Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sid Vicious

Biedrs
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-7 Poor

About Sid Vicious

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

181 profile views
 1. esmu jā, bet nu, ja cilvēkam ir šeit posti/reputācija tad tādam protams, ka iešu pirmais nevis kaut kādiem zaļiem gurķiem.
 2. čalis kurš nesen ir reģistrējies šeit.
 3. Pērku steam acc ar csgo un pubg iekšā, par csgo ranku galīgi vienalga, cenas piedāvāt privāti, noneimeriem neiešu pirmais.
 4. bump
 5. Pardodu eune profilu http://eune.op.gg/summoner/userName=momsslayer8xl 7.50 seb only, pardodu, jo nepieciesama naudu un lolu pa lielam vairs nespeleju. s4 , iepriekseja sezona s1 bija. 38 champs skini sheriff caitlyn, nutracko, viking tryndamare, mundo mundo, tpa mundo. un laikam viss
 6. tik tiešām nevienam nevajag pa dešuku šo acc?
 7. der arī swed banka
 8. Varu kaut vai dod visu savu info kur dzīvoju, i-neta facebook profilu, nezinu ko vēl. Vienkārši iepriekš jau liku pa 15 eiro neviens neņēma viņu, pēdēja cena ir pa 10 eiro, jo no tām spēlēm kas ir uz tā acc vairs pa lielam nevienu nespēlēju.
 9. dodu visu līdz, varēs samainīt e-pastus un visu pārējo, akkaunts stāv jau ilgu laiku neizmantojams kā arī pa lielam vairs nav laika spēlēm, jo darbs un tā kā arī ir cits profils kuru pašlaik izmantoju.
 10. http://steamcommunity.com/id/FraierGaming/ pa dešuku atdošu, šā vai tā neizmantoju jau entos mēnešus viņu, seb only šī ir pēdējā cena akauntam, vai nu atdodu pa 10 eiro vai lai turpina labāk pūt
 11. Tikai šodien pa 15 eiro - http://steamcommunity.com/id/FraierGaming/ un nav pieejas pie h1z1
 12. irir undo - mundo, haha īstais vārds viņam ir Eltons, ja ir nepieciešams uzvārds varu vēlāk iedot - facebook'ā arī viņš ir.
 13. last bump
 14. sorry par offtopic nezinu kādēļ nevaru edit'ot savu iepriekšējo postu, bet rekur ir viņa profils citā forumā ; https://exs.lv/user/26311 sīks zaglēns, jau vairākus ir paspējis apzagt + cik es zinu tad viņa senči ne tuvu mentiem nav, bet varbūt arī kaut ko jaucu.
 15. atkal bomžara undo aka KMP uzdarbojās.