Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Fraqtux

Biedrs
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About Fraqtux

 • Rank
  Jauniņais
 1. Tur jau ir iekšā jaudīgāka videokarte, bet nu tieši tavs dotais 1050ti nav tā vērts, piemaksā 40eur un iegūsti gtx 1060, kas ir daudz labāka par 1050ti. Ja tu atrodi gtx 1050ti par 140eur, tad vari to likt gtx 1060 vietā, ja vēlies ietaupīt naudu.
 2. Ar procesoru kopā nāk stock dzesētājs ar termopastu, ar kuru pietiks.
 3. To SSD pagaidām var jau nolikt malā, lai ietaupītu naudu un paņemt pagaidām parastu HDD ( var izdzīvot ), un pielikt naudu klātī kvalitatīvam PSU,lai nebūtu jau pēc pāris gadiem jāmaina.
 4. https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcjBEQAgCAOwlVoKArr%2FXqK%2FXOgKW5uHQXR%2FyMWBgUvxkY56EMg3grI0uA%3D%3D Var arī paķert lētāku kasti, ja grib naudu ietaupīt. Laika gaitā procesoru var upgreidot, bet tā šim komplektam vajadzētu vilkt visu 1080p60fps uz ultrām / high settingiem. Bet nevarēs overclockot, bet, manuprāt, bez tā var iztikt.
 5. Atstāšu kā opciju, bet pašam kaut ko mainīt ir diezgan bailīgi. Zinot sevi, noteikti kaut ko sabojāšu, jo rokas gandrīz kā no dirsas augušas.
 6. Tātad, krietnu laiku atpakaļ gadījās nomest zemē savu Samsung J5 2016, kā rezultātā parādījās smuks zirneklis pa visu ekrānu. It kā jau netraucēja, bet ar laiku tas ekrāns paliek arvien sliktākā stāvoklī, tāpēc izdomāju, ka tomēr jānomaina. Gribēju sākumā stikliņu pašu mainīt, bet man pateica, ka tad jāmaina kopā ar visu displeju. Lētākais variants būtu pašam nomainīt to stikliņu / displeju, bet man ir slikta pieredze tajā jomā, gadījās visu telefonu sabojāt, nav īpaši vēlme atkārtot to pašu, tāpēc varbūt kāds zin kādu uzticamu firmu, kur labo telefonus par sakarīgām cenām? Biju čekojis LMT centrā, teica, ka varētu ap 100eur izmaksāt, varbūt ir iespējams kaut kur nedaudz lētāk salabot?
 7. Es piekrītu, varbūt kaut kur pameklē gtx 970, jo gtx 1050ti ir salīdzinoši slikts price to performance. Praktiski tas ir tas pats gtx 1050, kuru var dabūt +/- 120eur, bet papildus klātī +2gb vram. Pats arī nesen iegādājos gtx 1050ti, gandrīz jebko spēj pavilkt uz ultra 1080p, bet tomēr jaunākās spēles tagad gan vairs nevilks tik jauki, tāpēc ir labāk paņemt ko jaudīgāku. Un nav vērts ņemt gtx 1050ti virs 160eur, paķer kādu ar 2 faniem, lai var normāli overclockot un viss, citādāk tu vēl vairāk pārmaksā, lai tik dabūtu papildus 1 vai 2 fps.
 8. Bet tur nāk peles paliknis xddd Labi, varat taisīt ciet topiku.
 9. Euronics skaitās arī kā internetveikals, bet nu jā, nopirku pa dārgāku, bet es tomēr neuzticētos kaut kādam 4games.
 10. https://failiem.lv/u/myypdaad
 11. Vispār es iegādājos pa 70EUR, tas, ka kaut kādā saitā ir par 1 eiro dārgāk uz atlaidi, nenozīmē, ka man tas kaut ko mainīs. ;d
 12. Tā kā man jau kādu laiku uz skapja putē pele, vēlētos nodot to kādam citam īpašniekam. Pele izmantota tikai pāris reizes, sapratu, ka tā nav priekš manis. Viss oriģinālais iepakojums, čeks arī ir. ( Ja ir vajadzība, varu iemest čeka bildi. ) Bildes: https://failiem.lv/u/y6887tmz Cena - 50EUR Pārdošu tikai uz rokas, Rīgā. Sazināties ar mani skypā - emka1234567890
 13. Loool, to var caur ipb admin panel/ Look&Feel izlabot dizainā
 14. Nu it kā jau, un nav tāds A78.. ;d