Jump to content

K3LV

Biedrs
 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

K3LV last won the day on January 9

K3LV had the most liked content!

Community Reputation

76 Excellent

About K3LV

 • Rank
  Auto tehniķis
 • Birthday 03/10/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  LEAGUE OF LEGENDS. HTML / CSS

Contact Methods

 • Skype
  creativew0wlv

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. K3LV

  Parādi savu vāģi

  Vārsti ar virzuļiem nesabučosies, bet ķēde vienkārši paliks ļengana un parādīsies diezgan nepatīkama dzinēja sīkšana, kā arī neliela spriegotāja grabēšana. Jaudas zudums būs neliels, bet jūtams.
 2. K3LV

  Parādi savu vāģi

  2.5 tdi dila sadalenes , to es zinu, un tas nav nekas jauns. Runājot par salīdzinoši jaunajiem 3.0 dzinējiem- runa neiet par sadales vārsptām, bet tieši par sadales vārpstu ķēdi un tās spriegotāju. Sadales vārpstas pašas par sevi šiem modeļiem ir izstrādātas ļoti kvalitatīvi un kalpo ilgi, bet tai pat laikā, pēc noteikta laika, atkarībā no braukšanas stila , ķēde un spriegotājs sāk grabēt, kura rezultātā ir nedaudz nobīde GSM. Pašas klapes kas atrodas kolektorā izdilst ļoti reti. Lielākās problēmas ir kolēktoriem ar aktuatoriem, un pārvada āboliem - jā, tie gan izdilst, bet maksā salīdzinoši kapeikas. aktuātori ir diezgan jūtīgi, un ja elektromotors saņem nepareizu info no EVB , tad arī aktuatora elektromotors sāk vārīt ziepes, un mēdz norubīties, līz ar to, jāmaina. Cena, ap 250 eur alternatīva, un pēc tam pieprogrammēšana EVB.
 3. K3LV

  Parādi savu vāģi

  3.0 dzelītis? ammm, sadales vārpstu ķēde un spriegotājs. pagaidām vienīgais, ko uz ātru roku varu pateikt.
 4. K3LV

  BMW enģeļu acis. 5 EUR, kurš atradīs

  Tev orģināli viņi nāk iekšā, vai gribi ielikt? Un kas par defektu? Kā arī forši būtu šasiju ja nosauktu.
 5. K3LV

  BMW enģeļu acis. 5 EUR, kurš atradīs

  Joka pēc vari uzzvanīt uz bmw šrotiem, painteresēties, varbūt kādam ir kāds defektēts lukturis. http://www.bmparts.lv - viens variants 29920617 - variants otrs. Vēlāk parakšos vel pa saviem sakariem, tagad uz ātro uzmetu, kamēr esmu darbā.
 6. K3LV

  giveaway domain

  Nu, lai jau iet. Es ar piedalos.
 7. K3LV

  Kur palika vecie labie..?

  Ziverts? no koduk ? Tādi vēl eksistē?
 8. K3LV

  Awesum.e dizains :?

  Neesmu dizaineris, bet tīri vizuāli skatoties uz šo darbu, mazliet acis mežģās, un viss ir tikai dēļ bloku izkārtojuma, itkā bloks ir, bet tai pat laikā tā visa turpinājums ir kaut kur prom aizpeldējis. Tas content shadow itin nemaz tur neiederas, un pieļauju, ka šāda izkārtojuma lapas dizains viennozīmīgi izskatītos labāk bez conten border un shadow, tad tie bloki, kas ie pāri content borderiem arī izskatītos labāk. Headeris arī, nu kaut kā nekā, ideja varbūt it ļoti laba, bet to jāmēģina attēlot mazliet savādāk, lai parādītu to kā sava veida odziņu lapai. Šķības un nevienādas malas šoreiz nebūs risinājums.
 9. K3LV

  Programmēšana skolās

  Vidusskolas laikā saskāros ar to, ka informātikas stundā nācās mazliet pamācīties HTML/CSS, bet tas arī bija tīri virspuseji, pa lielam tikai populārakie tagi un viss, nekas padziļināti. Kā jau augstak ir minēts, piekritīšu, ka ne visiem programmēšana ir sirdslieta, un katram ir savi paņēmieni kā uzlabot domāšanu, gan loģisko, gan matemātisko. Ja runa iet par obligāto mācību stunu - Programmēšana, tad sāksies diezgan liels bardaks, jo būs ļoti daudzi, kad protestēs pret šāda veida nodarbībam, tīri tikai tapēc, ka tas nav audzēkņa interesēs. Kā papildus pulciņu, vai izveles priekšmetu, jā, nenoliegšu, varētu izdoties, bet tikai ar nosacījumu,ka tas ir paredzēts tikai audzēkņiem, kuriem ir patiesa interese šajā nozarē.
 10. K3LV

  Meklēju driverus [Win7]

  paprovē kādu no šeit minētajiem spied te
 11. K3LV

  Bitcoin tēma

  kādas atsauksmes par coindash?
 12. K3LV

  Bitcoin tēma

  Joka pēc, pirms divām dienām reģistrējos binance. 25 eur iemetu. tagad skatos , kas kur kā. Paņēmu Cardano, jāskatās, ko laika gaitā dabūšu, ja dabūšu.
 13. K3LV

  MAZAIS KRĀSOŠANAS PROJEKTIŅŠ.

  Tas par lipšanu nost ir diezgan strīdīgs vavariants, jo pirms pāris gadiem šādā pašā stilā sakrāsoju Lagunu, viss turās, nekur nekā nekrīt nost. Bet , paldies par ieteikumu.
 14. K3LV

  MAZAIS KRĀSOŠANAS PROJEKTIŅŠ.

  Jā, tā ir lielākā bēda, ka sāku fotografēt tikai brīdī, kad viss jau bija procesā. Pat nebija iepriekšēja iecere publicēt, bet aiz gara laika, kādu rakstiņu jau vajag.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.