Jump to content

K3LV

Biedrs
 • Content count

  76
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

K3LV last won the day on August 12

K3LV had the most liked content!

Community Reputation

88 Excellent

1 Follower

About K3LV

 • Rank
  Auto tehniķis
 • Birthday 03/10/1994

Contact Methods

 • Website URL
  JAUNAIMPERIJA.LV
 • Skype
  creativew0wlv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  CAR REPAIR / AUTOMOTIVE

Recent Profile Visitors

942 profile views
 1. K3LV

  [LSPD pieteiksanas]

  Ļoti atvainojos, bet Jūsu pieteikums tiek noraidīts saskaņā ar nepietiekamo pieredzi kā arī nav nepieciešamo licenšu, kā piemēram - sertifikāts/license ieroča nēsāšanā un uzglabāšanā, nav neviena personu apliecinoša dokumenta, kā arī izrakst no valsts iekšlietu ministrijas, par Jūsu sodāmībām, nav arī vispārējās medicīniskās pārbaudes slēdziens, par Jūsu fizisko veselības stāvokli, kā arī nav izziņas no psihologa , narkologa, par Jūsu garīgo stāvokli , un vai tas ir atbilstošs darbam valsts policijā.
 2. K3LV

  iespejama sadarbība

  Cenšos saprast, kurā brīdī esmu izrādījies. Laikam mūsdienās raksstīt pareizi ir sodāms pārkāpums. QuestiomXD, ļoti atvainojos, ka aizskāru Tavu pašcieņu iemetot Tevi un topika veidotāju vienā maisā, bet diemžēl Tu raksti gandrīz tikpat traģiski kā raksta autors, līdz ar to, varēsiet ieņemt vienu solu gramatikas un interpunkcijas kursos. Ja ir kādas pretenzijas , ļauj palabošu Tevis rakstīto. "Tad kāpēc veido projektu? Iesāc vismaz ar vienkāršu forumu, serveri, mazu komandu, gramatikas kursiem un tad jau arī iesi pa to - To Do List. Tad arī viss sāksies. Ja ir nepieciešams ,varu bezmaksas palīdzēt vienkāršajās lietās.... " Ja ir kādas negācijas, vai pretenzijas par to, ka esmu Tev aizrādījis, droši sazinies ar mani privāti, risināsim šo situāciju.
 3. K3LV

  iespejama sadarbība

  Varēsiet abi apmeklēt kursus, vienlaicīgi. Par tēmu, detalizēti izklāsti man savu pirmā servera ideju, kā arī par to, kas kopumā būs Tava projekta centrs. uz ko viss tiek bāzēts, un ap ko viss tiek apaudzēts.
 4. K3LV

  iespejama sadarbība

  Nē, tā nav.Ja esi izturējis tik tālu, un esi izveidojis pašus pamatus pats, tad arī darbaroku komandu savākt ir vieglāk, jo Tu jau zini, kas ietilps nākošajā update, un Tev ir iespēja arī pilnvērtīgi sniegt darba uzdevumu saviem padotajiem. Darītāju ir daudz, bet ir jāprot atšķirt darītaju no statusa gribētāja, un ir jāpārbauda, vai dotā persona ir spējīga veikt sev uzticēto uzdevumu. Gudra galva ir jebkuram, bet vai visi prot to pielietot , tas jau ir cits jautājums.
 5. K3LV

  iespejama sadarbība

  Tātad Tev ir nepieciešami darbarūķi, kuri sataisīs serverus utt, bet ja būs nepieciešamība, Tu pieslēgsies un organizēsi, visu pasākumu? Mēs pareizi sapratām Tavu domu? Kā jau augstāk minēju, uztaisi vismaz vienu serveri pats, un tikai pēc tam, pieaicini papildus cilvēkus projekta attīstībā.
 6. K3LV

  iespejama sadarbība

  varbūt iesākumā uztaisi sev kā īpašniekam reālu to do listu, un tad arī pa punktam ej visam cauri, būs gan vieglāk visu realizēt, gan arī jau iespēja un motivācija turpināt, jo viens kārtīgs serveris ir labs iesākums normālam projektam, un + iespējams kādu kapeiku nopelnīsi , nākošā servera izveidei. neaizmirsti iekļaut arī pareizrakstības kursu apmeklējumu, jo tomēr projekta vadītājam vajadzētu prast gramatiski pareizi, un saturīgi rakstīt un komunicēt. Latviešu valoda un interpunkcija nav tik ļoti sarežģīta. No offense.
 7. K3LV

  [HTML/CSS] Norm Intro Lapele

  neesmu ne dizaineris , ne kodētājs, bet ir daži punkti, kas tiešām noderētu turpmāk mājaslapas veidošanā. 1. sāksim no pašiem pamatiem. Ir jāizvēlas piemērots background, lai viss neizskatītos, kā viens liels gaļas blāķis. Tavā gadījumā, ir vienkārši bg, un uz bg, ir samesti logi. Iesaku izveidot tādu kā lauku (vietu , kur ievietosi visu info, kas būs mājaslapā), to var izdarīt ar vienkāršu css, līdz ar to, bg būs kā fona elements, nevis lapas saturs. 2. ja ejam talāk, tad pieskaramies tēmai par logo. šoreiz runa ies vairāk par logo novietojumu. Ja ir vēlme to izmantot kā logo un header vienlaicīgi, tad tomēr prasītos kāda neliela atstarpe starp pašu lapas augšu, un sekojošo navigāciju, viss tikai tapēc, lai nepārklātos logo ar navigāciju un nepazustu kāds no logo elementiem. 3. navigācija, ir jāpiestrādā pie dizainiskās navigācijas izskata, kā arī pie fonta izveles, kā arī izkārtojuma. pašlaik skats tāds, ka ir izveidots atsevišķs logs, un sarakstīts teksts vienā rindā ar atstarpēm. 4.skatos, ka esi plānojis vai mēģinājis atainot tadu kā monitoru, un projekta jaunumus, kas diemžēl nav īsti sanācis vizuāli skaisti, jo katrs info panelis atrodas savā pusē, un ir diezgan liela atstarpe ( no sērijas - še tev meitiņ divi lati, turi kājas labi plati). Ja, iepriekš būtu izveidojis content vietu, tad arī atstarpes nebūtu tik lielas un būtu vizuāli skaistāk, kā arī daudz parocīgak. 5.par pašiem info blokiem. Kā jau daži minēja, idealā gadījumā ikonas veidot pašam, pieskaņojot tās dizainaim, bet ar to viss nebeidzas, nepieciešams arī pielāgot teksta krāsas un teksta izkārtojumu, lai nebūtu šķībi, greizi un nepareizi. tas tā īsumā, par to, ko es šiet redzu, un kā es to darītu, ja darītu.
 8. K3LV

  Iesakiet rūteri un interneta proveideri ludzu...

  Laukos arī ir Lattelecom mājas komplekts, internets, tv , telefons, bet interneta ātrums ir labs, sūdzību nav. bezvadu internets arī diezgan lielā radiusā ir, no viena modēma, tā kā divstāvu mājā pietiek un apmierinoši.
 9. K3LV

  [PĀRDOD] Datora daļas

  Sveiki, līdz ar to, ka nepieciešama nauda, pārdodu iesākto PC. Detaļas nesen izpakotas. Ir garantijas. 1) Kingston 8GB 2400MHz DDR4 CL15 HyperX Fury DIMM HX424C15FB2/8 -70eur. 2)Seagate SkyHawk 1TB 5900RPM SATAIII 64MB ST1000VX005 - 40eur 3) iBOX Orcus X14 ORX14 -25eur 4) MSI B350 GAMING PLUS - 70eur Vai nu visu kopā vai atsevišķi. Atrodas Rīga. Pie elektrības nekas klāt nav slegts, vienīgi tik daudz, cik slaikt kopā, lai katra daļa nemētajas savā mājas stūrī. Interesentus rakstīt privāti, vai watsapp - 22151706
 10. K3LV

  Palīdzat sakarā ar GM

  palīdzēšu atrast atbildes https://www.google.lv/search?client=opera&q=samp+runtime+error+19+fix&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8
 11. K3LV

  Austiņas

  Ja ir interese taisīt un čakarēties ar štekeri, varu piespēlēt steelseries siberia baltas, kādi 15 eur.
 12. K3LV

  "labākie" latviešu gabali

  Labi, Ufo vēl daudz maz klausāms, bet pārejās ir vienkāršs bērnudārzs. p.s lollka mus be warned for DP.
 13. K3LV

  Pārdošanā svaigs konts (CS:GO + PUBG)

  70% no gadījumu pēc šī teksta seko topiks par appisienu.
 14. K3LV

  Parādi savu vāģi

  Ja ķēde noleks, tad vari jau laicīgi meklēt jaunu dzinēju, vai arī iekrāt naudiņu un pārlasīt
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.