Jump to content

Narkomančiks

Biedrs
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Poor

About Narkomančiks

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Im not sure, bet tā kā pats esmu intel piekritējs, es laikam kam šādam piekristu.. ? Es tiešām neesmu drošs, bet tas ir tā ja ejam pēc principa kad ja tu saglabā to videokarti. Spečuki drīkst ieteikt un palabot. Šis ir lētākais variants, ejot kad nepārkāpj normu 350 eiro. https://1a.lv/order/shopping_cart?content=FcqxAQAgDAKwl0SKoP7%2Fl3bLEFgSDu7kANRYjthwpvcHoapqxMN9RCFp1Nr0xwM%3D
 2. Nu tas aptuveni, tad jātaisa tests. Viņa jauna turēja apmēram 3.5 līdz 4. 2 stundas ir stabili.
 3. Baterija nav sajāta, tas bija tādā pārnestā nozīmē domāts kad "intensīvi lietots" ( jā vainīgs kad pārprot ) bet baterija tur 2 stundas stabili ja pat ne 3. Varu uztaisīt testu uz bateriju bet kad pēdējo reizi lietoju pie pilnas uzlādes tad 2 stundas bez problēmām.
 4. Sveiciens šejieniešiem. Pārdošanā ir mans nu jau lieki iegādātais dators. Iegādājos sakarā ar pašreizējā sabrukumu un par cik pašam ir stacionārais tad vēlētos pārdot portatīvo datoru. Dators tika intensīvi lietots 6 mēnešus priekš video montāžas. Datora galvenās specifikācijas. Datoram kā defekts ir mazliet nolietots datora vāks, jeb virspuse Model - Lenovo B50-70 RAM- 4GB HDD- 500gb CPU - Intel i3 4005U 1.70 Ghz Orginal Windows 8.1 Pro Cena nebūs ļoti augsta un nebūs arī zema.(130 eiro) Pēc manām domām pieņemama kā priekš portatīvā kurš domāts mācībām un filmām. Par spēlēm es nezinu jo neesmu testējis uz viņa. Šeit ir pievienots links ar paša datora izskatu.
 5. Paņem tač no dato lv vai capital un būs
 6. Patīk kad šeit var saņemt palīdzību un atrast palīdzību
 7. Nu ķip tu gribi teikt, lai nopērku glicerīnu un pašu garšu, pēc kā sajauc kopā? Vai kā?
 8. Man ir pietiekami un airpuf ir pietiekoši dārgs Kādu bāzi johaidī pastāsti sīkāk
 9. Tātad sveiki! Šeit varbūt nebūs īstā vieta, bet es vēlētos iegādāties "Vape" šķidrumu. Visur kur skatījos cenas ir tādas kad mati ceļās stāvus. Visu laiku ņēmu no viena cilvēka par 8 eiro 100ml ar 0 nikotīnu. Tagad tas cilvēks vairs man neatbild. Varbūt kāds var ieteikt, kādu mājaslapu vai cilvēku no kura varētu iegādāties.
 10. Pārdodu steam profilu sakarā ar to kad man dators ir aizgājis pa pieskari. Tika sapirktas spēles priekš datora uz kura bija doma spēlēt, bet aizgāja pa pieskari dators un jā.. īsāk sakot pārdodu profilu uz STEAM platformas, Cenu nosakat paši . Samaksa vai nu caur paypal vai caur swedbank. Šeit zemāk tiks iedots links kur var apskatīt visas spēles kuras atrodas iekš mana profila. Sīkāka informācija privāti. https://steamcommunity.com/profiles/76561198829822641/ P.S NESKATĪTIES UZ STEAM NIKU, TAS TIKA IZDOMĀTS VIENKĀRŠI TĀPAT.
 11. Labvakar/Labrīt vai kad vēl skaties šo topiku. Pēc nosaukuma ir redzams kad es pērku profilu steam. Spēles man krutās diži nevajag. Prasība? Tikai lai ir cs go. Thats it. Tā kā man nav vēlēšanās maksāt 15 eiro par cs go. Tad es pameklēšu lētāku variantu. Ja ir kas piedāvājams. Dod ziņu!
 12. Otrā acc cena? Ja esi gatavs pagaidīt, tad uz nākamo nedēļu mošk varam kaut ko sarunāt. Cik pats tu par viņu vēlētos otro acc?
 13. Bet prikols ka atverot ārzemju serveri pat nekas nemainās
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.