Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

K3LV

Biedrs
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

48 Good

About K3LV

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 03/10/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  LEAGUE OF LEGENDS. HTML / CSS

Contact Methods

 • Skype
  creativew0wlv
 1. Nav svarīgi, kur skatos, galvenais ir tikt vaļā no raksta ievietotajiem lukturiem, lai nekrāj putekļus.
 2. Nosūtīts. The e-mail address alenisn29@gmail.com is already in use.
 3. HELLA , tikai jauni, un maksā kosmosu. ap 900 eur. Uzstādīšanas puse:pa labi Lampas tips:PSY24W Lampas tips:D1S (Gāzizlādes spuldze) Lampas tips:H8 Apgaismes ierīces tips:Bi-Xenon Apgaismes ierīces tips:LED Apgaismošanas ierīces funkcija:ar mirgojošu gaismu Apgaismošanas ierīces funkcija:ar dienas gaismām Apgaismošanas ierīces funkcija:ar adaptīvajām gaismām
 4. Apstiprinājuma emails tika nosūtīts uz norādīto epastu (yonikslv96@gmail.com). Ielūgtajai personai jāapstiprina saņemtā vēstule savādāk jaunizveidotais konts tiks automātiski izdzēsts pēc pāris dienām.
 5. Motors daļēji tiek uzlabots, un līdz ar to, palēnām palēnām, gadiem ejot rupnieciskais defekts tiek labots, bet šā vai tā, šādiem tādiem eksemplāriem ir problēmas. Tagad diezgan aktuāls defekts, ko esmu pifiksējis, ir jauno audi ABS sūkņi, kuri nāk kopā ar visu vadības bloku. Orģināla cena ap 1.5k.
 6. Oho, beidzot arī tēma, kur varu grudi iebļauties. Runājot par audi, A4, A6, tieši dīzeļiem ir problēmas ar sadales vārsptām, tāpēc ar salīdzinoši lieliem nobraukumiem nemaz neskaties, var gadīties, ka kādu laiku pabraukāsi un sāks vārsti klabēt un jauda zust. Dīzelis , ja godīgi, pēc dzinēja remonta izmaksām ir ļoti dārgs, tāpēc pat neiesaku. Daudzi ļoti slavē volvo automašīnas, bet tā ir laimes spēle, jo ja trapās japānis, ir slikti, bet ja patrāpās zviedrs, tad vari reizi gadā tikai ritošo mazliet pabakstīt. Par rezerves daļu izmaksām, salīdzinoši dārgs, un daudzas specifiskas detaļas nav pieejamas, vai arī maksā vienkārši kosmosu. Korijs vienubrīd pieminēja B5 pasātu. Cepuri nost, pats braukāju ar b5 sedanu, benzīnu. Detaļu izmaksas ir ļoti mazas, tieši uz augstas kvalitātes rezerves daļām. Dīzeļiem ir problēmas ar pastiprinātu eļļas zušanu, precīzāk, dzinējs ēd salīdzinoši daudz eļļu. Pats personīgi ieteiktu vai nu pasātu b5, 1.8 benzīnu, tikai ne turbo. vai arī toyota avensis /corolla verso. Tās ir ļoti prakstiskas, ekanomiskas, un šoreiz arī runāju benzīndzinējiem. Viens no variantiem. https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/toyota/corolla-verso/biximm.html , viens no variantiem.
 7. Mazliet sanāca pakratīties pa latvijas ceļiem ar RS6 V10 TFSI, nebija tik traki, bet te nav ko darīt auto ar 500+ lopiem. Tāda maza stumdīšanās vien sanāk. RS 6, ir salīdzinoši augsts, un zemi īsti neskrāpē. Žēl jau ir tas, ka nedabū dzinējs kārtīgi izskrieties.
 8. 55 eur jauns, ķīna.
 9. Korij, nē, vairāk biju domājis par standarta raids, dungeons, battlegrounds, world quest, arenas. Bet līdz tam ir mazliet jauzkačā savs blood elf rogue. Pie tam, saucamais jaunais Legion iekļauj sevī visas iepriekšējās expansion pakas. Taja skaitā aŗī litch king u.c.
 10. Sveiki! Jau kādu laiciņu prāta virmo doma par World of Warcraft uzspēlešanu, bet vienam kaut kā mazliet gairlaicīgi, tāpēc varbūt ir kāds, kuram ir luste uzspēle kopā. Spēleju oficiālo World of Warcraft :Legion. Visu papildus informāciju kopa ar interesentiem izrunāsim.
 11. Apstiprinājuma emails tika nosūtīts uz norādīto epastu (marissliepa@inbox.lv). Ielūgtajai personai jāapstiprina saņemtā vēstule savādāk jaunizveidotais konts tiks automātiski izdzēsts pēc pāris dienām.
 12. Man ar bija līdzīga problema ar HTC telefonu, bet man pietika ar rūpnīcas iestatījumu atjaunošanu, un nevajadzīgo google apps, tā teikt - disable. Uz Just5 Spacer, kurš aptuveni 4 gadus godam nokalpoja, darīju tieši tā pat.
 13. ss.lv uz tieši 2006 gadu ir 3 kia sorento, bet zinot , ka Tavs auto nāk no 2002.g , tad iespējas palielinās. Galvenais atvēli mazliet laiku un apzvani visus, un tad izvelies lētako.
 14. turbomotors.lv izjauks, sataisīs un vēl garantiju iedos. pie tam, ieplūdes vārsts, vai turbīnas vakuuma regulators?
 15. Būtu forsi uzzināt skrūvju vietu izmērus. respektīvi skrūvju loku . Uz diska vajadzetu būt rakstītam.