Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Janzzr

Biedrs
 • Content count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Bad

About Janzzr

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

924 profile views
 1. 50% kā minimums jau paņēm Latvijas operātori. UN tikai kādus 5% vel paņem Airtels pats sev. Pirms runā uzzini cik operātors sev paņem, un cik pats Airtel... Sms mārketings nav izdevīgs tas visiem ir jāsaprot. Un kā jebkura firma, vēlas nopelnīt, tad Airtel arī tikai niecīgu summu sev paņem.
 2. Bet mazie prjekti paši sev nemāk neko izveidot, tad lai samierinas, ar to kur pasniedz gatavu
 3. Nu tad saliec visus vadus tur kur tiem ir jāstāv, un viss ies. Mēs palīdzēt nevaram bez bildes, mēs neredzam ko kur tu esi saštepselējis...
 4. Nosūtiju. Ja kādam vajag man ir vesali 15 ielūgumi vel
 5. Ja kas notiek - es piedalos, labprāt uzspēlētu ar HAS biedriem draudzīgu un foršu turnīru.
 6. Mājaslapu izstrāde privātpersonām 10€ Mājaslapu izstrāde uzņēmumiem 20 € Mājaslapu izstrāde interneta veikaliem 30 € Mājaslapu izstrāde mūziķiem 40 € Mājaslapu izstrāde juridiskajām personām 50 € Mājaslapu izstrāde pakalpojumu sniedzējiem 50 € Cenas jau arī tās labākās http://majaslapuizstrade8.webnode.lv/par-mums/
 7. Vienalga no kurienes. Es domāju jebkurš kurš šeit atvērtu savu sms mārketinga firmu, arī liktu savus %, un tā.
 8. Ir pamats, tā domāt, un ieteikt ko citu? Ja Airtel pasniedz visu gatavu uz paplātes.
 9. PBE atvēŗtā reģistrācija - nenokavē.

  https://pbesignup.na.leagueoflegends.com/en_US/pbe

  1. k3pt

   k3pt

   nekad nebiju spēlējis. tikko paprovēju, atgādināja Smite. Man smite kaut kā labāk patika

 10. Atdošu savu steam proffilu. Summa, nu burtiski 3eur Link - http://steamcommunity.com/id/jankajanzzr 14 spēles, vienu no tām esu pricis (CS 1.6, un pārējāš random steam keys) Dažas ir dāvanas ko deva kā Outlast, Dirt. Ar mani sazinies šeit pat HAS forumā. Samaksāt vari ar bankas pārskaitijumu, vai paypal.
 11. outlast - bezmaksas varēja dabūt. Takājau summējam nost 5-10eur. Max par ko vari pāŗdot ir 7eur.
 12. http://eune.op.gg/summoner/userName=Fricis1LV Atdošu pa 5e Unranked, jo nespēlēju šo spēli vairs. 42 champs skini Apmēram 23 skini, tagad slinkums iet skatīties kādi
 13. Tad jā, nav citu veidu kā salabot, vienīgi meklējot tos kods un flešojot vai vadot īsti nezinu, labāk nepažēlo tos 13eur un aizved uz servissu pats, un jau vakarā dabūsi tele atpakaļ Es jums iesaku palasat par google drošību, pret telefonu zādzībām un tā, tur rakstot tu vari kaut 100 savus gmail profilus likt, un nejies. Pats esu sagadijies ar šo problēmu, un zinu kā tas ir.
 14. Ja tu taisiji Factory reset, nevarēsi nekad tikt iekšā, bet ja savādāk - tad vienkārši jāgaida 24h. Proti vari mēģināt mainīt sistēmas laikus, kas varētu nostrādāt.
 15. Šis ir tas slavenais google lock, pašam gadijās, aizved uz garantiju (ja tāda ir), pēc nedēļas būš atpakaļ, ja nē aizved vnk uzremontu 13eur samaksāsi, un saņemsi tajā pašā dienā atpakaļ. Jo cik saprotu tur ktkāi kodi jāvada iekšā, un pat tavs gmail konts nederēs.