Jump to content

K3LV

Biedrs
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

K3LV last won the day on August 12 2018

K3LV had the most liked content!

Community Reputation

92 Excellent

1 Follower

About K3LV

 • Rank
  Auto tehniķis
 • Birthday 03/03/2008

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,140 profile views
 1. Lasot uzmanīgāk , citēju "Rūsas zobs nav skāris" Protams ir arī iespējams kaut ko sarunāt, uz vietas apskatot, un cena nav cieta.
 2. Sveiki, labdien. No šodienas tirgojas ļoti skaists un kopts 2004.gada BMW E46 universalītis ar 2.0 dīzelīti un 110 kw dzinēja jaudu , komplektā ar 6pakāpju manuālo kārbu. Automašīna ir vizuāli ideālā stāvoklī, bet protams laikapstākļi arī savas pēdas nedaudz ir atstājuši. Rūsas zobs nav skāris, jo auto ļoti rūpīgi uzpasēts un brīžos, kad netiek lietots, tas uzturas apsildīta garāžā. Uz auto ir oriģinalie BMW vieglmetāla diski, lai iegūtu vēl patīkamāku skatu, vienīgi disku iepriekšējais īpašnieks tos nedaudz saskādejis. Adas salons, radio ar 16:9 displeju. Sēdekļi, kā jau ikdienas automašīnām ir diezgan pasēdēti un padiluši, bet tas būtu tikai normāli priekš gandrīz 15 gadīga auto. [Sludinājuma papildinājums] Īpašnieks pārdod labi koptu un lolotu BMW E46 Special edition universāli ar 2.0 dīzeļdzinēju un 6pakāpju manuālo kārbu. Auto ievests no itālijas, Latvijā bijis tikai 1 īpašnieks. Automašīna ieguldījumus neprasa. Apkopes veikas laicīgi (ik pēc 10 tūkstoš km). Pirms 20 tūkstoš km mainīta eļļa kārbā un reduktorā. Mainīts dzesēšanas šķidrums pie pēdējās apkopes. Automašīnai uzstādīti TRW bremžu diski un kluči, kā arī veikta pilna bremžu apkope. Virsbūve ļoti labā stāvoklī, rūsējis nav. Sēdies un brauc. Detalizēta info par automašīnas komplektāciju : vehicle data vehicle identification no. WBAAP71060PP18910 model designation 3' e46 colour sonderlackierung ( 490 ) upholstery special upholstery w/o color spec ( z1xx ) drive heck type code ap71 model 320d series 3 / e46 / 3fl body touring steering/ left doors 5 ec m47do1 displacement 2.00 power 110 options s167a eu4 exhaust emissions norm s2cda lt/aly wheels star spoke 136 s249a multi­function for steering wheel s255a sports leather steering wheel s320a model designation, deletion s321a exterior parts in body color s386a roof rail s411a window lifts, electric s423a floor mats, velour s428a warning triangle s431a interior rr vw mirror w aut anti­d s441a smokers package s464a skibag s473a armrest, front s493a storage compartment package s494a seat heating f driver/front passenger s502a headlight washer system s508a park distance control (pdc) s520a foglights s521a rain sensor s522a xenon light s534a automatic air conditioning s550a on­board computer s609a navigation system professional s672a cd changer bmw for 6 cds p7rga special ed. Lifestyle stratus grey s722a edition lifestyle s785a white direction indicator lights s8spa cop control l801a germany version s863a europe/dealer directory s879a german / on­board documentation s938a control zs individual series s940a special request equ Atrodas , apskatīt un pabraukt var Rīgā. Cena - 3600eur Sazināties un uzzināt papildus info var šeit pat iekš GAZ, vai rakstot iekš watsapp -
 3. Nopirkt cilvēku noteikti nevarēsi, bet noalgot visticamāk, ka sanāks. labprāt dzirdētu ko vairāk par tavām vēlmem, un kā visu savu projektu esi iztēlojies.
 4. apmācības arī tiek nodrošinātas, lai kļūtu par mid lvl php programmētāju ?
 5. Kas tam pēdējam diskam pa vainu? Uzsists?
 6. Piečuks un šokolādes batoniņš Snickers. Šo piedāvājumu nav iespējams noraidīt.
 7. Tā jau ir, joprojām tiek meklēti cilvēki, kas "strādās" Tavā vietā, un atliks tik visus laurus noplūkt. Par tēmu, kāpēc pats neuzņemies 100% atbildību par savu serveri un tā izveidi? Kāpēc pats īsti neesi ielicis jau pašus pamatus, savedis kārtība gamemode utt. izdari to, un tikai tad sāc meklēt komandu, kas veiks updeitus, lai atjaunīnātu un uzlabotu serveri.
 8. K3LV

  SPREE-GAMING.COM

  Kaut kas mazliet aizmirsies, bet kopumā neslikt pagaidu variants, na neskaita, ka pie katra lapas refreša parādās neskaists LOADING uzraksts
 9. Ļoti atvainojos, bet Jūsu pieteikums tiek noraidīts saskaņā ar nepietiekamo pieredzi kā arī nav nepieciešamo licenšu, kā piemēram - sertifikāts/license ieroča nēsāšanā un uzglabāšanā, nav neviena personu apliecinoša dokumenta, kā arī izrakst no valsts iekšlietu ministrijas, par Jūsu sodāmībām, nav arī vispārējās medicīniskās pārbaudes slēdziens, par Jūsu fizisko veselības stāvokli, kā arī nav izziņas no psihologa , narkologa, par Jūsu garīgo stāvokli , un vai tas ir atbilstošs darbam valsts policijā.
 10. Cenšos saprast, kurā brīdī esmu izrādījies. Laikam mūsdienās raksstīt pareizi ir sodāms pārkāpums. QuestiomXD, ļoti atvainojos, ka aizskāru Tavu pašcieņu iemetot Tevi un topika veidotāju vienā maisā, bet diemžēl Tu raksti gandrīz tikpat traģiski kā raksta autors, līdz ar to, varēsiet ieņemt vienu solu gramatikas un interpunkcijas kursos. Ja ir kādas pretenzijas , ļauj palabošu Tevis rakstīto. "Tad kāpēc veido projektu? Iesāc vismaz ar vienkāršu forumu, serveri, mazu komandu, gramatikas kursiem un tad jau arī iesi pa to - To Do List. Tad arī viss sāksies. Ja ir nepieciešams ,varu bezmaksas palīdzēt vienkāršajās lietās.... " Ja ir kādas negācijas, vai pretenzijas par to, ka esmu Tev aizrādījis, droši sazinies ar mani privāti, risināsim šo situāciju.
 11. Varēsiet abi apmeklēt kursus, vienlaicīgi. Par tēmu, detalizēti izklāsti man savu pirmā servera ideju, kā arī par to, kas kopumā būs Tava projekta centrs. uz ko viss tiek bāzēts, un ap ko viss tiek apaudzēts.
 12. Nē, tā nav.Ja esi izturējis tik tālu, un esi izveidojis pašus pamatus pats, tad arī darbaroku komandu savākt ir vieglāk, jo Tu jau zini, kas ietilps nākošajā update, un Tev ir iespēja arī pilnvērtīgi sniegt darba uzdevumu saviem padotajiem. Darītāju ir daudz, bet ir jāprot atšķirt darītaju no statusa gribētāja, un ir jāpārbauda, vai dotā persona ir spējīga veikt sev uzticēto uzdevumu. Gudra galva ir jebkuram, bet vai visi prot to pielietot , tas jau ir cits jautājums.
 13. Tātad Tev ir nepieciešami darbarūķi, kuri sataisīs serverus utt, bet ja būs nepieciešamība, Tu pieslēgsies un organizēsi, visu pasākumu? Mēs pareizi sapratām Tavu domu? Kā jau augstāk minēju, uztaisi vismaz vienu serveri pats, un tikai pēc tam, pieaicini papildus cilvēkus projekta attīstībā.
 14. varbūt iesākumā uztaisi sev kā īpašniekam reālu to do listu, un tad arī pa punktam ej visam cauri, būs gan vieglāk visu realizēt, gan arī jau iespēja un motivācija turpināt, jo viens kārtīgs serveris ir labs iesākums normālam projektam, un + iespējams kādu kapeiku nopelnīsi , nākošā servera izveidei. neaizmirsti iekļaut arī pareizrakstības kursu apmeklējumu, jo tomēr projekta vadītājam vajadzētu prast gramatiski pareizi, un saturīgi rakstīt un komunicēt. Latviešu valoda un interpunkcija nav tik ļoti sarežģīta. No offense.
 15. neesmu ne dizaineris , ne kodētājs, bet ir daži punkti, kas tiešām noderētu turpmāk mājaslapas veidošanā. 1. sāksim no pašiem pamatiem. Ir jāizvēlas piemērots background, lai viss neizskatītos, kā viens liels gaļas blāķis. Tavā gadījumā, ir vienkārši bg, un uz bg, ir samesti logi. Iesaku izveidot tādu kā lauku (vietu , kur ievietosi visu info, kas būs mājaslapā), to var izdarīt ar vienkāršu css, līdz ar to, bg būs kā fona elements, nevis lapas saturs. 2. ja ejam talāk, tad pieskaramies tēmai par logo. šoreiz runa ies vairāk par logo novietojumu. Ja ir vēlme to izmantot kā logo un header vienlaicīgi, tad tomēr prasītos kāda neliela atstarpe starp pašu lapas augšu, un sekojošo navigāciju, viss tikai tapēc, lai nepārklātos logo ar navigāciju un nepazustu kāds no logo elementiem. 3. navigācija, ir jāpiestrādā pie dizainiskās navigācijas izskata, kā arī pie fonta izveles, kā arī izkārtojuma. pašlaik skats tāds, ka ir izveidots atsevišķs logs, un sarakstīts teksts vienā rindā ar atstarpēm. 4.skatos, ka esi plānojis vai mēģinājis atainot tadu kā monitoru, un projekta jaunumus, kas diemžēl nav īsti sanācis vizuāli skaisti, jo katrs info panelis atrodas savā pusē, un ir diezgan liela atstarpe ( no sērijas - še tev meitiņ divi lati, turi kājas labi plati). Ja, iepriekš būtu izveidojis content vietu, tad arī atstarpes nebūtu tik lielas un būtu vizuāli skaistāk, kā arī daudz parocīgak. 5.par pašiem info blokiem. Kā jau daži minēja, idealā gadījumā ikonas veidot pašam, pieskaņojot tās dizainaim, bet ar to viss nebeidzas, nepieciešams arī pielāgot teksta krāsas un teksta izkārtojumu, lai nebūtu šķībi, greizi un nepareizi. tas tā īsumā, par to, ko es šiet redzu, un kā es to darītu, ja darītu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.