bet kā atsevišķu priekšmetu noteikti nē!
 5. Meklēju Laravel privātstundas

  Nav mana problēma, ka nemāki lasīt un ir uztveres problēmas. Ja nav ko piedāvāt, tad nepiesārņo forumu ar savām debilajām replikām.
 6. Meklēju Laravel privātstundas

  Izskatās, ka šis forums sevi ir izsmēlis.... Visādi wannabe superstari huiņu dzen un tas arī ir viss... Man mby ir grūti apgūt principus un specifiskas lietas angļu valodā, bet tas nemazina manu vēlmi mācīties. Es BLED lūdzu palīdzību pa maksu nevis ubagoju lai man visu nahaļavu iemāca. Lasīt ujobok nemāki? nevari neko piedāvāt, tad pis staisni ībli!
 7. Meklēju Laravel privātstundas

  Tēmēts arī tiem, kuri ir ielaikojuši šo postu - es latviešu valodā uzrakstīju ko meklēju!
 8. Meklēju Laravel privātstundas

  Meklēju adekvātu programmētāju, kurš pa samērīgām naudiņām varētu pāris h mēnesī pamācīt dziļāk par PHP OOP bet konkrētāk tieši pa Laravel freimworku. Kkādas priekšzināšanas jau ir iegūtas un principā arī tēmas, kuras gribētu apskatīt un izzināt vairāk arī ir jau padomā iesākumam. Doma ir tāda - veidojot projektu pa laikam tikties un atstrādāt nepieciešamās zināšanas. Lūdzu neatsaukties "wannabe" skolotājus un "esmu krutāks par dievu", bet tiešām lietpratējus. Piedāvājumus šeit vai privāti. Piedāvājums aktuāls līdz topiks tiks slēgts.
 9. Ipb 4 nagivācija.

  http://invision-virus.com/forum/index.php/topic/1846-how-do-i-edit-navbar-ipb/ https://invisioncommunity.com/forums/topic/322782-adding-link-to-main-menu/ Izklaidējies!
 10. Ipb 4 nagivācija.

  F12 -> inspect element Lai gan īsti nezinu IPB uzbūvi, bet pieņemu, ka navigācijas nosaukumi varētu būt arī DB, bet tas ir tikai minējums... P.S. ja jau nevari kodā atrast navigāciju, varbūt nemaz nav vērts sākt, pa priekšu nepamācoties kko no kodēšanas?
 11. FANO.IN IELŪGUMI

  Jā, tur ir noteikts lietotāju skaits. Ik pēc noteikta laika neaktīvos un ar sliktu ratio met ārā, bet kad un kā hvz. Vnk iemetu info, ka atkal off. Ja nemaldos, tad tas viss ir aprakstīts viņu FAQ
 12. FANO.IN IELŪGUMI

  http://prntscr.com/igjzqp Nevar atkal :/
 13. Pērku CSGO

  14 EUR spēli pa 5 EUR? Un cerības, ka nenoskamos? Ok!
 14. HAS mēneša spēle

  Nu ir tak varianti, kurus šeit nepieminēšu...
 15. HAS februāra spēles laiks

  dd2 train nuke
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.