Jump to content

nixboy2

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

nixboy2 last won the day on April 9

nixboy2 had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

About nixboy2

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

512 profile views
 1. Ja neizsaka bilde neko, tad nevajadzēja gudri dirst iepriekš. Esmu daunis? Diezvai, nedz tu esi ārsts, kas to varētu noteikt, nedz vai daunis ko šādu varētu paveikt. Uzmanības trūkums? Varbūt, bet uz kā es varu lielos slavas laurus savākties, ja esmu nesen reģistrējies? To ka esi iekš forffun kāds cilvēks, var saprast, bet varēji jau gudrāk raksturot šo lietu un iedot kādus datus vai pierādījumus, ka nekas tāds nav. Bet vienkārša diršana bezjēgā ar diezgan sliktu gramatiku visu šo lietu padara vēl nožēlojamāku.
 2. Zināju, ka uzradīsies kāds kā tu, tādēļ uzņēmu dažas bildes pirms visu beidzu. "core_rules" bija table, kur uzglabājas šīs lietotāju paroles.
 3. Tie, kas domā ka man ir tikai dažas paroles, jūs kļūdāties:
 4. Un kā tu domā, paroļu uzglabāšana tīrā tekstā, ko var izmantot ļaundaris savām vajadzībām, ir legāla?
 5. Cienījamie has.lv lietotāji, kuri ir arī reģistrējušies forffun.lv mājaslapā, vai arī domā tur reģistrēties, ieteicams to nedarīt, un nomainīt savas paroles, ja jums tās ir līdzīgas iekš forffun.lv un citām lapām. Projekta īpašnieks monopols tīšu vai netīšu iemeslu dēļ uzglabā lietotāja paroles tīrā tekstā, kas ļauj viņam kombinācijā ar jūsu lietotājvārdu un ē-pasta adresi piekļūt citās lapās, kur jūs esat reģistrējies. Bilde priekš pierādījuma: Caurums: https://www.forffun.lv/media/?search&text=" Topiks pierādījumam iekš forffun: https://www.forffun.lv/f/index.php?/topic/11584-brīdinājums/ Kādēļ es to uzreiz nepastāstiju monopolam? Jo vēlējos, lai citi zin, ka tur uzglabāt paroles nav īpaši droši. Labu vakaru.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.