Jump to content

soprano

Biedrs
 • Content count

  286
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Bad

About soprano

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jelgava

Recent Profile Visitors

1,307 profile views
 1. soprano

  stealth.lv [intro]

  https://www.myfonts.com/fonts/mawns/billion-stars/regular/
 2. soprano

  Text FadeOut

  Vēršos pēc padoma reku būs easy kods https://jsfiddle.net/fhzr70wk/ Lieta sekojoša tajā kadā,text fade out un fade in,gribētos dabūt gatavu,lai tikai fade in?
 3. soprano

  giveaway domain

  piesakos
 4. soprano

  Apple tv

  Ir doma iegādāties 4gen apple tv,vēršos pēc padoma,cilvēkiem kas lieto vai šis vel darbojās Kā ir ar kodi,popcorntimes vai kādu citu app kur free var skatīties filmas,seriālus?
 5. soprano

  kodi ip tv

  Hei kāds ir dabujis bezmaksas ip tv Latvijas kanālus, kodi.tv Esmu mēģinājis pēc dažādiem tut,bet nesanāk,varbūt kāds zinās?
 6. soprano

  razer blackwidow

  Labdien,interesē nestrādājoša razer blackwidow chroma,klaviertūra,precīzāk tikai augšējais vāks (priekša) un pāris pogas,varbūt,kāds var ko piedāvāt.Jelgava PM
 7. soprano

  Instalācijas kļūda

  Vīri,kur jūs bijāt ātrāk,bet par parinstelēšanu,nav tik vienkārši,man ir problēmas ar ram,bet pamēģināšu ... Domāju ka viss sanāca uz sava win 10 home lejuplāēt no ms lapas,kontrol panelī uzspiedu mainīt aktivizācijas kodu ievadiju pirkto 10pro viņš itkā apdeitoja uz pro bet pie licenzes rakstīts "windows is activated with a digital license linked with your profile" wtf pēc pārinstelēšanas uz šī pc es varu izmantot to pašu aktivizācijas kodu?
 8. soprano

  Instalācijas kļūda

  Tik tālu tiku galā,velviens jautājums,esmu ieinstelējis win un nopērkot šo https://www.hrkgame.com/games/product/windows-10-home-edition-pc-cd-key/?a_aid=gocdkeys mani mulsina šis "This version of Windows works only on new installed Windows. If you purchase this version, you will need to re-install your Windows" seriously? nekādīgi nesanāks aktivizēt ar ieinstelētu win,win es lejuplādēju no MS lapas?
 9. soprano

  Instalācijas kļūda

  Kāds ir saskāries ar šo?
 10. Kā pārbaudit vai username jau pastāv? if($_SERVER["REQUEST_METHOD"] == "POST") { // username and password sent from Form $username=mysqli_real_escape_string($db,$_POST['username']); $password=mysqli_real_escape_string($db,$_POST['password']); $password=md5($password); // Encrypted Password $sql="Insert into users(username,password) values('$username','$password');"; $result=mysqli_query($db,$sql); echo "Registration Successfully";
 11. Meklēju Back-End programmētāju gabaldarbam,var būt arī students,interesentiem rakstīt uz e-pastu arturs.at.work@gmail.com tur jūs saņemsiet sīkāku informāciju.
 12. soprano

  info izvade no db dažādos stilos

  Izskatās cerīgi,bet to bg bildi man nevajag css bet gad linku,vai kaut kā tā,gribētos bildi dabut no bloga
 13. soprano

  info izvade no db dažādos stilos

  CSS kodu vai CSS class vai id... - tas man īsti neder,man vajag lai tur rāda jaunākās bloga ziņas
 14. Meklēju,konsultāciju/palīdzību kā izvilkt datus dažādos stilos,piemēram 1's raksts teksts ar bg krāsu,otrais raksts ar foto bez teksta,trešais raksts arcitu bg krāsu (kā piemērs) un izvelk pēdējos trīs rakstus?
 15. soprano

  html dropdown lietot ar js

  Paldies,tieši tas ko meklēju
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.