Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Cilvēks.

Biedrs
 • Content count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

-12

About Cilvēks.

 • Rank
  Biedrs

Profile Information

 • Gender

Recent Profile Visitors

1,050 profile views
 1. tas ir pats labākais has.elvē joks, kuru es līdz šim esmu redzējis.
 2. jū @internet viņš AIZSFĪLĀS Paldies, par informēšanu. Nākotnē noteikti daudziem cilvēkiem šī informācija noder/ēs.
 3. man nopizģija 20 eiro neatdeva naudu pēc iestāšanās f2p
 4. Pirms diviem gadiem ar čomiem skrējām uz vietējiem "LATS" veikaliem, kur bija aparāti. @Reķis Rakstija, kad var nopirkt tādus čekus ar kodu priekš steam wallet. Pirms diviem gadiem vēl varēja, tagad neesmu nekur redzējis. G2A vari izmantot.
 5. komplektā daudz problēmas ar ios. Un pašu telefonu, jo iphone* sūkā. Man jūsu - vispār nepis. Dod lielāku redzamību foruma plašumos, jo būšu pazīstams kā cilvēks ar vissliktāko reputāciju has forumā. p.s iPhone joprojām sūkā
 6. Kompis pats no sevis nevar nokārties, ja vien tā nav kāda no komponentēm kura ir pie vainas. Šajā gadijumā iesaku noskenēt kompi pret vīrusiem, vai arī iztīri kungam iekšas. Jāskatās arī tas cik ilgi Tev tas portatīvais ir jau nokalpojis. Jo no vecuma portatīvajiem arī patīk mirt
 7. threesome in a good condition. Nobalsoju! Veiksmi!
 8. mūsdienās vajag mājaslapu, un youtube kanālu. Lai apliecinātu to kad nevienu netaisies burtiski, apzagt. rofl. Iespraud sev tos linkus pakaļā. Manas acis deg.
 9. akka corrected me.
 10. Lieta tāda, kad pašlaik Rust serverus priekš Latviešiem nav jēgas nekādas taisīt. Ir labi, ja 1,000 latvieši kuri spēlē Rust. p.s Tas bija sarkasms, paļubomu ir daudz vairāk. Latvieši kuri spēlē Rust, nespēlē Latviešu serveros. Kapēc? Jo nav tautas. Lai vai kā, nevajag mani uzreiz pazemot. Jo es zinu kad Tev ir nervu sistēmas problēmas, nu to vismaz var manīt pēc tā ko posto/raksti. haha, neņem pie sirds. Veiksmi "izsisties"!
 11. Vēlviens under rated reperis Joyner Lucas. Lmao
 12. Čuvakam ir talants. Viņam ir tikai 74,000 subskraiberi iekš youtube platformas, lai gan pēc maniem uzskatiem viņš ir pelnijis daudz vairāk. Varat pasērfot pa viņa kanālu, viņam ir ļoti daudz dziesmu.
 13. Darja Antonova. Viņa māsa vai māsīca. Viņa vispār neko par appišanu nezināja, viņš izmantoja viņas kontu lai "nenopaļītos" Nesen redzēju kaut kur, kad Darja pati atvainojās cilvēkiem kurus Arvils appisis. Pēc tā posta, no fb izdzēsusies.