Jump to content

Has member

Biedrs
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Bad

About Has member

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

522 profile views
 1. Ja, kad atvera pirmo reizi, bija loti labs. Viss ir loti mainijies.
 2. Es prasīju kapēc? Es vienkārši nācu pēc kāda ieteikuma, tik pat labi es viņu vēlos palaist tikai prieka pēc, pamēģināt, vai man tas izdodas.
 3. Pagaidām paldies, hosts tiks iegādāts tuvākajā laikā un uzreiz pēc pieslēgšanas, centīšos mēģināt, kas notiks , notiks. Paldies, kad vismaz kāds atbildēja un sniedza kādu atbildi, bet ja ir vēls kāds padoms, dorši varat ieteikt. Paldies.
 4. - Sveicināti, kā jau pēc virsraksta noprotat, nāku pēc palīdzības. Tā tad ir radusies doma izveidot forumu, piemēram šāda paša veida, kā šis. Vēlos to taisīt zem IP.Board. Teikšu uzreiz, forums netiek veidots priekš samp, tas būs priekš tīri informatīvām lietām. Tāpēc vēlētos saņemt iespējams kādu palīdzību, pamācību no jums, iespējams kāds palīdzēs. Vēlētos uzzināt kas ir nepieciešams, lai to uzinstalētu un palaistu to publiski, zinu kad ir nepieciešams hosts un domēns, domēns jau ir iegādāts, hosts arī būs. Tikai neko vairāk es nesaprotu, kādas programmas ir nepieciešamas, lai visu izveidotu, utt. Tāpēc vēršos pie jums pēc palīdzības. Iespējams kāds ari var ieteikt kuru versiju ir labāk lietot un būtu ļoti labi, ja ari ieliktu šeit linku, kur to varētu nolādēt. -Paldies.
 5. Has member

  -

  nja,tas jau kā kuram ar to patikšanu. Citam patīk,citam ne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.