Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Fraqtux

Biedrs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Fraqtux

 • Rank
  Jauniņais
 1. Es piekrītu, varbūt kaut kur pameklē gtx 970, jo gtx 1050ti ir salīdzinoši slikts price to performance. Praktiski tas ir tas pats gtx 1050, kuru var dabūt +/- 120eur, bet papildus klātī +2gb vram. Pats arī nesen iegādājos gtx 1050ti, gandrīz jebko spēj pavilkt uz ultra 1080p, bet tomēr jaunākās spēles tagad gan vairs nevilks tik jauki, tāpēc ir labāk paņemt ko jaudīgāku. Un nav vērts ņemt gtx 1050ti virs 160eur, paķer kādu ar 2 faniem, lai var normāli overclockot un viss, citādāk tu vēl vairāk pārmaksā, lai tik dabūtu papildus 1 vai 2 fps.
 2. Bet tur nāk peles paliknis xddd Labi, varat taisīt ciet topiku.
 3. Euronics skaitās arī kā internetveikals, bet nu jā, nopirku pa dārgāku, bet es tomēr neuzticētos kaut kādam 4games.
 4. https://failiem.lv/u/myypdaad
 5. Vispār es iegādājos pa 70EUR, tas, ka kaut kādā saitā ir par 1 eiro dārgāk uz atlaidi, nenozīmē, ka man tas kaut ko mainīs. ;d
 6. Tā kā man jau kādu laiku uz skapja putē pele, vēlētos nodot to kādam citam īpašniekam. Pele izmantota tikai pāris reizes, sapratu, ka tā nav priekš manis. Viss oriģinālais iepakojums, čeks arī ir. ( Ja ir vajadzība, varu iemest čeka bildi. ) Bildes: https://failiem.lv/u/y6887tmz Cena - 50EUR Pārdošu tikai uz rokas, Rīgā. Sazināties ar mani skypā - emka1234567890
 7. Loool, to var caur ipb admin panel/ Look&Feel izlabot dizainā
 8. Nu it kā jau, un nav tāds A78.. ;d
 9. Tādu nu nekādā gadījumā neņem, sakrabini 100EUR un paķer RX 460, daudz reiz labāka. Ja tu ieliksi to r7 240, tad tev performance būs tieši tāds pats, kā ar integrēto gpu.
 10. Nav tādas "uzbūstotās" videokartes, visticamāk tu domāji integrētā. Šajā gadījumā tev ir APU. Kā noskaidrot? Visvienkāršākais variants būtu tev ielikt šeit, kādu videokarti tu vēlētos un kāds tev ir baroklis.
 11. Ar 300w būs švaki, labāk paķer gtx 1050 vai varbūt pat rx 460, it kā vajadzētu iet, bet būtu ieteicams paņemt vēl vismaz 400w labu kvalitātes barokli.
 12. Ja gribi jaunu proci, tad uzreiz mātesplate un rams jāmaina. Tomēr, ja gribi ietaupīt, no ebay var paņemt q6600 pa apt. 20$, tas noteikti csgo vilks. Bet, par to videokarti, ēd salīdzinoši daudz elektrību, tātad vajag pārbaudīt, kāds tev baroklis.
 13. Būs grūti noteikt. Maz ticams, bet nu varbūt kabelis sabojājies. Ja ir iespējams, paņem vispār cita tipa vadu. Ja tev ir HDMI, pamēģini displayport. Ja nav iespējams, pieslēdz monitoru pie mātesplates. Mēģini katru detaļu pie cita datora varbūt pieslēgt, tā mošk beigās uzzināsu kas par vainu. Nu sliktākajā gadījumā, mātesplatei ir problēmas ar barokli, varbūt pat kaut kas nodedzis ir, pie PCI-E porta. Nu man šķiet, ka drīzāk mātesplate ir pie vainas. Ja tev nav žēl nedaudz naudas, labāk pie kāda profesionāļa aizved, jo tā ir grūti pateikt, kas par vainu.
 14. Kas tev tur ies? Nekas. Būs, jā windows, bet tu nevarēsi boot up to windows, jo, instalējot windows, viņš visus draiverus svarīgos salādē, lai sader ar konkrētā datora dzelžiem. Kad pats liku savu pirmo datoru, domāju, ka ar veco HDD palaidīšu visu, nekā, viņš vislaik restartējās, nekas negāja. Vienkārši flaškā iemet windows ( kaut vai kā pirāts nokačā, ), piesvied jaunajam pc to cieto, iemet flešku, bios'ā uzliec, lai pirmo booto flašku, restartē pc un aiziet. Nekas sarežģīts.