Jump to content

Janka11

Biedrs
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Poor

About Janka11

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iespējams iekš Gamemode ir nepareizi saliktas tabulas, kas savienojas ar DB. Jāpaskatās stock LoadAccount(playerid) un jāsalīdzina ar DB accounts tabulām
 2. Tātad, izmantoju IA Julia season 4 episode 6 failus, ejot iekšā serveri, katru reizi man Console izmetas šāds errors (01:35:38) SQLSTATE:42S02, Diagnosis:[Microsoft][ODBC SQL Server Driver] Invalid object name 'web_table'. (01:35:39) [Query][Float] web_column = ERROR Vai ir iespēja, kā to varētu safixot? Esmu izmeklējis googli, bet nespēju salabot. Un iekš Mu uzpiežot ''C'' burtu tur kur rādas 400 Level, tajā vietā rādas Master, kā to varētu safixot lai rāda 400 Level? Paldies
 3. Sveiki. Tātad gribēju jautāt vai šeit ir kāds cilvēks, kas kaut ko vairāk saprot no Mu online , precīzāk Mu online Season 4. Servera veidošana, configurēšana, u.c Sīkāk rakstat PM.
 4. Datubāzē es domāju kad nav pie vainas.
 5. Tikko pameiģināju ar to SetPlayerHealth, bet nekādas izmaiņas, tāpat mirstu. Man jau bija ielikts SetHealth(playerid, 100); , pameiģināju to SetplayerHealth, tāpat tas pats.
 6. Sveiki. Tātad lieta tāda.. Man ir tāda problēma, kad es autorizējos serverī, viss ir labi, tad es nenomirstu, bet ja kāds uztaisa piemēram jaunu account un reģistrējās, viņš kad reģistrējās uzreiz nomirst, kad uzspawnojās Droši jautājat, ja jums vajag kādu kodu. Cerams kad varēsiet palīdzēt.
 7. Izmantoju parasto newmode GM , jeb precīzāk MGC newmode.
 8. Sveiki. Tātad, man ir problēma. Es mēģināju likt vienu jaunu organizāciju , un laikam kaut kas nogāja greizi. Lieta tāda, es ieeju serverī, uzlieku sev līderi piemēram Grove Street Gang ar /makeleader komandu, itkā viss līders uzliekas, bet tagad kad esmu līderis es piemēram gribu iziet un ieejiet serverī , es uztaisu rr , ienāku atpakaļ serverī , un man nav līderis , nevaru izmantot līdera komandas, un nav organizācijas skins, ieejot datubāzē rāda kad es esmu līderis Grove Street Gang, bet InGame nēesu. Nesaglabājas kaut kas , vai tā ir Gamemode vaina , vai Datubāzes? Man tas pats bija ar to jauno organizāciju , es viņu ieliku , itkā rādijās kad datubāzē esmu līders, bet InGame nēesmu. Vai kāds varētu lūdzu palīdzēt atrisināt šo?
 9. Sveiki.. Tātad.. Gribēju pajautāt vai ir iespējams uzlikt serverim timeri, lai nevarētu tie hakeri spamot čatu, piemēram uzlikt lai ziņu čatā var sūtīt ik pēc 2 sekundēm. Man Servers ir RolePlay, bet man nav mysql datubāze savienota ar serveri, man visi account dati stāv pašā servera mapē.. mysql pašlaik mums nav izveidota , tāpēc glabājas viss uz to servera mapi. Ja var uzlikt, tad lūdzu varētu kāds paskaidrot , kā tas ir izdarāms? Un ja kāds zin, kā es varētu uzlikt tā lai met ārā no servera kad ir AFK kādas 15 min, savādāk dažs labs sēž stundām afk.. Paldies jau iepriekš..
 10. Sveiki. Gribēju palūgt palīdzību jums, pats mēģināju, nesanāca. Lietas tādas: 1.Ka varētu to Sākuma lapu uzlikt pašā priekšā, priekšā tam Forumam? 2. Kur es varētu iztulkot visiem hookiem nosaukumus uz latvisko?
 11. Sveiki. Gribēju jautāt jums palīdzību, ir viena problēma ar vienu darbu. GameMode nav no tiem newmode. Darbam ir tāda problēma, kad uzrakstot /build, paņemas skin, un rāda kad jāuziet uz checkpoint , pēc kura tiek paņemti materiāli. Paņemot materiālus , rādās tālāk checkpoints, bet uzzejot uz tā otrā checkpoint, nekā nenotiek, domāju kaut kas ar kodu nav kārtībā. Šeit būs pats kods: if(Checkpoint[BUILD_JOB][playerid] == 1) { DisablePlayerRaceCheckpoint(playerid); Checkpoint[BUILD_JOB][playerid] = 2; new rand = random(sizeof(gBuildPoint)); SetPlayerCheckpointEx(playerid, gBuildPoint[rand][0], gBuildPoint[rand][1], gBuildPoint[rand][2], CHECKPOINT_PLAYER); PlayerFaceBuild[playerid] = gBuildPoint[rand][3]; ToggleAnimation(playerid, "CARRY", "crry_prtial", false); SetPlayerAttachedObject(playerid, ATT_PACK, 2040, 1, 0.11, 0.36, 0.0, 90.0, 90.0, 2, 2, 2); SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE, "Ņem sarkani marķētos materiālus!"); return 1; } if(Checkpoint[BUILD_JOB][playerid] == 2) { DisablePlayerRaceCheckpoint(playerid); RemovePlayerAttachedObject(playerid, ATT_PACK); SeccureAnimation(playerid, "SWORD", "sword_block"); SetPlayerAttachedObject(playerid, ATT_PACK, 18634, 6, 0.078222, 0.000000, 0.110844, 298.897308, 264.126861, 193.350555, 1.000000, 1.000000, 1.000000); SetTimerEx("OnPlayerBuild", 1000, false, "i", playerid); SetPlayerFacingAngle(playerid, PlayerFaceBuild[playerid]); Checkpoint[BUILD_JOB][playerid] = 110; return 1; } /build komanda:
 12. Tas pirmais ir pie globalTemplate jādara?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.