Jump to content

Fraqtux

Biedrs
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Bad

About Fraqtux

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nope. Nu vismaz tā nevajadzētu būt.
 2. Nu tu pats teici, ka tev oreo ļoti nepatīk, uztaisīsi factory reset, tas pats oreo vien paliks.
 3. Es šaubos, pats tik tikko čakarējos uz savējās trubas pārlikt atpakaļ uz 6.0.1. Nolādēju SamFirm programmu, kur ir jāievada savs telefona nosaukums un reģiona saīsinājums ( Lai gan tur var rakstīt pilnībā jebkuru reģionu, ies tāpat, tikai dažiem reģioniem varbūt nav iznākuši jaunākie updeiti ), izmet ārā .md5 failu, kurš jānolādē, un tad ar Odin programmu uzliku telefonam virsū, kamēr pats telefons ir download mode. Protams, visi faili pazuda. Nekas grūts, var mierīgi yt pačekot, kā konkrēti jārīkojās.
 4. Fraqtux

  CPU Bottleneck

  Es apzinos, kas ir bottleneck, bet tavs video galīgi neizskaidro to, kāpēc procesoram jau ir 45C, tikai ieslēdzot, tā kā tu vari savu domu sviest projām. x4 860k nemūžam nevarētu bottleneckot rx 560, kura nav tā jaudīgākā karte.
 5. Fraqtux

  CPU Bottleneck

  Vispirms paskaties, kādas tev procesora temperatūras, kad tu kaut ko spēlē. Ja secini, ka ir ļoti augstas, pārbaudi, vai procesora dzesētājs ir pareizi uzlikts. Visbiežāk tā ir problēma, bet tur noteikti nav nekāda sakara ar draiveriem.
 6. Tur jau ir iekšā jaudīgāka videokarte, bet nu tieši tavs dotais 1050ti nav tā vērts, piemaksā 40eur un iegūsti gtx 1060, kas ir daudz labāka par 1050ti. Ja tu atrodi gtx 1050ti par 140eur, tad vari to likt gtx 1060 vietā, ja vēlies ietaupīt naudu.
 7. Ar procesoru kopā nāk stock dzesētājs ar termopastu, ar kuru pietiks.
 8. To SSD pagaidām var jau nolikt malā, lai ietaupītu naudu un paņemt pagaidām parastu HDD ( var izdzīvot ), un pielikt naudu klātī kvalitatīvam PSU,lai nebūtu jau pēc pāris gadiem jāmaina.
 9. https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcjBEQAgCAOwlVoKArr%2FXqK%2FXOgKW5uHQXR%2FyMWBgUvxkY56EMg3grI0uA%3D%3D Var arī paķert lētāku kasti, ja grib naudu ietaupīt. Laika gaitā procesoru var upgreidot, bet tā šim komplektam vajadzētu vilkt visu 1080p60fps uz ultrām / high settingiem. Bet nevarēs overclockot, bet, manuprāt, bez tā var iztikt.
 10. Atstāšu kā opciju, bet pašam kaut ko mainīt ir diezgan bailīgi. Zinot sevi, noteikti kaut ko sabojāšu, jo rokas gandrīz kā no dirsas augušas.
 11. Tātad, krietnu laiku atpakaļ gadījās nomest zemē savu Samsung J5 2016, kā rezultātā parādījās smuks zirneklis pa visu ekrānu. It kā jau netraucēja, bet ar laiku tas ekrāns paliek arvien sliktākā stāvoklī, tāpēc izdomāju, ka tomēr jānomaina. Gribēju sākumā stikliņu pašu mainīt, bet man pateica, ka tad jāmaina kopā ar visu displeju. Lētākais variants būtu pašam nomainīt to stikliņu / displeju, bet man ir slikta pieredze tajā jomā, gadījās visu telefonu sabojāt, nav īpaši vēlme atkārtot to pašu, tāpēc varbūt kāds zin kādu uzticamu firmu, kur labo telefonus par sakarīgām cenām? Biju čekojis LMT centrā, teica, ka varētu ap 100eur izmaksāt, varbūt ir iespējams kaut kur nedaudz lētāk salabot?
 12. Es piekrītu, varbūt kaut kur pameklē gtx 970, jo gtx 1050ti ir salīdzinoši slikts price to performance. Praktiski tas ir tas pats gtx 1050, kuru var dabūt +/- 120eur, bet papildus klātī +2gb vram. Pats arī nesen iegādājos gtx 1050ti, gandrīz jebko spēj pavilkt uz ultra 1080p, bet tomēr jaunākās spēles tagad gan vairs nevilks tik jauki, tāpēc ir labāk paņemt ko jaudīgāku. Un nav vērts ņemt gtx 1050ti virs 160eur, paķer kādu ar 2 faniem, lai var normāli overclockot un viss, citādāk tu vēl vairāk pārmaksā, lai tik dabūtu papildus 1 vai 2 fps.
 13. Bet tur nāk peles paliknis xddd Labi, varat taisīt ciet topiku.
 14. Euronics skaitās arī kā internetveikals, bet nu jā, nopirku pa dārgāku, bet es tomēr neuzticētos kaut kādam 4games.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.