Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Cilvēks.

Biedrs
 • Content count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Community Reputation

-11

About Cilvēks.

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

859 profile views
 1. Muviks labs, var palūgt crosshair?
 2. FORUMA AUTORITĀTE - @Punis FORUMA UZRAUGS - @lollka FORUMA LIETOTĀJS - @LoyC LABĀKĀ REKLĀMA - n/a SLIKTĀKĀ REKLĀMA - @Harchiks LABĀKAIS DIZAINERIS - @BOTNAME. IZPALĪDZĪGS BIEDRS - n/a KOMUNIKABLS BIEDRS - @pomelo. SPILGTĀKĀ FRĀZE - N/A FORUMA KRITIĶIS - @Korijs FORUMA HUMORISTS - Es? SPĒĻU ATKARĪGAIS - Es? PILNĪGS MĒNEŠNIEKS - Pārāk daudz. NOPIETNAIS BIEDRS - @Korijs NĪSTĀKAIS BIEDRS - @Toretto SLIKTĀKĀ GRAMATIKA - @Fotons FORUMA SPAMERIS - @inadatequate INTERNETA MUSKULIS - n/a DATORTEHNIKAS GURU - @DJKIKISA
 3. 60 eiro, un csgo 150 fps. kaut kā neiet kopā. Piekrāj vēl kabatas naudu, par 60 eiro csā 150 fps nebūs.
 4. Un Tu cerēji, kad tavā serverī sēdēs 30 latvieši uzreiz pēc atvēršanās? Publicē angļu forumos, krievu forumos. Un pašauj vaļā, skatoties cik Tev ir sloti...
 5. Ja ir iespēja palīdzēt, ar latviešu valodas - angļu valodas tulkošanu. uzpm'o. Jo skrīnos jau ir ļoti daudz kļūdu, lmao
 6. Eu, bet nedodat īstos credentials muļķi. Uztaisat fresh acc, un lai močī. Lmao.
 7. UZpmo, par EUW GOLD V acc.
 8. Mazāk ļevo porņuku lādēt vajag. Ielādē mb - malwarebytes, pačeko arī adware cleaner. Nomet chrome settings uz nulles, reseto. Esi lādējis kaut kādus sūdus, RU mājaslapu vīrusus. Visdrīzāk kad Tev ir kaut kāds pop-up malware. Pačeko program files, vai nav kaut kādu aizdomīgu mapīšu. Ar nosaukumiem "chromium" "mail.ru" u.t.m.l.
 9. DVI-I ar HDMI monitors strādā, 60hz. tagad ar DVI vispār nestrādā, no signal detected. Pls halp. LMAO. I fucked up, nebiju līdz galam tos pinus ieskrūvējis. TC.
 10. Nopirku jaunu 144hz monitoru - BenQ XL2411 Viss chill, labs monitors. Nevaru izspiest 144hz, nerāda opciju - vairāk par 75hz nevaru uzlikt. Pieslēgts ar HDMI, lasiju netā kad vajag dvi. Meiģināju ar dvi, same rezultāts.
 11. Es tavā vietā būtu jaunu galdu nopircis, jo tavs ir nežēlīgi netīrs, lmao. GGWP sūkā, overpriced af. Neviens par 100eiro nepirks šo klavu, ja var dabūt par 75.
 12. Visi kaut kādu sviestu raksta... Pieliekot karti pie paypal, ir jaapstiprina tā karte. PayPals norauj no 1-2eiro, jaapskatās pirkuma detaļas un tur ir kods, kurš jāievada tajā lodziņā. Ja Tev tā nav, tad Tev tā karte ir vienkārši restrictota no paypal. Uzraksti supportam.
 13. Nu, tavs draugs ir retards. Pameiģini iespraust citā portā. HP portatīvajiem vispār ļoti daudz problēmas, palasi šito. Varbūt palīdzēs. http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3084933/install-windows-brand-laptop.html