Jump to content

Sanitaars

Biedrs
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Sanitaars

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sanitaars

  Problēmas ar Gamemode palaišanu

  nejauc postus..
 2. Sanitaars

  Problēmas ar Gamemode palaišanu

  Starp citu iemetat kāds normāli samp db .sql Gribu taisīt kkādu paneli vai kko tādu, bet nav sql.
 3. Sanitaars

  Problēma ar kodējumu

  Arī šis variants neder. Rakstīju supportam, šie saka, ka manā pusē problēmas. Vieņiem nav nekāda sakara. Vēl kādi varianti lūdzu?
 4. Sanitaars

  Problēma ar kodējumu

  up Kādi citi varianti?
 5. Sanitaars

  Problēma ar kodējumu

  nop, same shit
 6. Sanitaars

  Problēma ar kodējumu

  Labvakar ! Es jau ļoti ilgi makarējos ar šo problēmu, un es nesaprotu kāpēc tā. Man ir savs hosts ar visu domēnu. localhost: Izveidoju lapu, kur pievienoju info db, kad izvadu to savā lapā man rādas ar visām mīkstinājum zīmēm. real host: pievienoju jaunumus, izvadās kā ar ķeburiem (visi metas utt. ir salikti) Kad es paņemu un export db no real host un importēju to localhost/phpmyadmin man lapā viņi izvadās ar ķeburiem, bet tiklīdz atkal pievienoju rādas normāli ar mīkstinājum zīmēm. Cik es esmu pamanījis, būdama lapa real hostā viņi datubāzei viņu kkā debīli laikam inserto.
 7. Sanitaars

  kodējums nestrādā

  Sveik! man tāda jocīga problēma. Divas dienas atpakaļ vēl viss strādāja, nestrādā utf-8 no db iepriekš pievienotos ar ā,č,ģ utt. izvelk un viss kārtībā. Tagad kad pievienoju tad ar ķeburiem? Kādi varētu būt iemesli, itkā nekas nav mainīts.
 8. Sanitaars

  Šī lapa nedarbojas

  Sveik.. Man tāda problēma pirmo reiz.. man piem ir parasta html forma action="add_quiz.php" beigās kad es visu esmu savadījis un spiežu pievienot viņš rāda šādu erroru-->http://prntscr.com/f5m67z kods no add_quiz.php <?php extract($_POST); include "../class/users.php"; $quiz=new users; $qus=htmlentities($qus); $option1=htmlentities($op1); $option2=htmlentities($op2); $option3=htmlentities($op3); $option4=htmlentities($op4); $array=[$option1,$option2,$option3,$option4]; $answer=htmlentities($ans); $query="insert into questions (question,ans1,ans2,ans3,ans4,ans,image_url,cat_id)values ('$qus','$option1','$option2','$option3','$option4','$answer','$img_url','$cat')"; if($quiz->add_quiz($query)) { $quiz->url("index.php?msg=pievienots"); } ?> error logs saka - [08-May-2017 23:55:06 Europe/Riga] PHP Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/*****/public_html/tests/admin/add_quiz.php on line 10
 9. Sanitaars

  Access denied for user

  Viss oke, biju vienu lieku ) pielicis. TC
 10. Sanitaars

  Access denied for user

  Svek. Sen neesmu licis uz weba gatavu lapu. Liekot lapu itkā db pareiza, hosts arī un pw arī. Could not connect: Access denied for user 'oger_was1'@'localhost' (using password: YES) Bet met šo error kad eju links.lv/lapa
 11. Sanitaars

  Iesakat variantu kvizam.

  Sveiki visiem. Pabeidzu vienu kvizu(testu) kur ir atbilžu varianti doti tikai ar tekstu. Tagad gribētos lai atbilžu varianti būtu arī ar bildēm. Kādi ir varianti tam ? Gribētos saistīt ar db nevis pliku php čeku.
 12. Sanitaars

  php aptumsums

  Tu esi DIEVS ! Paldies Tev liels, !
 13. Sanitaars

  php aptumsums

  īsti nav tas. Man vajag lai viņš man izvada tekstu kur tās atbildes id=ar hz ko un kkas ar $gans Vienu vārdu sakot. Lai izvada to aili ($gans) kur id= tā jautājuma id. Bet hz kā to ar kodu pateikt
 14. Sanitaars

  php aptumsums

  up
 15. Sanitaars

  php aptumsums

  Nu jā, tas labi. Bet man zem tā ans slēpjas cipari, a man vajag, lai izvadas pareizā atbilde. tas ans ir domāts takā pareizais atbilžu variants ar cipariem.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.