Jump to content

K3LV

Biedrs
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

K3LV last won the day on January 9

K3LV had the most liked content!

Community Reputation

74 Excellent

About K3LV

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 03/10/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  LEAGUE OF LEGENDS. HTML / CSS

Contact Methods

 • Skype
  creativew0wlv
 1. Awesum.e dizains :?

  Neesmu dizaineris, bet tīri vizuāli skatoties uz šo darbu, mazliet acis mežģās, un viss ir tikai dēļ bloku izkārtojuma, itkā bloks ir, bet tai pat laikā tā visa turpinājums ir kaut kur prom aizpeldējis. Tas content shadow itin nemaz tur neiederas, un pieļauju, ka šāda izkārtojuma lapas dizains viennozīmīgi izskatītos labāk bez conten border un shadow, tad tie bloki, kas ie pāri content borderiem arī izskatītos labāk. Headeris arī, nu kaut kā nekā, ideja varbūt it ļoti laba, bet to jāmēģina attēlot mazliet savādāk, lai parādītu to kā sava veida odziņu lapai. Šķības un nevienādas malas šoreiz nebūs risinājums.
 2. Programmēšana skolās

  Vidusskolas laikā saskāros ar to, ka informātikas stundā nācās mazliet pamācīties HTML/CSS, bet tas arī bija tīri virspuseji, pa lielam tikai populārakie tagi un viss, nekas padziļināti. Kā jau augstak ir minēts, piekritīšu, ka ne visiem programmēšana ir sirdslieta, un katram ir savi paņēmieni kā uzlabot domāšanu, gan loģisko, gan matemātisko. Ja runa iet par obligāto mācību stunu - Programmēšana, tad sāksies diezgan liels bardaks, jo būs ļoti daudzi, kad protestēs pret šāda veida nodarbībam, tīri tikai tapēc, ka tas nav audzēkņa interesēs. Kā papildus pulciņu, vai izveles priekšmetu, jā, nenoliegšu, varētu izdoties, bet tikai ar nosacījumu,ka tas ir paredzēts tikai audzēkņiem, kuriem ir patiesa interese šajā nozarē.
 3. Meklēju driverus [Win7]

  paprovē kādu no šeit minētajiem spied te
 4. Bitcoin tēma

  kādas atsauksmes par coindash?
 5. Bitcoin tēma

  Joka pēc, pirms divām dienām reģistrējos binance. 25 eur iemetu. tagad skatos , kas kur kā. Paņēmu Cardano, jāskatās, ko laika gaitā dabūšu, ja dabūšu.
 6. MAZAIS KRĀSOŠANAS PROJEKTIŅŠ.

  Tas par lipšanu nost ir diezgan strīdīgs vavariants, jo pirms pāris gadiem šādā pašā stilā sakrāsoju Lagunu, viss turās, nekur nekā nekrīt nost. Bet , paldies par ieteikumu.
 7. MAZAIS KRĀSOŠANAS PROJEKTIŅŠ.

  Jā, tā ir lielākā bēda, ka sāku fotografēt tikai brīdī, kad viss jau bija procesā. Pat nebija iepriekšēja iecere publicēt, bet aiz gara laika, kādu rakstiņu jau vajag.
 8. MAZAIS KRĀSOŠANAS PROJEKTIŅŠ.

  Kā jau augstāk minēju, pārvietojamās detaļas tika krasotas cita telpā, bet tās, kuras netika demontētas krasotas turpat uz vietas. Lai cīnītos ar putekli, tikai piestradāts ar lupatām un ūdeni, lai iegūtu tīru virsmu, nav pareizi, bet sagataves rezultatu krāsošanai iegūst.
 9. MAZAIS KRĀSOŠANAS PROJEKTIŅŠ.

  Pa lielam galvenais ir sagatavošana, ievērojot visas detaļas temperatūras utt. vesela ķīmija lai rezultāts būtu kā nakas. Spārns tika vairākkārt sildīts līdz 40 grādiem, lai tikai spahteles sveķus dabūtu ārā, pirms gruntešanas tas pats, detaļas temperatūrai ir jābūt ap 20 grādiem, savadāk krāsa var sākt taisīt jokus.
 10. MAZAIS KRĀSOŠANAS PROJEKTIŅŠ.

  Diemžel, bet jā, krāsošana detaļām, kuras nav pārvietojamas notiek turpat uz vietas. Parējās tiek pārnestas uz citu telpu. Pa lielam puteklis ir diezgan mazs jo krāsošana notiek brīdī, kad viss ir noslīpēts, tā lai nav lieks puteklis. ideāla gadījumā jā, divas telpas, viena sagatavošanai, otra krasošanai, jo tai jābūt tikpatkā sterilai, labi ventiletai un apgaismotai. Pašlaik jāiztiek ar to, kas ir, bet varbūt kaut kad nākotne pamainīsies. Darbojos tīri tikai prieka pēc , eksperimentalos nolūkos.
 11. MAZAIS KRĀSOŠANAS PROJEKTIŅŠ.

  Personīgi visu rūsu un krāsas slani nobērzu ar rupjo smilšpapīru. Pec tam rūsu kārtīgi apstradāju ar rūsas pārveidotaju, lai visas rūsas poras iztīra un izgrauž lai paliek pliks metals. Virsmu pec tam notīrīju ar attaukotaju un tika uzklāta pirmā špahteles kārta. Slīpeta ar rupjo, līdz ir taisna virsma. Tad smalkā špahtele un un slīpe ar vidēja rupjuma smilšpapīru, lai neatstātu lielas švīkas no smilšpapīra. Tala rupja grunts (filler), darbojas ka sķidrā spahtele. Slīpe ar smalko smilšpapīru, kamēr ir gluda virsma. Pēc tam ar smalko gruntskrāsu , divas kārtās, un beigu beigas krāsa 3 krāsās, pēc tam ir tikai lakošana , divas kārtas.
 12. Apaļas bildes IPB 3.4

  Neko viņam nesūti no tā visa, jo problēma nav tur.
 13. Retu reizi, kad vakaros īsti nav ko darīt, Hasā visi guļ un aiz loga jau ir satumsis, enerģijas pārplūduma dēļ nākas ko mazliet pašeptēties. Pirms kāda laika , paziņa palūdza paskatīties ko varam izdarīt viņa 2006.gada golfam, kura virsbūve bija diezgan traģiskā stāvoklī un rūsa sitās ārā gandrīz visur, pat vietās, kurās nespējām iedomāties. Laikam ejot un galvu lauzot, vai atmaksājas bojāt nervus virsbūves atjaunošanā , nonācām pie secinājuma, ka tomēr ir jāmēģina, un jāsāk lietas bīdīt kaut nedaudz uz priekšu. Palēnām, palēnām visu noārdot, un palēnām sagatavojot lieljiem remonta darbiem , dzerot kafiju un kaut ko grādīgāku , kā jau pienākas garāžas ballītēs, tikām līdz špahtelēšanai. Durvīs pirms visa lielā darba bija iesistas diezgan lielas buktes, kuras nācās vilkt ārā. Temperatūra garāžā ir diezgan zema, tapēc lielākās problēmas sagādāja detaļas sildīšana, precīzāk - špahteles attaukošana, jo tās sastāvā ir sveķis, kurš reizēm mēdz sastrādāt ziepes brīdī, kad tiek gruntēts. Pāris foto no nošpahtelētajām, bet ne noslīpētajām virsbūves daļām. (INFORMĀCIJA - durvis tika špahtelētas ar universālo rupjo špahteli divās kārtās, lai aizpildītu buktes, kuras neizdevās pilnīgi izvilkt, pēc tam, smalkā (finish) špahtele, lai izlīmeņotu virsmu un aizpildītu mazās gropītes, kuras slīpējot ar rupjo (P100 - P150) smilšpapīru bija radušās. Bagāžnieka vākam situācija identiska, tikai bonusā vēl nācās lietot stiklšķiedras špahteli, lai aizpildītu laika gaitā rusējot radušos caurumus tieši zem lukturu vietām.) Kamēr viss tiek noslīpēts un sagatavots gruntešanai paiet diezgan liels laiks, it īpaši, ja tas tiek darīts telpā ar salīdzinoši zemu temperatūru. Pēc visas lielās slīpēšanas esam nonākuši līdz gruntēšanai. Pirms gruntēšanas viss tiek slīpēts vēlreiz ar P400 smilšpapīru un ūdeni. Kā pirmo grunts krāsu izmantojām filleri, kas aizpilda un veido diezgan biezu grunts kārtu, kuru nepieciešamības gadījumā slīpē atkārtoti ar P400 smilšpapīru. Kad virsma ir gluda un nav nekādu burbuļu vai plaisu, tiek pūsta plānā grunts, kuras rezultātā uzklājas plāna kārta , kuru slīpē ar P1000 smilšpapīru un ūdeni, lai iegūtu gludu virsmu pirms krāsošanas. Daži fotoattēli no paveiktā darba. Sagruntējuši pa lielam visu esam, un līdz šim brīdim esam tikuši līdz krāsošanai. Pagāja diezgan ilgs laiks kamēr garāža tika uzsildīta istabas temperatūrā, lai krāsa vienmērīgi žūtu. Saistībā ar to, ka eksperimenta veidā veicam šo visu darbu, diemžēl krāsa netika uzklāta ar krāsas pistoli, bet gan izmantojot flakoniņos uzjauktu krāsu. Diezgan patīkams rezultāts, pēc pirmās krāsas kārtas. Darāmo darbu sarakstā ir vēl pāris virsbūves daļu krāsošana (pirmā kārta ) , virsbūves daļu krāsošana (otrā kārta ) , lagošana un beigu beigās pulēšana. Pašlaik viss vēl ir procesā, tā kā raksts tiks papildināts ar turpmākajiem procesa rezultātiem un beigu beigās arī gala rezultāts.
 14. Skina edits by me

  DDOSER2, kā būtu ar izvēlies izteicienus un samierinies ar faktu, ka Tevis veidotajā editā nekā nav? Viss ko es redzu, ir nesimpātisks menu , un šķībi , greizi nepareizi mēģināts taisīt headeris. Lai nu kā, ja pirms 7 mēnešiem veidots darbs, un nav pat pabeigts, precizēšu, izkropļots oriģināls, tad būtu labak nepublicējis un nekasījies ar visiem, par lietām kuras ir acīm redzamas. Atrunājie ar to, ka nesanāca kā gribēdams, un atmeti ar roku, tad rodas jautājums, ko gan Tu biji ieplānojis, ja rezultāts ir šāds.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.