Jump to content

eerenpreiss

Biedrs
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

eerenpreiss last won the day on October 11 2018

eerenpreiss had the most liked content!

Community Reputation

72 Excellent

About eerenpreiss

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday 12/14/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Gaming, programming, beer and woman

Contact Methods

 • Skype
  da_priex

Recent Profile Visitors

3,401 profile views
 1. Cik atceros, tad nebija obligāti, bet pamēģināju nomainīt arī uz latvian un bez izmaiņām
 2. Sveiki! Tātad lieta, kurā ir problēma ir bloga posts. Problēma - ievadot latviešu rakstu zīmes, veidojot postu, datu bāzē šis teksts ievadās jau ar ķeburiem dažu mīkstinājuma zīmju vietā (ne visu) datu bāzē lietoju utf8mb4_unicode_ci. Tālāk interesanti ir tas, ka piemēram bleidā, kurā izvadās visi bloga posti, teksts izvadās kā datubāzē bet atverot single blog post, bleids visu attēlo pareizi Pagaidām nekādus koda fragmentus nepievienošu, jo nezinu kurā virzienā rakt, tādēļ, ja ir nepieciešama kāda specifiska informācija, lai palīdzētu, sakiet un komentāros pievienošu.
 3. Neargumentēti pateikt, ka PHP ir mēsls ir tas pats, ja es tagad pateiktu, ka piens ir suuds. Katram projektam ir savādākas vajadzības un, lai tās izpildītu ir nepieciešamas atšķirīgas programmēšanas valodas. Domā PHP prikola pēc ir viena no populārākajām programmēšanas valodām? Par mācīšanos - ja ir finansiāla iespēja, iesaku apmeklēt php kursus ISMA (Informācijas sistēmas un menedžmenta augstskola), bet tas gan buus diezgan sālīti. Ja nav iespēju, tad ieteiktu sākt ar https://www.w3schools.com/ vai php oficiālo dokumentāciju.
 4. Veicu migrāciju, ustādīju SSL sertifikātu un izmeta šādu erroru. Any help? http://prntscr.com/mitamk
 5. tam nevajag htaccess, pietiek ar global_config.php uz https Bet atrisināju ar šo - https://invisioncommunity.com/4guides/advanced-options/configuration-options/using-ssl-https-r273/ Bet tagad radās next problem - http://prntscr.com/mitamk
 6. Ir iegādāts un sakonfigurēts SSL sertifikāts, bet vēl joprojām nerādās drošs savienojums. http://prntscr.com/mis6i7 Idejas kā to novērst?
 7. Tā kā esmu nolēmis iegādāties xbox one, meklēju iespējas iegādāties spēles par saprātīgām cenām. Prioritāte sporta spēles un multiplayer spēlējamas racing žanra spēles, bet protams izskatu arī cita žanra spēles. Ja nav ko pārdot, priecāšos arī par linkiem no izdevīgu pārdevēju mājas lapām. No rokas iegādātos Rīgā satiekoties ar cash money.
 8. https://www.w3schools.com/css/default.asp tur malā ir sadalītas tēmas par CSS un ir arī tieši par responsive
 9. Ar kko tak čalim jāsāk. Pomelo pieminēja par resursiem... Piekrītu, ka viņu ir pietiekoši, bet ne visi iesākumā zin kur ko meklēt. Un, iespaidojoties no gataviem, profesionāliem dizainiem, zaudē savu identitāti. Principā nosodu neargumentētas replikas, bet, ja autors tiešām grib mācīties, attīstīties un saistīt sevi ar web dizainu, tad minecraft lapas noteikti nav "way to go". Jādomā plašāk.
 10. Dzirdi, Tu aprobežotais dauni? Cilvēks izmēģinājis spēkus dizainā un vēlējās pamācības/ieteikumus nevis Tavus debilos, jēlos komentārus. Nesaprotamā valodā to palūdza? Tu esi kaka un Tavs avatars ir kaka, un ej smirdi kkur citur.... Tipa kārtīgs biedrs? Wannabe stackoverflow masters? Dēļ tādiem pid*riem kā Tu komjunitijs tikai zaudē ne iegūst Bet par dizainu protams piekritīšu, ka viss tāds saspiests un diezgan uzkrītoša fontu nesaderība- tas vismaz man pirmais, kas krita acīs. Es gan neesmu dizaineris, bet datuma-laika fontiem vajadzētu būt vienādiem vismaz vienas lapas ietvaros.
 11. Pamēģini uz faila ieiet properties un nomainīt šādi izvēloties progas atrašanās vietu. http://prntscr.com/l2qs89 -> http://prntscr.com/l2qsc8 Ja netiec galā, tātad līki pirksti. No offence, just reality.
 12. eerenpreiss

  vasaras plāni

  Šovasar jūlijā sanāks mega izbrauciens. Jūlija sākumā ar sievu un puiku jābrauc uz Slovākiju, sīkajam futbola turnīrs nedēļu garš "PREŠOV, SLOVAKIA". Lai saprastu cik liels šis turnīrs būs, šeit būs saraksts ar reģistrētajām komandām - http://www.fragariacup.4sport.sk/registered-teams.en.html . Dosimies ar mašīnu cauri Lietuvai un Polijai. Ja gadījumā kādam ir kāda rekomendācija ko pa ceļam apskatīt, tad laipni aicināti Visa nedēļa pa Slovākiju un pēc turnīra beigām kkāda ūber akvaparka apmeklējums (sīkā treneris konkrēti to parku nenosauca, bet teica, ka esot reāli kruts). Nu un tās nedēļas 5dienā rullējam atpakaļ uz LV, lai sestdienas 13:00 paspētu ierasties uz kāzām Valmierā. Tad nedēļa chills ar sievu 2atā bez sīkajiem un tad jau atkal darbs un brīvdienās atpūta pie dabas
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.