Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

aiciiits

Biedrs
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Normal

1 Follower

About aiciiits

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Recent Profile Visitors

1,261 profile views
 1. Sveiki! Vai ar GTX 750ti, 300w PSU, un I3-3245 nenosvilinās pc? ;D Mani šodien datorveikalā pārdevējs sabaidīja, ka tas esot riskanti, kaut gan lasu forumos, ka ar 300w PSU pilnīgi pietiek. Spēlēju pārsvarā tikai cs;go uz low grafikām.
 2. Nevajag jau īpašu. Vajag, lai vismaz iespiež 150-200fps. Ar to arī pietiks. Neesmu zadrots, kas 24/7 droto spēles. Man tas ir brīvdienu hobijs tikai. Tapēc jautāju Jūsu domas.
 3. Uz kuras videokartes būtu labāk padzenāt cs;go? MSI AMD R7 360, 2gb vai Geforce GTX 650 TI 2gb ? Svārstos starp šīm abām, un jā procis ir normāls.
 4. Nosūtīju!
 5. Paldies vecīt,noderēs! Laimīgu jauno gadu!
 6. Ir divi cietie. Bet kabeļus? Hmm. Manliekas ka neņēmu nost gan, xz.
 7. Sveiki,vīri! Saskāros ar ļoti interesantu problēmu. Tātad ņemu ārā barokli, kuru taisos iztīrīt. Kad esmu iztīrījis, un lieku viņu atpakaļ, tad vienkārši parādās monitorā, ka nevar startēt windows,etc. Neatceros precīzu uzrakstu. Vienkārši pazuda Windows, un dabūju instalēt jaunu, un tā jau kādu otro reizi. Kas varētu būt pie vainas? Jo manuprāt tas nav normāli.
 8. Atradi ar īsto vietu kur pirkt. Normāls čīteru websaits. Tur saprotams, ka owners ar čītiem kapājis, un ka VAC incoming.
 9. https://laacz.lv/apostrofs/
 10. GuskiS, Chemijs. Sameklē šeit, un sazinies ar viņiem.
 11. Atradu kā safixot: Atveram cmd (run as administator), sfc /scannow Šis man palīdzēja. Try it!
 12. Hai. Kaut kas nogļukoja ar chromi. Metās šitāds errors vislaik, itkā izguglēju visu, bet nepalīdz tāpat. Caur inncognito itkā viss iet, bet caur parasto negrib vērt vaļā. (Ja atver, tad tikai uz brīdi līdz klikoju uz kaut kā) Itkā tikko pārinstalēju, bet nu nekas nemainas. Kāds varbūt ir saskāries, vai var iedot kādu padomu, kā varētu šito safixot? Īsti negribas pārlūkus mainīt, jo pieradis esmu uz chromes.
 13. Darīts!
 14. Invite failed! That doesn't look like a valid email address.