Jump to content

ePro

Biedrs
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About ePro

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ePro

  SAMP scripter

  Par darbiem, jau teicu, nekādu konkrētu darbu nav palicis. Diemžēl.. Ja jau strādāju serverī, tad loģiski būtu arī saprast, ka tas tika pilnveidots, laboti bagi, utt... Cenu ir grūti pateikt, jo viss ir atkarīgs no darba apjoma un no tā, cik tas ir sarežģīti.
 2. ePro

  SAMP scripter

  05.01.2013, 02:34 http://pawno.su/showthread.php?t=89408 tur ir mans Skype, vari uzaicināt, apstiprināšu.. Kā vēl pierādīt? Diemžēl GM ko taisīju man jau sen nav pieejams, par cik nodega HDD...
 3. ePro

  SAMP scripter

  Sāksim ar to, ka šim GM bija 100+ modifikācijas.. Un jā: http://samp-world.profiforum.ru/t1565-topic http://rus-gta.3dn.ru/load/sa_mp/gamemodes/gm_sun_city_bez_virusov/21-1-0-19 Авторы: Alex_Trigger,Ivan_Seven,Lil_Nik http://pawno.su/showthread.php?t=89408
 4. ePro

  SAMP scripter

  Labdien, vēlos piedāvāt SAMP skriptera pakalpojumus, par maksu.. Strādāju galvenokārt ar RP projektiem, kļūdu labošana, jaunu sistēmu izveide, utt.. Darbu piemēru diemžēl nav.. Bet nu ja kāds zin, agrāk bija tāds SunCity serveris Krievijā, tur arī biju darbojies līdz nobruka kompis, online no 130 pazuda un serveri aizklapēja jo domāja ka esmu prom.. Niks bija Ivan_Seven.. Rakstat te, vai PM..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.