Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

aiciiits

Biedrs
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Normal

1 Follower

About aiciiits

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 03/21/1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Recent Profile Visitors

1,144 profile views
 1. Atradi ar īsto vietu kur pirkt. Normāls čīteru websaits. Tur saprotams, ka owners ar čītiem kapājis, un ka VAC incoming.
 2. https://laacz.lv/apostrofs/
 3. GuskiS, Chemijs. Sameklē šeit, un sazinies ar viņiem.
 4. Atradu kā safixot: Atveram cmd (run as administator), sfc /scannow Šis man palīdzēja. Try it!
 5. Hai. Kaut kas nogļukoja ar chromi. Metās šitāds errors vislaik, itkā izguglēju visu, bet nepalīdz tāpat. Caur inncognito itkā viss iet, bet caur parasto negrib vērt vaļā. (Ja atver, tad tikai uz brīdi līdz klikoju uz kaut kā) Itkā tikko pārinstalēju, bet nu nekas nemainas. Kāds varbūt ir saskāries, vai var iedot kādu padomu, kā varētu šito safixot? Īsti negribas pārlūkus mainīt, jo pieradis esmu uz chromes.
 6. Darīts!
 7. Invite failed! That doesn't look like a valid email address.
 8. done!
 9. Invite failed! The e-mail address falkelvgaming@gmail.com is already in use.
 10. PC

  Paskatoties viņa topikus var redzēt arī, ka šoreiz nekas nopietns nebūs. No hate! Ja pusgada-gada laikā nevar salikt, kaut citi jau iedeva detaļas, tad kāda iespēja šobrīd? Neliekas nopietns džeks. Bet nu lai jau.
 11. PC

  Pa puscenu : https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/pc/edcpx.html
 12. Esam spēlējuši kopā, un Tev bija konts, kuru te pāris dienas atpakaļ centies pārdot. Acīmredzot kāds noscamojis, bet tas viss ir nieks. Aizraksti steam supportam, ja tas ir Tavs original konts, un pāris dienu laikā dabūsi atpakaļ. This is so ez.
 13. Updeito jaunākos draiverus videokartei.
 14. Kaut kur skapī noputējušos plauktos mētājas AGP: ATI Radeon 256mb, Nvidia Geforce 128mb. Nauda īsti nav svarīga par tik lētām precēm, taču pa aliņam katrs gan varētu izdzert.